36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
- -25%
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S14D-SKP
S14D-SKP
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S14D-SKP
z wbudowanym szyfratorem do otwierania furtki
Skrzynka Vidos S14D-SKP przeznaczonajest do montażu w słupku ogrodzenia lub murze. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości jest odporna na działanie czynników atmosferycznych.
Panel przedni o szerokości 285 mm i wysokości 385 mm posiada otwór wrzutowy zabezpieczony klapką. Otwór (o wymiarach 241 x 45 mm) posiada zagięcie utrudniające wyjęcie korespondencji przez osoby niepowołane. panel tylny wykonany jest w formie pełnych drzwiczek zamykanych na klucz. W drzwiczkach umieszczone zostało okienko, które umożliwia sprawdzenie zawartości bez konieczności otwierania skrzynki.
Szuflada o szerokości 265 mm jest dwuczęściowa i rozsuwana. Szuflada to pojemnik na korespondencję wbudowywany w słupek lub mur. W tym modelu została wykonana jest ze stali szlachetnej.
Dzięki rozsuwanej szufladzie głębokość skrzynki może być regulowana w zakresie 190-255 mm.
Dokładny opis wbudowanego wideodomofonu dostępny pod linkiem:
Kupując ten produkt, otrzymują Państwo:
- Skrzynka na listy S14D-SKP
- Instrukcja
- Dowód zakupu
Częste pytania:
Częste pytania:
Jaki przewód najlepiej zastosować do montażu wideodomofonu?
Dla odległości <30 m - 4x0,2 mm (0,5 mm)
Dla odległości <80 m - 4x0,38 mm (0,7 mm)
Dla odległości <120 m - 4x1 mm (1,12 mm)
Po zastosowaniu przewodu pięciożyłowego istnieje możliwość uzyskania lepszego obrazu dzięki przełączeniu kamery w tryb AHD zamiast CVBS. Dokładne informacje dostępne w instrukcji.
Przy jednym monitorze maksymalna odległość od stacji bramowej to 120 m, przy sześciu monitorach to 80 m.
Na jakiej wysokości powinienem zawiesić panel bramowy?
Zalecana wysokość montażu to 150 cm (obiektyw kamery)
Czy stacja bramowa ma drugi przekaźnik do sterowania bramą wjazdową?
Sterowanie bramą wymaga oddzielnego przewodu dwużyłowego z monitora
Czy system umożliwia przekazywanie połączeń na telefon?
W wybranych monitorach Vidos-X jest obsługa Wifi, po połączeniu z Internetem jest możliwość przekazywania połączeń przez Internet.
Schemat Vidos X - S14D - jedna stacja bramowa, jeden monitor
Schemat Vidos X - S14D - jedna stacja bramowa, jeden monitor, dodatkowa kamera
Schemat Vidos X - S14D - jedna stacja bramowa, dwa monitory
Schemat Vidos X - S14D - jedna stacja bramowa, dwa monitory, dodatkowa kamera
Schemat Vidos X - S14D - dwie stacje bramowe, jeden monitor
Schemat Vidos X - S14D - dwie stacje bramowe, jeden monitor, dodatkowa kamera
Schemat Vidos X - S14D - dwie stacje bramowe, dwa monitory
Schemat Vidos X - S14D - dwie stacje bramowe, dwa monitory, dodatkowa kamera
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S14D-SKP |
| SYSTEM | Czterożyłowy Vidos-X |
| KAMERA | CMOS AHD 1080p - 2Mpix |
| KĄT WIDZENIA | Szeroki, kąt widzenia obiektywu 120° |
| PODŚWIETLANIE | IR (podczerwień) |
| DODATKOWE FUNKCJE | Podświetlany przycisk wywołania |
| FUNKCJE OBRAZU | Mechaniczny filtr podczerwieni, Mechaniczny przełącznik trybu pracy kamery (AHD / CVBS) |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH LOKALI | 1 przycisk wywołania |
| MAKSYMALNA ILOŚĆ URZĄDZEŃ WEWNĘTRZNYCH | 6 monitorów |
| WYJŚCIA PRZEKAŹNIKOWE | 1 wyjście przekaźnikowe |
| REGULACJE | Wbudowany potencjometr do regulacji głośności stacji bramowej |
| SZYFRATOR | Wbudowana podświetlana klawiatura do otwierania wejścia za pomocą kodu PIN |
| PROGRAMOWANIE | Programowanie z klawiatury za pomocą kodu administratora |
| OBSŁUGIWANE URZĄDZENIA | Obsługuje elektrozaczepy standardowe, rewersyjne i zwory elektromagnetyczne |
| ZASILANIE | Zasilanie : 12-15V DC |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP66 |
| ZAKRES TEMPERATURY PRACY | -40 ~ 50°C |
| MATERIAŁ | Wandaloodporna obudowa ze stopu aluminium |
| WYMIARY | 176 mm(wys) x 51 mm(szer) x 37 mm(gł) |
| PRODUCENT | Vidos |
| TYP SKRZYNKI | Przelotowa skrzynka na listy z wideodomofonem |
| LICZBA WRZUTÓW | 1 |
| MATERIAŁ | Stal szlachetna |
| LICZBA PRZYCISKÓW | 1 |
| ZASTOSOWANA KAMERA | S14D |
| SZEROKOŚĆ SZUFLADY | 265 mm |
| REGULACJA GŁĘBOKOŚCI SKRZYNKI | 190 - 255 mm |
| WYMIARY PANELU PRZEDNIEGO | 285 x 385 mm |
| OTWÓR WRZUTOWY | 241 x 45 mm |
- # System (wszystkie urządzenia są kompatybilne w ramach jednego systemu):
- Vidos X
- # Typ przewodów:
- Przewód telekomunikacyjny (wolne minimum 6 żył)
Skrętka komputerowa UTP - # Montaż stacji bramowej:
- Skrzynka na listy do montażu w murze o grubości od 19 do 25.5cm (SKP)
- # Kamera w stacji bramowej:
- Szerokokątna 1080p / 2mpix
- # Zasilanie stacji bramowej:
- - Z dodatkowego zasilacza (do kupienia oddzielnie)
- # Obsługiwane lokale:
- 1 lokal wewnątrz posesji
- # Maksymalna ilość obsługiwanych przejść:
- Do dwóch furtek maksymalnie
- # Maksymalna ilość monitorów w jednym lokalu:
- Do sześciu monitorów
- # Sterowanie elektrozaczepem
- Tak - z wykorzystaniem dodatkowego zasilacza (NO/NC)
- # Sterowanie bramą:
- Tak
- # Dodatkowe opcje otwieranie furtki:
- - Stacja bramowa z dodatkowym szyfratorem (otwieranie za pomocą kodu PIN)
- # Obsługa dodatkowego przycisku wyjścia
- Dedykowane wejście na przycisk z regulowanym czasem otwarcia
- Montaż skrzynki na listy
- SKP dla murów o szerokości od 19 cm do 25.5cm
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z:
