36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
- %
Monitor VIDOS ONE M2010W 7" dotykowy WiFi LAN z pamięcią - biały
M2010W
Monitor VIDOS M2010W
Jednostka wewnętrzna systemu wideodomofonowego VIDOS ONE. Monitor VIDOS M2010 umożliwia komunikację ze stacją bramową, podgląd obrazu ze wszystkich kamer IP w systemie (do 16 kamer lub stacji bramowych maksymalnie) oraz zarządzanie czujnikami alarmowymi zintegrowanymi z wideodomofonem. Monitor multimedialny wyposażony jest w 7” ekran dotykowy o rozdzielczości TFT LCD 1024×600px. Wielojęzyczne, intuicyjne menu ekranowe pozwala zarządzać całym systemem z jednego miejsca. Wbudowane gniazdo kart microSD umożliwia zapisywanie obrazów wizyt gości i widoków z kamer, do których można uzyskać dostęp bez wezwania z bramofonu. Monitor M2010 posiada możliwość rozbudowy do 6 monitorów maksymalnie, na jeden lokal.
Łączność WI-FI pozwala na instalację i konfigurację urządzenia w pomieszczeniach, w których nie ma infrastruktury sieciowej.
Monitor współpracuje z oprogramowaniem komputerowym VIDOS ONE i jest w pełni konfigurowalny. Kompatybilny z aplikacją urządzenia mobilnego VIDOS ONE
Ponadczasowy, minimalistyczny design pasuje niemal do każdego gustu i doskonale komponuje się w nowoczesnych wnętrzach.
Monitor obsługuje karty SD do 32GB (brak w zestawie). Karta jest wymagana do zapisu filmów i zdjęć. Bez karty monitor zapamiętuje zdjęcia tylko do restartu urządzenia!
W zestawie
- Monitor Vidos M2010W
- Instrukcja
- Dowód zakupu
Monitor Vidos M2010W jest wyposażony w ekran 7" z dotykowym wyświetlaczem
Intuicyjne menu ekranowe
Aplikacja Vidos ONE - monitor wyposażony w port LAN i moduł WIFI 2.4GHz
Aplikacja Vidos ONE - umożliwia rozmowę, otwieranie furtki, bramy czy zdalny podgląd z dodatkowej kamery
Wbudowana pamięć
Monitor wyposażony w moduł WIFI. WiFi w monitorze umożliwia sparowanie wideodomofonu z aplikacją w telefonie.
Otwieranie furtki i bramy z wideodomofonu. Bramę podłączamy do przekaźnika w w stacji bramowej
Możliwość aktywacji trzeciego i czwartego przekaźnika w monitorze do sterowania bramą garażową lub Multiboxem
Po aktywacji trzeciego i czwartego przekaźnika w monitorze, możliwość sterowania również z aplikacji Vidos ONE
Monitor wyposażony w port LAN i dodatkowe złącza
Możliwość podłączenia kamer IP o rozdzielczości do 5mpix. Podgląd z kamer dostępny na każdym monitorze i w aplikacji
Zasilanie monitora - ze switcha POE. Zalecany zakup switcha: Vidos PS42/65
Częste pytania:
Skąd pobrać potrzebne aplikacje?
Aplikacja mobilna Vidos dla systemu, Android
Aplikacja mobilna Vidos dla systemu IOS
Dla komputerów PC z systemem Windows: Program Vidos One PC
Jak długie mogę zastosować przewody?
Maksymalna odległość pomiędzy: stacją bramową - switchem POE - monitorem, to po 100 m.
Rekomendowany przewód to skrętka Cat-5 Ethernet.
Mam problem z konfiguracją!
Poza instrukcją dostępną w zakładce "Instrukcje", zachęcamy do zapoznania się z materiałami wideo dostępnymi na Youtube.
Vidos One - Materiały Vidos
Instrukcje Vidos ONE
Najważniejsze poradniki dotyczące konfiguracji wideodomofonów Vidos ONE - od instalacji programów, przez uruchomienie systemu, aż po jego rozbudowę i dodatkowe ustawienia.
-
Część 1
[Vidos ONE] Część 1. Instalacja SADP i VIDOS ONE krok po kroku - aktywacja i konfiguracja urządzeńInstalacja dwóch najważniejszych programów do wyszukiwania, aktywacji i konfiguracji wideodomofonów z serii Vidos ONE. Pokazujemy też, jak sprawdzić adresację IP i dodać urządzenia do zarządzania w programie Vidos ONE.
-
Część 2
[Vidos ONE] Część 2. Uruchomienie wideodomofonu Vidos ONE - jedna stacja bramowa i jeden monitorSprawdź, jak uruchomić wideodomofon Vidos ONE w domu jednorodzinnym. Pokazujemy aktywację monitora, ustawienie adresów IP, powiązanie ze stacją bramową i test działania systemu.
-
Część 3
[Vidos ONE] Część 3. Jak dodać drugi monitor w systemie Vidos ONESprawdź, jak dodać drugi monitor w systemie Vidos ONE. Pokazujemy konfigurację dodatkowego monitora w tym samym lokalu oraz ustawienie monitora w drugim lokalu, np. w domu bliźniaku.
-
Część 4
[Vidos ONE] Część 4. Jak dodać drugą stację bramową do wideodomofonu Vidos ONESprawdź, jak dodać drugą stację bramową do systemu Vidos ONE. Pokazujemy dwa sposoby konfiguracji: prosty z poziomu monitora oraz zaawansowany z użyciem programu Vidos ONE.
-
Część 5
[Vidos ONE] Część 5. Ustawienia dodatkowe: kod dostępu, breloki, czas pracy elektrozaczepu, dodatkowa kameraSprawdź, jak ustawić dodatkowe parametry wideodomofonu Vidos ONE. Pokazujemy konfigurację czasu pracy elektrozaczepu, kodów dostępu, breloków, dodatkowego przekaźnika oraz kamer do podglądu.
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | M2010W |
| EKRAN | 7″ dotykowy, pojemnościowy IPS 1024×600px |
| MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY | Do 6 monitorów maksymalnie na jeden lokal |
| OBSŁUGA | Obsługa za pomocą dotykowego ekranu |
| INTERKOM | Wewnętrzny |
| REJESTR | Chronologiczny rejestr zdarzeń |
| PODGLĄD | Możliwość podglądu z 16 stacji bramowych / 16 kamer CCTV |
| REDUKCJA ECHA | Wbudowana |
| DODATKOWE FUNKCJE | SOS / "Nie przeszkadzać" |
| MOŻLIWOŚĆ REGULACJI | Płynna regulacja parametrów monitora: jasności obrazu, głośności dzwonka i rozmowy |
| REJESTRACJA OBRAZU | Automatyczna rejestracja obrazu z kamery podczas połączenia |
| OBSŁUGIWANE PROTOKOŁY | TCP/IP, SIP, RTSP |
| OBSŁUGA WIFI | Wbudowane WiFi umożliwia przekierowanie rozmowy na aplikację mobilną (audio/wideo) |
| PAMIĘĆ | Wbudowana pamięć 128MB, Obsługa kart microSD do 32GB (brak w zestawie) |
| INTERFEJS SIECIOWY | 1x RJ45 10/100 Base-T |
| ZARZĄDZANIE | Własny interfejs WWW, przez komputer i aplikację VIDOS ONE, przez telefon w aplikacji mobilnej VIDOS ONE |
| ALARM | Wejścia alarmowe 8 / Wyjścia alarmowe: 2 |
| ZASILANIE | DC 12V/830 mA (max) / PoE 802.3af |
| JĘZYK | polski, angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rumuński, serbski, węgierski, włoski |
| WYMIARY | 200x140x25 mm |
| MATERIAŁ I WYKOŃCZENIE | tworzywo sztuczne / kolor biały |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory z serii VIDOS ONE współpracują ze stacjami bramowymi z serii VIDOS ONE |
- System
- VIDOS ONE
- Typ przewodów
- Skrętka komputerowa UTP
- Aplikacja na telefon
- Tak
- Zasilanie monitora
- Ze switcha PoE
Z zasilacza 12V - Kolor monitora
- Biały
- Obsługa monitora
- Ekran dotykowy
- Wymiary monitora
- 200 x 140 x 25 mm
- Ekran monitora
- 7" TFT LCD 1024 x 600 px
- Liczba obsługiwanych lokali
- system wielolokatorski
- Liczba obsługiwanych przejść
- do 16 przejść
- Liczba monitorów w lokalu
- Do sześciu monitorów
- Sterowanie bramą
- Tak
- Obsługa dodatkowych kamer
- Kamery IP
- Sposób połączenia z Internetem
- LAN przewodowo
WiFi - Tryb nie przeszkadzać
- Jest
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z:
