Przelewy24

Przelewy24 to największy operator płatności online w Polsce, oferujący innowacyjne rozwiązania dla rynku e-commerce. Korzystanie z usług serwisu Przelewy24 pozwala na przeprowadzanie transakcji na wszystkich urządzeniach i przy użyciu wielu metod płatności – szybkich przelewówBLIKAkart płatniczychpłatności mobilnych (Apple PayGoogle Pay), portfeli elektronicznych czy rat.

 

Jakie możliwości dostawy są dostępne?
Standardowy sposób dostawy to kurier UPC lub Paczkomaty lub kurier InPost.

Jaki jest czas oczekiwania na przesyłkę?
Około 48 godzin. Czas dostawy dotyczy dni roboczych (czyli weekendy i dni świąteczne nie mogą być wliczane do dni dostawy).

Czy mogę śledzić moje zamówienie?
Jeśli przesyłka może być śledzona, na adres email wysyłany jest odpowiedni link, a w niektórych przypadkach może to być sms.

Pod linkiem do śledzenia status wygląda tak, jakbyście nie wysłali mojej paczki, chociaż otrzymałem/am potwierdzenie wysyłki. Czy zamówienie zostało wysłane?
Jeśli Twoje zamówienie można śledzić, to zanim status u przewoźnika się zaktualizuje, może minąć do 24 godzin od wysyłki.

Gdzie jest moja przesyłka?
Jeśli Twoją przesyłkę można śledzić, możesz kliknąć w link, który znajdziesz w Potwierdzeniu Wysyłki lub w zakładce Moje konto. Zanim status przesyłki zacznie się zmieniać, może minąć do 24 godzin od wysłania z magazynu.

Co się stanie, jeśli nie odbiorę mojego zamówienia na czas?
Jeśli nie odbierzesz swojego zamówienia, zostanie ono do nas odesłane, a my możemy naliczyć opłatę manipulacyjną za nieodebrane zamówienie.

Co mam zrobić, jeśli moja przesyłka została uszkodzona w transporcie?
Zrób zdjęcia powstałych szkód i nie zwlekając skontaktuj się z naszą Obsługą Klienta.