Koszyk
36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Duży zasilacz Vidos M-SEP/HDR-60-24 jest przeznaczony do pracy w dwużyłowym systemie cyfrowym VIDOS DUO. Łączy funkcje zasilacza oraz separatora napięcia i sygnału dla dużych obiektów.
Jeden zasilacz M-SEP/HDR-60-24 może zasilić maksymalnie 20 monitorów uruchomionych jednocześnie. W systemach wielolokatorskich ilość zasilaczy jest zależna od odległości i obciążenia prądowego.
Cechy zasilacza:
W zestawie
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | M-SEP/HDR-60-24 |
| POŁĄCZENIE | Dwużyłowe DUO |
| ZASILANIE | 100V-240V AC / 50Hz-60Hz |
| NAPIĘCIE WYJŚCIOWE | DC 24V |
| REGULACJA NAPIĘCIA | 21,6 – 29V |
| PRĄD ZNAMIONOWY | 2,5A |
| MOC ZNAMIONOWA | 60W |
| TEMPERATURA PRACY | – 10°C ~ 50°C |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYMIARY | 88 x 89 x 59 mm |
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |