36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
- -15%
Stacja bramowa analogowa Vidos S6B natynkowa z przyciskiem wywołania
S6B
Stacja bramowa VIDOS S6B
Jednoabonentowa stacja bramowa dla systemów wideodomofonowych Vidos S6B w kolorze czarnym
Estetyczna czarna obudowa wykonana została z utwardzanego stopu aluminium, dzięki czemu kamera jest odporna na niepożądane działania osób trzecich.
Cechą charakterystyczną i niewątpliwą zaletą tego modelu są jego niewielkie wymiary, co czyni model S6B niezwykle uniwersalnym i umożliwia instalację w miejscach gdzie do dyspozycji jest mała przestrzeń montażowa (np. wąski słupek).
Design nowej stacji bramowej Vidos S6B odpowiada najnowszym trendom w elektronice, a zastosowane rozwiązania technologiczne zwiększają odporność na warunki zewnętrzne.
Stacja bramowa S6B wyposażona jest w kolorową kamerę doświetlaną diodami LED IR umieszczonymi wokół obiektywu
WSPÓŁPRACUJE ZE WSZYSTKIMI MONITORAMI ANALOGOWYMI VIDOS
Kupując ten zestaw otrzymują Państwo:
- Stacja bramowa VIDOS S6B
- Instrukcja
- Dowód zakupu
Zalecane akcesoria do zestawu
- Zasilacz - STACJA ZASILA SIĘ SAMODZIELNIE PO PODŁĄCZENIU DO MONITORA
- Dowolny elektrozaczep Vidos, najczęściej kupowanym jest Vidos R5
- Przycisk wyjścia - przypadku furtek bez ruchomej klamki od wewnątrz, zalecamy zakup przycisku. Wygodny do zainstalowania jest przycisk natynkowy Vidos OP03 lub podtynkowy Vidos OP05 z podświetleniem LED
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe, nieużywane, z pełną 36 miesięczną gwarancją producenta.
Stacja S6B wyposażona jest w intuicyjny przycisk wybierania
Wymiary stacji bramowej Vidos S6B
Montaż - Natynkowy
Stacja bramowa wyposażona jest w podświetlanie nocne IR. Kamera analogowa 940TVL Kąt widzenia 87°
Klasyczny wideodomofon wielożyłowy
Wymagane przewody: 4 żyły do transmisji obrazu i dźwięku, 2 do zasilenia urządzeń, 2 do sterowania bramą
Aby podłączyć drugi monitor w lokalu, wymagane połączenie przewodów, np.: w rozdzielni elektrycznej
Stacja bramowa NIE wymaga zasilania. Zasilacz jest potrzebny do zasilenia elektrozaczepu.
Przycisk wyjścia. Zalecany w przypadku furtek bez ruchomej klamki od wewnątrz.
Otwarcie elektrozaczepu z przycisku, w stacji S6B, realizuje się poprzez podanie minusa przez przycisk wyjścia
W przypadku przycisków umieszczonych w większej odległości od furtki, zalecane zastosowanie przycisku z podtrzymaniem - np: OP09
Częste pytania:
Jaki przewód najlepiej zastosować do montażu wideodomofonu?
Najlepszym rozwiązaniem będzie przewód YTDY o przekroju 0,8 mm
Dla systemów analogowych i sygnału wideo maksymalne odległości to 80-100 m w zależności od rodzaju wybranego zestawu
Czy do sterowania bramą jest potrzebny dodatkowy przewód?
Sterowanie bramą wymaga oddzielnego przewodu dwużyłowego z monitora do napędu przy bramie
Czy system umożliwia przekazywanie połączeń na telefon?
Brak w tym systemie
Czy mogę mieć podgląd na monitorze z dodatkowej kamery CCTV?
Do monitora można podłączyć jedną kamerę analogową
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S6B |
| KAMERA | Rozdzielczość: 940 linii, przetwornik 1/3" |
| OBIEKTYW | 3,6 mm |
| KĄT WIDZENIA OBIEKTYWU | Kąt widzenia obiektywu: ok. 87° |
| PODŚWIETLANIE | 4 diody LED IR |
| OBUDOWA | Utwardzony stop aluminium |
| KOLOR | Obudowa w kolorze czarnym |
| WYMIARY | 58x135x39 mm |
| TYP INSTALACJI | 4 + 2 zasilanie + 2 do bramy |
| ZASILANIE | Z monitora |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory i stacje bramowe z serii analogowej Vidos współpracują ze sobą |
- System
- VIDOS Analog
- Typ przewodów
- Przewód 4 żyły i dodatkowe 2 żyły zasilanie
Skrętka komputerowa UTP - Aplikacja na telefon
- Nie
- Montaż stacji bramowej
- Natynkowo
- Kamera w stacji bramowej
- Standardowa 1080p 2 Mpx
- Zasilanie stacji bramowej
- Z monitora
- Liczba obsługiwanych lokali
- 1 lokal
- Liczba obsługiwanych przejść
- do 2 przejść
- Liczba monitorów w lokalu
- Do czterech monitorów
- Sterowanie elektrozaczepem
- Z dodatkowego zasilacza - styki NO/NC
- Sterowanie bramą
- Tak - przekaźnik w monitorze
- Dodatkowe sposoby otwierania furtki
- Najprostsza - tylko PRZYCISK WYWOŁANIA
- Obsługa dodatkowych kamer
- Nie
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z:
