36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
- -25%
Stacja bramowa Vidos S2402-N
S2402-N
Stacja bramowa VIDOS S2402-N
Dwurodzinna stacja bramowa VIDOS S2402-N z serii ONE z wbudowanym czytnikiem zbliżeniowym MIFARE i tabliczką z miejscem na nazwisko. Wyposażony w kamerę 2 Mpix (full HD) z obiektywem o kącie widzenia 129 stopni. Oświetlenie nocne LED IR w połączeniu z systemami wspomagającymi dynamikę obrazu i podświetlenie (WDR, DNR, BLC) doskonale odwzorowuje rzeczywistość i umożliwia komfortowe korzystanie z urządzenia w warunkach słabej widoczności. Panel wyposażony jest w dwukierunkowy system audio (duplex) z redukcją szumów i eliminacją echa. Domofon posiada 4 wejścia alarmowe, którymi można zarządzać z monitora oraz 2 przekaźniki do sterowania furtką i bramą automatyczną. Urządzenie zasilane jest w technologii PoE (IEEE 802.3af) istnieje również możliwość zasilania 12V DC z zewnętrznego zasilacza.
Model przeznaczony do montażu natynkowego.
Kupując ten zestaw otrzymują Państwo:
- Stacja bramowa Vidos S2402-N
- Karta MASTER (umożliwia dodawanie kart i breloków)
- Instrukcja
- Dowód zakupu
Zalecane akcesoria do zestawu
- Zalecany switch POE do zasilania urządzeń i przesyłania danych: Vidos PS42/65. Obsługuje do 4 urządzeń maksymalnie (stacje bramowe i monitory). W ofercie posiadamy również switche: 8, 16 i 24 portowe.
- Dowolny elektrozaczep Vidos, najczęściej kupowanym jest Vidos R5
- Zasilacz do elektrozaczepu. Najwygodniejszym do montażu jest Vidos P15/1116 na szynę DIN lub hermetyczny dopuszkowy: Vidos P12/15. UWAGA: Wymagane dwie wolne żyły poza skrętką 5kat, aby podać zasilanie na elektrozaczep
- Przycisk wyjścia - przypadku furtek bez ruchomej klamki od wewnątrz, zalecamy zakup przycisku. Wygodny do zainstalowania jest przycisk natynkowy Vidos OP03 lub podtynkowy Vidos OP05 z podświetleniem LED
- Karty lub breloki zbliżeniowe: Karta MIFARE lub brelok MIFARE
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe, nieużywane, z pełną 36 miesięczną gwarancją producenta.
Stacja bramowa Vidos S2402-N
Stacja bramowa Vidos S2402-N
Stacja bramowa Vidos S2402-N
Stacja bramowa Vidos S2402-N
Częste pytania:
Skąd pobrać potrzebne aplikacje?
Aplikacja mobilna Vidos dla systemu, Android
Aplikacja mobilna Vidos dla systemu IOS
Dla komputerów PC z systemem Windows: Program Vidos One PC
Jak długie mogę zastosować przewody?
Maksymalna odległość pomiędzy: stacją bramową - switchem POE - monitorem, to po 100 m.
Rekomendowany przewód to skrętka Cat-5 Ethernet.
Mam problem z konfiguracją!
Poza instrukcją dostępną w zakładce "Instrukcje", zachęcamy do zapoznania się z materiałami wideo dostępnymi na Youtube.
Vidos One - Materiały Vidos
Instrukcje Vidos ONE
Najważniejsze poradniki dotyczące konfiguracji wideodomofonów Vidos ONE - od instalacji programów, przez uruchomienie systemu, aż po jego rozbudowę i dodatkowe ustawienia.
-
Część 1
[Vidos ONE] Część 1. Instalacja SADP i VIDOS ONE krok po kroku - aktywacja i konfiguracja urządzeńInstalacja dwóch najważniejszych programów do wyszukiwania, aktywacji i konfiguracji wideodomofonów z serii Vidos ONE. Pokazujemy też, jak sprawdzić adresację IP i dodać urządzenia do zarządzania w programie Vidos ONE.
-
Część 2
[Vidos ONE] Część 2. Uruchomienie wideodomofonu Vidos ONE - jedna stacja bramowa i jeden monitorSprawdź, jak uruchomić wideodomofon Vidos ONE w domu jednorodzinnym. Pokazujemy aktywację monitora, ustawienie adresów IP, powiązanie ze stacją bramową i test działania systemu.
-
Część 3
[Vidos ONE] Część 3. Jak dodać drugi monitor w systemie Vidos ONESprawdź, jak dodać drugi monitor w systemie Vidos ONE. Pokazujemy konfigurację dodatkowego monitora w tym samym lokalu oraz ustawienie monitora w drugim lokalu, np. w domu bliźniaku.
-
Część 4
[Vidos ONE] Część 4. Jak dodać drugą stację bramową do wideodomofonu Vidos ONESprawdź, jak dodać drugą stację bramową do systemu Vidos ONE. Pokazujemy dwa sposoby konfiguracji: prosty z poziomu monitora oraz zaawansowany z użyciem programu Vidos ONE.
-
Część 5
[Vidos ONE] Część 5. Ustawienia dodatkowe: kod dostępu, breloki, czas pracy elektrozaczepu, dodatkowa kameraSprawdź, jak ustawić dodatkowe parametry wideodomofonu Vidos ONE. Pokazujemy konfigurację czasu pracy elektrozaczepu, kodów dostępu, breloków, dodatkowego przekaźnika oraz kamer do podglądu.
Schemat Vidos One - S2401 - dwie stacje bramowe, dwa monitory
Schemat Vidos One - S2401 - dwie stacje bramowe, jeden monitor
Schemat Vidos One - S2401 - jedna stacja bramowa, dwa monitory, kamera
Schemat Vidos One - S2401 - jedna stacja bramowa, dwa monitory
Schemat Vidos One - S2401 - jedna stacja bramowa, jeden monitor, kamera
Schemat Vidos One - S2401 - jedna stacja bramowa, jeden monitor-01
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S2402-N |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH LOKALI | 2 przyciski wywołania |
| KAMERA | Przetwornik kamery CMOS 2Mpx / Rozdzielczość 1920×1080 |
| KĄT WIDZENIA | Szeroki - 129° |
| KOMPRESJA | H.264 |
| KOMUNIKACJA | Dwukierunkowa DUPLEX |
| PODŚWIETLANIE | IR 3 m |
| FUNKCJE OBRAZU | BLC, DNR, True WDR |
| PODŚWIETLANIE PRZYCISKÓW | Biały LED |
| WYJŚCIA | 2 niezależne wyjścia przekaźnikowe NC/NO |
| CZYTNIK RFID | Wbudowany czytnik zbliżeniowy w standardzie MIFARE 13.56MHz |
| INTERFEJS SIECIOWY | 1x RJ45 10/100 m |
| MODUŁ WIFI | Wi-Fi 2.4G (zasięg zależny od dostępności sygnału) |
| WYJŚCIA ALARMOWE | 4 wyjścia alarmowe |
| ZABEZPIECZENIA | Czujnik antysabotażowy |
| ZASILACZ | W komplecie zasilacz na szynę DIN – 14,5V DC / 1A |
| PAMIĘĆ | Obsługa kart microSD do 128GB |
| ZARZĄDZANIE |
Własny interfejs WWW, przez komputer i aplikację VIDOS ONE, |
| ZASILANIE | DC 12V/830 mA (max) / PoE 802.3af |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP65 |
| KLASA ODPORNOŚCI | IK08 |
| MATERIAŁ | Aluminium / tworzywo sztuczne |
| TEMPERATURA PRACY | -40°C ~ 53°C |
| WYMIARY | 174×91×29 mm |
| DODATKOWE AKCESORIA | Możliwy zakup daszka przeciwdeszczowego DP2400-N |
- # System (wszystkie urządzenia są kompatybilne w ramach jednego systemu):
- Vidos ONE
- # Typ przewodów:
- Skrętka komputerowa UTP
- # Przekazywanie połączeń przez Internet na telefon
- TAK - chcę aplikację w telefonie
- # Montaż stacji bramowej:
- Natynkowo
- # Kamera w stacji bramowej:
- Szerokokątna 1080p / 2mpix
- # Zasilanie stacji bramowej:
- - Z dodatkowego zasilacza (do kupienia oddzielnie)
- Z sieci LAN, korzystając z POE - # Wymiary stacji bramowej:
- 174x91x29mm
- # Obsługiwane lokale:
- 2 lokale wewnątrz posesji
- # Maksymalna ilość obsługiwanych przejść:
- Do szesnastu przejść maksymalnie
- # Maksymalna ilość monitorów w jednym lokalu:
- Do sześciu monitorów
- # Sterowanie elektrozaczepem
- Tak - z wykorzystaniem dodatkowego zasilacza (NO/NC)
- # Sterowanie bramą:
- Tak
- # Dodatkowe opcje otwieranie furtki:
- - Stacja bramowa z dodatkowym czytnikiem pastylek zbliżeniowych MIFARE (otwieranie za pomocą breloków)
- # Obsługa dodatkowego przycisku wyjścia
- Dedykowane wejście na przycisk z regulowanym czasem otwarcia
- # Sposób połączenia wideodomofonu z Internetem
- - Chcę połączyć monitor z routerem za pomocą przewodowej sieci LAN
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z:
