36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
- -25%
Stacja bramowa Vidos S14D
S14D
Stacja bramowa VIDOS S14D
Stacja bramowa Vidos S14D to wysokiej jakości urządzenie do zabezpieczenia wejścia na posesję. Posiada ona kamerę CMOS AHD 1080p z rozdzielczością 2Mpix, która zapewnia wyraźne obrazy i szeroki kąt widzenia (120°). Dzięki podświetleniu nocnemu IR i mechanicznemu filtrowi podczerwieni, stacja jest w stanie rejestrować obraz nawet w ciemności. Przedni wandaloodporny panel wykonany jest ze stali szlachetnej.
Stacja wyposażona jest w wbudowaną, podświetlaną klawiaturę do otwierania wejścia za pomocą kodu PIN oraz przycisk wywołania. Programowanie może być wykonane za pomocą kodu administratora z klawiatury. Dostępna jest również regulacja głośności stacji bramowej za pomocą potencjometru.
Stacja obsługuje elektrozaczepy standardowe, rewersyjne i zwory elektromagnetyczne i posiada wyjście do elektrozaczepu (przekaźnikowe, beznapięciowe NO | NC). Dostępny jest także mechaniczny przełącznik trybu pracy kamery (AHD / CVBS). Urządzenie jest odporne na zmiany temperatury i może pracować w zakresie od -40 do 50°C. Montaż podtynkowy. Zasilanie 12-15V DC umożliwiają łatwe i szybkie użytkowanie stacji. Kolor srebrny.
WSPÓŁPRACUJE ZE WSZYSTKIMI MONITORAMI DOMOFONÓW VIDOS Z SERII VIDOS-X
Kupując ten zestaw otrzymują Państwo:
- Stacja bramowa podtynkowa VIDOS S14D
- Instrukcja
- Dowód zakupu
Zalecane akcesoria do zestawu
- Zasilacz do stacji bramowej 14.5V najwygodniejszym do montażu jest Vidos P15/1116 na szynę DIN lub hermetyczny dopuszkowy: Vidos P12/15
- Dowolny elektrozaczep Vidos, najczęściej kupowanym jest Vidos R5
- Przycisk wyjścia - przypadku furtek bez ruchomej klamki od wewnątrz, zalecamy zakup przycisku. Wygodny do zainstalowania jest przycisk natynkowy Vidos OP03 lub podtynkowy Vidos OP05 z podświetleniem LED
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe, nieużywane, z pełną 36 miesięczną gwarancją producenta.
Otwieranie furtki i bramy. Bramę podłączamy do przekaźnika w monitorze.
Stacja bramowa Vidos S14D
Stacja bramowa Vidos S14D
Panel wejściowy przeznaczony do montażu podtynkowego
Częste pytania:
Jaki przewód najlepiej zastosować do montażu wideodomofonu?
Dla odległości <30m - 4x0,2mm (0,5mm)
Dla odległości <80m - 4x0,38mm (0,7mm)
Dla odległości <120m - 4x1mm (1,12mm)
Po zastosowaniu przewodu pięciożyłowego istnieje możliwość uzyskania lepszego obrazu dzięki przełączeniu kamery w tryb AHD zamiast CVBS. Dokładne informacje dostępne w instrukcji.
Przy jednym monitorze maksymalna odległość od stacji bramowej to 120m, przy sześciu monitorach to 80m.
Na jakiej wysokości powinienem zawiesić panel bramowy?
Zalecana wysokość montażu to 150cm (obiektyw kamery)
Czy stacja bramowa ma drugi przekaźnik do sterowania bramą wjazdową?
Sterowanie bramą wymaga oddzielnego przewodu dwużyłowego z monitora
Czy system umożliwia przekazywanie połączeń na telefon?
W wybranych monitorach Vidos-X jest obsługa Wifi, po połączeniu z Internetem jest możliwość przekazywania połączeń przez Internet.
Schemat Vidos X - S14D - jedna stacja bramowa, jeden monitor
Schemat Vidos X - S14D - jedna stacja bramowa, jeden monitor, dodatkowa kamera
Schemat Vidos X - S14D - jedna stacja bramowa, dwa monitory
Schemat Vidos X - S14D - jedna stacja bramowa, dwa monitory, dodatkowa kamera
Schemat Vidos X - S14D - dwie stacje bramowe, jeden monitor
Schemat Vidos X - S14D - dwie stacje bramowe, jeden monitor, dodatkowa kamera
Schemat Vidos X - S14D - dwie stacje bramowe, dwa monitory
Schemat Vidos X - S14D - dwie stacje bramowe, dwa monitory, dodatkowa kamera
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S14D |
| SYSTEM | Czterożyłowy Vidos-X |
| KAMERA | CMOS AHD 1080p - 2Mpix |
| KĄT WIDZENIA | Szeroki, kąt widzenia obiektywu 120° |
| PODŚWIETLANIE | IR (podczerwień) |
| DODATKOWE FUNKCJE | Podświetlany przycisk wywołania |
| FUNKCJE OBRAZU | Mechaniczny filtr podczerwieni, Mechaniczny przełącznik trybu pracy kamery (AHD / CVBS) |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH LOKALI | 1 przycisk wywołania |
| MAKSYMALNA ILOŚĆ URZĄDZEŃ WEWNĘTRZNYCH | 6 monitorów |
| WYJŚCIA PRZEKAŹNIKOWE | 1 wyjście przekaźnikowe |
| REGULACJE | Wbudowany potencjometr do regulacji głośności stacji bramowej |
| SZYFRATOR | Wbudowana podświetlana klawiatura do otwierania wejścia za pomocą kodu PIN |
| PROGRAMOWANIE | Programowanie z klawiatury za pomocą kodu administratora |
| OBSŁUGIWANE URZĄDZENIA | Obsługuje elektrozaczepy standardowe, rewersyjne i zwory elektromagnetyczne |
| ZASILANIE | Zasilanie : 12-15V DC |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP66 |
| ZAKRES TEMPERATURY PRACY | -40 ~ 50°C |
| MATERIAŁ | Wandaloodporna obudowa ze stopu aluminium |
| WYMIARY | 220mm x 120mm x 47mm |
| WYMIARY PUSZKI MONTAŻOWEJ | 202mm x 102mm x 46mm |
- # System (wszystkie urządzenia są kompatybilne w ramach jednego systemu):
- Vidos X
- # Typ przewodów:
- Przewód telekomunikacyjny (wolne minimum 6 żył)
Skrętka komputerowa UTP - # Przekazywanie połączeń przez Internet na telefon
- TAK - chcę aplikację w telefonie
- # Montaż stacji bramowej:
- Podtynkowo
- # Kamera w stacji bramowej:
- Szerokokątna 1080p / 2mpix
- # Zasilanie stacji bramowej:
- - Z dodatkowego zasilacza (do kupienia oddzielnie)
- # Wymiary stacji bramowej:
- 220x120x47 (Puszka podtynkowa: 202x102x45mm)
- # Obsługiwane lokale:
- 1 lokal wewnątrz posesji
- # Maksymalna ilość obsługiwanych przejść:
- Do dwóch furtek maksymalnie
- # Sterowanie bramą:
- Tak - drugi przekaźnik jest dostępny w monitorze
- # Dodatkowe opcje otwieranie furtki:
- - Stacja bramowa z dodatkowym szyfratorem (otwieranie za pomocą kodu PIN)
- # Obsługa dodatkowego przycisku wyjścia
- Dedykowane wejście na przycisk z regulowanym czasem otwarcia
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z:

