36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
- -25%
Stacja bramowa Vidos S20DA
S20DA
Stacja bramowa VIDOS S20DA
Jednoabonentowa stacja bramowa VIDOS S20DA z wbudowanym dotykowym zamkiem szyfrowym (szyfratorem) i czytnikiem zbliżeniowym RFID. Wyjątkowo estetyczna obudowa wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, a zintegrowane dwa terminale wejściowe podnoszą walory użytkowe urządzenia.
Panel posiada podświetlanie nocne dla kamery LED IR.
Stacja bramowa wyposażona jest w podświetlaną klawiaturę i przycisk dzwonka.
Otwieranie wejścia w modelu VIDOS S20DA może odbywać się przy użyciu jednego lub obu terminali. Użytkownik sam może wybrać czy będzie otwierał wejście za pomocą kodu PIN wpisanego na klawiaturze, czy poprzez zbliżenie tagu RFID (breloka/karty zbliżeniowej) do czytnika czy też obu tych czynności. Panel posiada funkcję zabezpieczającą przed nieautoryzowanym użyciem. 10 krotne użycie niewłaściwego kodu lub zbliżanie niewłaściwej karty przez 5 minut wprowadza stację w tryb bezpieczny i blokuje możliwość korzystania z terminala. System automatycznie włączy wewnętrzny alarm akustyczny uruchomi podgląd na monitorze i rozpocznie nagrywanie lub zarejestruje zdjęcie jeżeli monitor posada taką funkcję.
Zakres temperatur pracy : -25°C ~ +50°C, klasa szczelności urządzenia – IP65 i wymiary zewnętrzne to: 84x150x36 mm
Stacja bramowa obsługuje rygle rewersyjne i zwory elektromagnetyczne
WSPÓŁPRACUJE ZE WSZYSTKIMI MONITORAMI I STACJAMI ANALOGOWYMI DOMOFONÓW VIDOS, ORAZ Z MONITORAMI Z SERII VIDOS-X
Kupując ten zestaw otrzymują Państwo:
- Stacja bramowa VIDOS S20DA
- Dwa breloki zbliżeniowe
- Instrukcja
- Dowód zakupu
Zalecane akcesoria do zestawu
- Zasilacz do stacji bramowej 14.5V najwygodniejszym do montażu jest Vidos P15/1116 na szynę DIN lub hermetyczny dopuszkowy: Vidos P12/15
- Dowolny elektrozaczep Vidos, najczęściej kupowanym jest Vidos R5
- Przycisk wyjścia - przypadku furtek bez ruchomej klamki od wewnątrz, zalecamy zakup przycisku. Wygodny do zainstalowania jest przycisk natynkowy Vidos OP03 lub podtynkowy Vidos OP05 z podświetleniem LED
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe, nieużywane, z pełną 36 miesięczną gwarancją producenta.
Częste pytania:
Jaki przewód najlepiej zastosować do montażu wideodomofonu?
Najlepszym rozwiązaniem będzie przewód YTDY o przekroju 0,8 mm
Dla systemów analogowych i sygnału wideo maksymalne odległości to 80-100 m w zależności od rodzaju wybranego zestawu
Czy do sterowania bramą jest potrzebny dodatkowy przewód?
Sterowanie bramą wymaga oddzielnego przewodu dwużyłowego z monitora do napędu przy bramie
Czy system umożliwia przekazywanie połączeń na telefon?
Przekazywanie połączeń na telefon jest możliwe po zastosowaniu monitora z serii Vidos-X!
Czy mogę mieć podgląd na monitorze z dodatkowej kamery CCTV?
Do monitora można podłączyć jedną kamerę analogową
Schemat Vidos X - S20DA jedna stacja bramowa, jeden monitor
Schemat Vidos X - S20DA jedna stacja bramowa, dwa monitory
Schemat Vidos X - S20DA jedna stacja bramowa, dwa monitory, dodatkowa kamera
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S20DA |
| KAMERA | Rozdzielczość: 940 linii, przetwornik 1/3" |
| OBIEKTYW | Obiektyw 1,8 mm |
| KĄT WIDZENIA OBIEKTYWU | Kąt widzenia 110° |
| PODŚWIETLANIE | LED IR |
| OBUDOWA | Szczotkowane aluminium / ABS |
| KOLOR | Obudowa w kolorze srebrnym |
| SZYFRATOR | Wbudowany zamek szyfrowy do otwierania wejścia – max 200 kodów |
| CZYTNIK ZBLIŻENIOWY | Wbudowany czytnik zbliżeniowy w standardzie UNIQUE 125kHz – max 200 tagów |
| WYMIARY | 84x150x36 |
| ZAKRES TEMPERATURY PRACY | -25°C ~ +50°C |
| POBÓR MOCY | 0,40W / praca – 0,95W |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP65 |
| TYP INSTALACJI | 4 + 2 zasilanie + 2 do bramy |
| ZASILANIE | DC12-15V |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory i stacje bramowe z serii analogowej Vidos współpracują ze sobą. Dodatkowo stacja współpracuje z monitorami z serii Vidos-X |
- # System (wszystkie urządzenia są kompatybilne w ramach jednego systemu):
- Vidos X
Wideodomofon analogowy - # Typ przewodów:
- Przewód telekomunikacyjny (wolne minimum 6 żył)
Skrętka komputerowa UTP - # Przekazywanie połączeń przez Internet na telefon
- TAK - chcę aplikację w telefonie
- # Montaż stacji bramowej:
- Natynkowo
- # Kamera w stacji bramowej:
- Szerokokątna 800TVL / 1,3 Mpix
- # Zasilanie stacji bramowej:
- - Z dodatkowego zasilacza (do kupienia oddzielnie)
- # Wymiary stacji bramowej:
- 150x84x36mm
- # Obsługiwane lokale:
- 1 lokal wewnątrz posesji
- # Maksymalna ilość obsługiwanych przejść:
- Do dwóch furtek maksymalnie
- # Maksymalna ilość monitorów w jednym lokalu:
- Do sześciu monitorów
- # Sterowanie elektrozaczepem
- Tak - z wykorzystaniem dodatkowego zasilacza (NO/NC)
- # Sterowanie bramą:
- Tak - drugi przekaźnik jest dostępny w monitorze
- # Dodatkowe opcje otwieranie furtki:
- - Stacja bramowa z dodatkowym czytnikiem pastylek zbliżeniowych UNIQUE (otwieranie za pomocą breloków)
- Stacja bramowa z dodatkowym szyfratorem (otwieranie za pomocą kodu PIN) - # Obsługa dodatkowego przycisku wyjścia
- Dedykowane wejście na przycisk z regulowanym czasem otwarcia
- # Możliwość podłączenia dodatkowych kamer CCTV:
- Nie
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z:
