36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
- -25%
Stacja bramowa Vidos IPX S100 natynkowa z szyfratorem i czytnikiem QR
S100
Stacja bramowa Vidos IPX S100
Stacja zewnętrzna Vidos S100 to niezawodne urządzenie, które zapewnia wszechstronną ochronę oraz wygodę zarówno w trybie jednolokatorskim, jak i wielolokatorskim. Dzięki kamerze CMOS Full HD 1920x1080p oraz szerokiemu kątowi widzenia obiektywu o szerokości 125°, oferuje klarowne i obszerne obrazy, umożliwiając kompleksowe monitorowanie otoczenia.
Bezpieczeństwo użytkowników jest priorytetem, dlatego stacja Vidos S100 zapewnia wiele opcji dostępu:
-otwieranie furtki za pomocą kodu: # KOD #
- otwieranie bramy za pomocą kodu: ## KOD #
- otwieranie furtki i bramy z aplikacji Vidos-X
- otwieranie furtki i bramy z poziomu monitora
- otwieranie furtki za pomocą kodu QR (tylko przy współpracy z monitorem M100B-X)
Funkcje takie jak podświetlana klawiatura oraz podświetlenie nocne IR (podczerwień) gwarantują wygodę użytkowania zarówno w dzień, jak i w nocy.
Dedykowane wejście na przycisk wyjścia umożliwia wygodne opuszczanie posesji w przypadku furtek bez ruchomej klamki.
Stacja wyposażona w regulację głośności rozmowy, zapewniają dodatkową wygodę użytkowania.
Solidna konstrukcja wandaloodporna ze stopu aluminium oraz klasa szczelności IP54 gwarantują trwałość i niezawodność urządzenia nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Możliwość zasilania przez PoE 802.3af lub DC 12V sprawia, że stacja Vidos S100 jest łatwa w instalacji i ekonomiczna w użytkowaniu.
Dzięki montażowi natynkowemu oraz kompaktowym wymiarom (189 x 88 x 30 mm, z daszkiem 195 x 93 x 42 mm), stacja Vidos S100 doskonale sprawdzi się w różnych środowiskach, zapewniając nie tylko bezpieczeństwo, ale także wygodę i łatwość użytkowania.
Kupując ten zestaw otrzymują Państwo:
- Stacja bramowa Vidos S100
- Daszek
- Instrukcja
- Dowód zakupu
Zalecane akcesoria do zestawu
- Zalecany switch POE do zasilania urządzeń i przesyłania danych: Vidos PS42/65. Obsługuje do 4 urządzeń maksymalnie (stacje bramowe i monitory). W ofercie posiadamy również switche: 8, 16 i 24 portowe.
- Dowolny elektrozaczep Vidos, najczęściej kupowanym jest Vidos R5
- Przycisk wyjścia - przypadku furtek bez ruchomej klamki od wewnątrz, zalecamy zakup przycisku. Wygodny do zainstalowania jest przycisk natynkowy Vidos OP03 lub podtynkowy Vidos OP05 z podświetleniem LED
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe, nieużywane, z pełną 36 miesięczną gwarancją producenta.
Stacja bramowa Vidos S100
Stacja bramowa Vidos S100
Stacja bramowa Vidos S100
Stacja bramowa Vidos S100
Częste pytania:
Skąd pobrać potrzebne aplikacje? Aplikacja dostępna tylko dla monitora M100-X
Aplikacja mobilna Vidos X dla systemu, Android
Aplikacja mobilna Vidos X dla systemu IOS
Jak długie mogę zastosować przewody?
Maksymalna odległość pomiędzy: stacją bramową - switchem POE - 70 m
Maksymalna odległość pomiędzy: switchem POE - monitorem lub unifonem - 70 m
Rekomendowany przewód to skrętka komputerowa UTP 5.kat Ethernet.
Schemat Vidos IPX - S100 - jedna stacja bramowa, jeden monitor
Schemat Vidos IPX - S100 - jedna stacja bramowa, dwa monitory
Schemat Vidos IPX - S100 - jedna stacja bramowa, dwa monitory, dodatkowa kamera
Schemat Vidos IPX - S100 - dwie stacje bramowe, jeden monitor
Schemat Vidos IPX - S100 - dwie stacje bramowe, jeden monitor, dodatkowa kamera
Schemat Vidos IPX - S100 - dwie stacje bramowe, dwa monitory
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S100 |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH LOKALI | 1 przycisk wywołania, możliwość instalacji w budynku wielorodzinnym |
| KAMERA | Przetwornik kamery CMOS 2Mpx / Rozdzielczość 1920×1080 |
| KĄT WIDZENIA | kąt widzenia ok. 125° szerokość |
| KOMUNIKACJA | Dwukierunkowa DUPLEX |
| PODŚWIETLANIE KAMERY | Podświetlenie nocne IR (podczerwień) |
| FURTKA | Wbudowana klawiatura do otwierania furtki i bramy! Wbudowany czytnik kodów QR do otwierania furtki! |
| KOMUNIKATY GŁOSOWE | Komunikaty głosowe w języku polskim. |
| WYJŚCIA |
2x NC/NO |
| PRZYCISK WYJŚCIA | Dedykowane gniazdo do podłączenia przycisku wyjścia |
| CZYTNIK RFID | brak |
| INTERFEJS SIECIOWY | 1x RJ45 10/100 m POE |
| MODUŁ WIFI | brak |
| WYJŚCIA ALARMOWE | 4 wyjścia alarmowe |
| ZARZĄDZANIE | Własny interfejs WWW, przez komputer i aplikację VIDOS IPX, przez telefon w aplikacji mobilnej VIDOS X |
| ZASILANIE | DC 12V (BRAK ZASILACZA W ZESTAWIE) / PoE 802.3af |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP54 |
| WYMIARY | Wymiary: 189 x 88 x 30 mm (z daszkiem 195 x 93 x 42 mm) |
- System
- VIDOS IPX
- Typ przewodów
- Skrętka komputerowa UTP
- Aplikacja na telefon
- Tak
- Montaż stacji bramowej
- Natynkowo
- Kamera w stacji bramowej
- Szerokokątna 1080p 2 Mpx
- Zasilanie stacji bramowej
- PoE z sieci LAN
Z dodatkowego zasilacza - Wymiary stacji bramowej
- 189 x 88 x 30 mm; z daszkiem 195 x 93 x 42 mm
- Liczba obsługiwanych lokali
- 1 lokal
2 lokale
3-4 lokale
5-6 lokali
do 8 lokali
system wielolokatorski - Liczba obsługiwanych przejść
- do 16 przejść
- Liczba monitorów w lokalu
- Do sześciu monitorów
- Sterowanie elektrozaczepem
- Z dodatkowego zasilacza - styki NO/NC
Ze stacji bramowej - 12V do 300 mA - Sterowanie bramą
- Tak
- Dodatkowe sposoby otwierania furtki
- Czytnik QR - otwieranie kodem QR
Szyfrator - otwieranie kodem PIN - Podłączenie dodatkowego przycisk wyjścia
- Dedykowane wejście w stacji bramowej
- Sposób połączenia z Internetem
- WiFi
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z:
