36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
- -25%
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S14D-SKM
S14D-SKM
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S14D-SKM
z wbudowanym szyfratorem do otwierania furtki
Skrzynka Vidos S14D-SKM przeznaczona jest do montażu w słupku ogrodzenia lub murze. Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości jest odporna na działanie czynników atmosferycznych.
Panel przedni o szerokości 285 mm i wysokości 385 mm posiada otwór wrzutowy zabezpieczony klapką. Otwór mieszczący korespondencję w formacie A4 posiada zagięcie utrudniające wyjęcie jej przez osoby niepowołane. Panel tylny o szerokości 260 mm i wysokości 110 mm wyposażony jest w zamykane na klucz drzwiczki z okienkiem umożliwiającym sprawdzenie zawartości bez konieczności otwierania skrzynki.
Skrzynka Vidos S14D-SKM ma budowę panelową. Na jej konstrukcję składają się trzy elementy: szuflada, panel przedni oraz panel tylny.
Szuflada o szerokości 250 mm jest skośna, dwuczęściowa i rozsuwana. Szuflada stanowi pojemnik na korespondencję wbudowywany w słupek lub mur i wykonana jest z blachy cynkowanej ogniowo.
Dzięki rozsuwanej szufladzie głębokość skrzynki może być regulowana w zakresie 260-410 mm.
Dokładny opis wbudowanej stacji bramowej dostępny pod linkiem:
Skład zestawu
- Skrzynka na listy Vidos S14D-SKM
- Instrukcja
- Dowód zakupu
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S14D-SKM
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S14D-SKM
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S14D-SKM
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S14D-SKM
Częste pytania:
Jaki przewód najlepiej zastosować do montażu wideodomofonu?
Dla odległości <30 m - 4x0,2 mm (0,5 mm)
Dla odległości <80 m - 4x0,38 mm (0,7 mm)
Dla odległości <120 m - 4x1 mm (1,12 mm)
Po zastosowaniu przewodu pięciożyłowego istnieje możliwość uzyskania lepszego obrazu dzięki przełączeniu kamery w tryb AHD zamiast CVBS. Szczegółowe informacje znajdują się w instrukcji.
Przy jednym monitorze maksymalna odległość od stacji bramowej wynosi 120 m, natomiast przy sześciu monitorach 80 m.
Na jakiej wysokości zamontować panel bramowy?
Zalecana wysokość montażu to 150 cm (wysokość obiektywu kamery).
Czy stacja bramowa posiada drugi przekaźnik do sterowania bramą wjazdową?
Sterowanie bramą wymaga doprowadzenia oddzielnego przewodu dwużyłowego z monitora.
Czy system umożliwia przekazywanie połączeń na telefon?
W wybranych monitorach systemu VIDOS X dostępna jest obsługa WiFi. Po podłączeniu monitora do Internetu możliwe jest przekazywanie połączeń na telefon.
Schemat VIDOS X - S14D - jedna stacja bramowa, jeden monitor
Schemat VIDOS X - S14D - jedna stacja bramowa, jeden monitor, dodatkowa kamera
Schemat VIDOS X - S14D - jedna stacja bramowa, dwa monitory
| Producent | Vidos |
|---|---|
| Model | S14D-SKM |
| System | Czterożyłowy VIDOS X |
| Kamera | Kamera Full HD 2 Mpx |
| Kąt widzenia | 120° |
| Podświetlanie | IR - podczerwień |
| Dodatkowe funkcje | Podświetlany przycisk wywołania |
| Funkcje obrazu | Mechaniczny filtr podczerwieni, przełącznik trybu AHD / CVBS |
| Ilość obsługiwanych lokali | 1 przycisk wywołania |
| Maksymalna ilość monitorów | 6 monitorów |
| Wyjścia przekaźnikowe | 1 wyjście przekaźnikowe |
| Szyfrator | Podświetlana klawiatura PIN |
| Programowanie | Programowanie z klawiatury kodem administratora |
| Obsługiwane urządzenia | Elektrozaczepy standardowe, rewersyjne i zwory elektromagnetyczne |
| Zasilanie | 12-15V DC |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zakres temperatury pracy | -40°C do 50°C |
| Materiał | Wandaloodporna obudowa ze stopu aluminium |
| Wymiary panela przedniego | 285 × 350 mm |
| Wymiary panela tylnego | 260 × 110 mm |
| Szerokość szuflady | 250 mm |
| Regulacja głębokości skrzynki | 260–410 mm |
- # System (wszystkie urządzenia są kompatybilne w ramach jednego systemu):
- Vidos X
- # Typ przewodów:
- Przewód telekomunikacyjny (wolne minimum 6 żył)
Skrętka komputerowa UTP - # Montaż stacji bramowej:
- Skrzynka na listy do montażu w murze o grubości od 26 do 40cm (SKM)
- # Kamera w stacji bramowej:
- Szerokokątna 1080p / 2mpix
- # Zasilanie stacji bramowej:
- - Z dodatkowego zasilacza (do kupienia oddzielnie)
- # Obsługiwane lokale:
- 1 lokal wewnątrz posesji
- # Maksymalna ilość obsługiwanych przejść:
- Do dwóch furtek maksymalnie
- # Maksymalna ilość monitorów w jednym lokalu:
- Do sześciu monitorów
- # Sterowanie elektrozaczepem
- Tak - z wykorzystaniem dodatkowego zasilacza (NO/NC)
- # Sterowanie bramą:
- Tak
- # Dodatkowe opcje otwieranie furtki:
- - Stacja bramowa z dodatkowym szyfratorem (otwieranie za pomocą kodu PIN)
- # Obsługa dodatkowego przycisku wyjścia
- Dedykowane wejście na przycisk z regulowanym czasem otwarcia
- Montaż skrzynki na listy
- SKM dla murów o szerokości od 26 cm do 41cm
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z:
