36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
- -25%
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S1401D-SKP
S1401D-SKP
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S1401D-SKP
Skrzynka przeznaczona jest do montażu w płytkich murkach ogrodzeniowych o głębokości już od 19 cm.
Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości jest odporna na działanie czynników atmosferycznych.
Panel przedni o szerokości 285 mm i wysokości 385 mm posiada otwór wrzutowy zabezpieczony klapką. Otwór (o wymiarach 241 x 45 mm) posiada zagięcie utrudniające wyjęcie korespondencji przez osoby niepowołane.
panel tylny wykonany jest w formie pełnych drzwiczek zamykanych na klucz. W drzwiczkach umieszczone zostało okienko, które umożliwia sprawdzenie zawartości bez konieczności otwierania skrzynki.
Dzięki rozsuwanej szufladzie głębokość skrzynki może być regulowana w zakresie 190-255 mm.
Dokładny opis wbudowanego wideodomofonu dostępny pod linkiem:
Kupując ten produkt, otrzymują Państwo:
- Skrzynka na listy Vidos S1401D-SKP
- Instrukcja
- Dowód zakupu
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S1401D-SKP
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S1401D-SKP
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S1401D-SKP
Częste pytania:
Jak długie mogę zastosować przewody do montażu wideodomofonu?
Maksymalna odległość w tym przypadku od stacji bramowej do zasilacza to 80 m.
Maksymalna odległość od zasilacza do monitora to 120 m.
Na jakiej wysokości powinienem zawiesić panel bramowy?
Zalecana wysokość to 145-160 cm
Jaki należy zakupić zasilacz?
Wszystkie urządzenia w serii Vidos DUO zasilamy z zasilacza systemowego. W przypadku większej ilości urządzeń niż cztery, należy dokupić odpowiednią ilość zasilaczy.
Czy stacja bramowa ma drugi przekaźnik do sterowania bramą wjazdową?
Sterownie bramą możliwe jest przy użyciu modułu Vidos B5
Czy system umożliwia przekazywanie połączeń na telefon?
Obecnie niestety nie ma modułu umożliwiającego taką funkcjonalność.
Chciałbym podłączyć dodatkową kamerę CCTV, czy jest taka możliwość?
Na tę chwilę system nie umożliwia podłączenia dodatkowych kamer monitoringu. Z oferty został wycofany moduł M-K4
Czy do zestawu mogę podłączyć czujkę ruchu?
Na tę chwilę ta funkcjonalność została wyłączona, obecnie na złączu PIR/GND w monitorze M1021 mamy możliwość podłączenia dodatkowego przycisku wyjścia z mechanizmem czasowym, czas otwarcia jest taki sam jak czas zwolnienia rygla po wysterowaniu z monitora.
Schemat Vidos DUO - jedna stacja bramowa, jeden monitor
Schemat Vidos DUO - jedna stacja bramowa, jeden monitor, moduł B5
Schemat Vidos DUO - jedna stacja bramowa, dwa-cztery monitory
Schemat Vidos DUO - wielolokatorski, jedna stacja bramowa
Schemat Vidos DUO - wielolokatorski, jedna stacja bramowa z modułem B5
Schemat Vidos DUO - wielolokatorski, dwie stacje bramowe z modułem B5
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S1401D-SKP |
| SYSTEM | Dwużyłowy Vidos DUO |
| KAMERA | Kamera 2.0Mpix |
| KĄT WIDZENIA | Szeroki, kąt widzenia obiektywu 170° |
| PODŚWIETLANIE | LED – światło białe |
| DODATKOWE FUNKCJE | Podświetlany szyld informacyjny. Regulowana jasność podświetlenia. |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH LOKALI | 1 dedykowany przycisk wywołania |
| MAKSYMALNA ILOŚĆ URZĄDZEŃ WEWNĘTRZNYCH | 13 urządzeń (monitory / unifony) |
| WYJŚCIA PRZEKAŹNIKOWE | 1 wyjście przekaźnikowe (drugi przekaźnik przez moduł B5) |
| DODATKOWE WYJŚCIA | Wyjście do podłączenia czujnika detekcji ruchu (PIR). |
| WSKAŹNIKI | Wskaźnik rozpoczęcia rozmowy, Otwarcia rygla |
| CZYTNIK RFID | brak |
| SZYFRATOR | Wbudowana klawiatura dotykowa, pełniąca rolę zamka szyfrowego |
| OBSŁUGIWANE URZĄDZENIA | Elektrozaczepy i Zwory elektromagnetyczne |
| ZASILANIE ELEKTROZACZEPU | Umożliwia zasilenie niskoprądowego elektrozaczepu (maksymalnie 12V, 300mA / 6A) |
| INTERKOM | Obsługuje funkcję adresowanego interkomu |
| KONFIGURACJA | Konfiguracja i adresowanie przy użyciu klawiatury i kodów funkcyjnych |
| ZASILANIE | Z zasilacza systemowego |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP54 |
| MATERIAŁ | Wandaloodporna obudowa ze stali szlachetnej |
| WYMIARY | 220 x 120 x 50 mm / Wymiary puszki: 208 x 103 x 42 |
| PRODUCENT | Vidos |
| TYP SKRZYNKI | Przelotowa skrzynka na listy z wideodomofonem |
| LICZBA WRZUTÓW | 1 |
| MATERIAŁ PANELU PRZEDNIEGO I DRZWICZEK | Stal nierdzewna frezowana |
| MATERIAŁ SZUFLADY | Stal cynkowana ogniowo |
| LICZBA PRZYCISKÓW | 1 |
| ZASTOSOWANA KAMERA | S1401D DUO |
| SZEROKOŚĆ SZUFLADY | 265 mm |
| REGULACJA GŁĘBOKOŚCI | 190 - 255 mm |
| WYMIARY PANELU PRZEDNIEGO | 285 x 385 mm |
| WYMIARY PANELU TYLNEGO | 265 x 360 mm |
- # System (wszystkie urządzenia są kompatybilne w ramach jednego systemu):
- Vidos DUO
- # Typ przewodów:
- Przewód dwużyłowy
- # Przekazywanie połączeń przez Internet na telefon
- NIE - nie jest mi to potrzebne
- # Montaż stacji bramowej:
- Skrzynka na listy do montażu w murze o grubości od 19 do 25.5cm (SKP)
- # Kamera w stacji bramowej:
- Szerokokątna 1080p / 2mpix
- # Zasilanie stacji bramowej:
- - Z dedykowanego zasilacza systemowego
- Z dodatkowego zasilacza (do kupienia oddzielnie) - # Obsługiwane lokale:
- 1 lokal wewnątrz posesji
- # Maksymalna ilość obsługiwanych przejść:
- Do czterech furtek maksymalnie
- # Maksymalna ilość monitorów w jednym lokalu:
- Do czterech monitorów
- # Sterowanie elektrozaczepem
- Tak - zasilanie ze stacji bramowej (12V, do 300mA maksymalnie)
- # Sterowanie bramą:
- Tak - z dodatkowym modułem B5
- # Dodatkowe opcje otwieranie furtki:
- - Stacja bramowa z dodatkowym szyfratorem (otwieranie za pomocą kodu PIN)
- # Obsługa dodatkowego przycisku wyjścia
- Dedykowane wejście na przycisk z regulowanym czasem otwarcia
- Montaż skrzynki na listy
- SKP dla murów o szerokości od 19 cm do 25.5cm
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z:
