Koszyk
36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Moduł funkcyjny Vidos B5 to specjalny moduł przeznaczony do pracy w systemie VIDOS DUO. Jego zadaniem jest rozszerzenie funkcjonalności systemu o możliwość obsługi drugiego rygla, bramy lub sterowania oświetleniem. Moduł umożliwia również obsługę rygli wysokoprądowych oraz otwieranie wejścia za pomocą dodatkowego przycisku ze stykiem NO przy wyjściu z lokalu.
W zestawie
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | B5 |
| POŁĄCZENIE | Dwużyłowe DUO |
| ZWLANIANIE RYGLA | DC12V max. 300mA |
| MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE STYKÓW | 2A na przekaźnik |
| ZASILANIE | 24V DC (pobór w stanie czuwania: 1,6mA, w trybie pracy: 4,5mA |
| WYMIARY | 89x70x45 mm |
| MONTAŻ | na szynie DIN lub bezpośrednio na ścianie |
| TEMPERATURA PRACY | 70 x 89 x 45 mm |
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z: