36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Zasilacz Vidos DUO P28/36
Symbol:
Dostępny
P28-36
147,60 zł brutto
Taka sama jak najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni
: 147,60 zł
Brutto
Stan produktu:
Nowy
Typ urządzenia Średni zasilacz systemowy
Obsługa urządzeń Do 4 monitorów
Funkcja Separator napięcia i sygnału
Wymiary 70 x 89 x 59 mm
Może zasilić również elektrozaczep w systemie DUO Maksymalny pobór prądu przez elektrozaczep - do 12V 300mA
Zasilacz Vidos DUO P28/36
Średni zasilacz Vidos P28/36 jest przeznaczony do pracy w dwużyłowym systemie cyfrowym VIDOS DUO.
P28/36 łączy w jednej obudowie łaczy funkcje zasilacza oraz separatora napięcia i sygnału.
Jeden zasilacz Vidos P28/36 może zasilić jednocześnie maksymalnie 4 monitory. W systemach wielolokatorskich ilość zasilaczy jest zależna od odległości i obciążenia prądowego.
Cechy zasilacza:
– szeroki zakres wartości napięcia wejściowego
– posiada zabezpieczenia prądowe, przepięciowe oraz przeciwzwarciowe
– montaż na szynie DIN
W zestawie
- Zasilacz Vidos P28/36
- Instrukcja
- Dowód zakupu
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | P28/36 |
| POŁĄCZENIE | Dwużyłowe DUO |
| ZASILANIE | 230V / 50Hz |
| NAPIĘCIE WYJŚCIOWE | DC 28V |
| REGULACJA NAPIĘCIA | brak |
| PRĄD ZNAMIONOWY | 1.3A |
| TEMPERATURA PRACY | -10°C ~ 50°C |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYMIARY | 70x89x59 mm |

Schemat podłączenia P24/26 Więcej schematów w załączniku
Nowy
MPN
P28-36
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
12 innych produktów w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
