36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
- -25%
- Nowy
Stacja bramowa podtynkowa Vidos S201-1-D11P
S201-1-D11P
Stacja bramowa Vidos S201-1-D11P
Wideodomofon Vidos S201-1 to nowoczesne urządzenie zapewniające wysokiej jakości kamerę oraz umożliwia wygodną kontrolę dostępu. Wyposażony w kamerę CMOS Full HD, oferuje szeroki kąt widzenia wynoszący 125°, co gwarantuje doskonałą widoczność. Czytnik RFID-MIFARE działa na częstotliwości 13.56MHz i ma pojemność do 60 tagów użytkowników.
Stacja Vidos S201-1 przeznaczona do montażu na posesjach z jednym lokalem.
Bezpieczeństwo użytkowników jest priorytetem, dlatego stacja Vidos S201-1 zapewnia wiele opcji dostępu:
- otwieranie furtki za pomocą wbudowanego czytnika MIFARE (przyłożyć na 1 sec)
- otwieranie bramy automatycznej za pomocą wbudowanego czytnika MIFARE (przyłożyć na 3 sec)
- otwieranie furtki i bramy z aplikacji Vidos-X
- otwieranie furtki i bramy z poziomu monitora
- otwieranie furtki za pomocą kodu QR (tylko przy współpracy z monitorem M200B-X i M200W-X)
Vidos S201-1 wyposażony jest w podświetlany szyld informacyjny oraz podświetlenie nocne IR, co zapewnia dobrą widoczność w warunkach słabego oświetlenia. Urządzenie umożliwia sterowanie elektrozaczepem i bramą automatyczną, a zasilanie elektrozaczepu to niskoprądowe DC 12V do 300mA. Posiada dedykowane wejście na podłączenie przycisku wyjścia.
Połączenie w ramach sieci 2IP jest realizowane za pomocą 2 żył bez polaryzacji.
Funkcja strumieniowania RTSP pozwala na odtwarzanie i zapis wideo. Regulacja głośności rozmowy pozwala dostosować ją do potrzeb użytkownika. Obudowa urządzenia jest wandaloodporna, wykonana ze stopu aluminium, z klasą szczelności IP54, co zapewnia odporność na warunki atmosferyczne.
Montaż podtynkowy za pomocą puszki D11P. Wymiary urządzenia to 176 x 90 x 28 mm, a z daszkiem 181 x 96 x 43 mm.
Kupując ten zestaw otrzymują Państwo:
- Stacja bramowa podtynkowa Vidos S201-1
- Obudowa do montażu podtynkowego D11P
- 5 kart zbliżeniowych MIFARE
- Instrukcja
- Dowód zakupu
Zalecane akcesoria do zestawu
- Zalecany zasilacz systemowy Vidos 2IP Vidos P64-32. Obsługuje do 4 stacji bramowych i 8 monitorów). W ofercie posiadamy również zasilacz do 4 stacji i 16 monitorów - Vidos P112/32
- Dowolny elektrozaczep Vidos, najczęściej kupowanym jest Vidos R5
- Przycisk wyjścia - przypadku furtek bez ruchomej klamki od wewnątrz, zalecamy zakup przycisku. Wygodny do zainstalowania jest przycisk natynkowy Vidos OP03 lub podtynkowy Vidos OP05 z podświetleniem LED
- Karty lub breloki zbliżeniowe: Karta MIFARE lub brelok MIFARE
- Moduł M-SM5 - ułatwia podłączenie wideodonu. Posiada 4 wejścia na monitory lub stacje bramowe.
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe, nieużywane, z pełną 36 miesięczną gwarancją producenta.
Otwieranie furtki i bramy. Bramę podłączamy do przekaźnika w monitorze.
Stacja bramowa Vidos 2IP - S201-1-D11P - Podtynkowa
Stacja bramowa Vidos 2IP - S201-1-D11P - Podtynkowa
Stacja bramowa Vidos 2IP - S201-1-D11P - Podtynkowa
Stacja bramowa Vidos 2IP - S201-1-D11P - Podtynkowa
Częste pytania:
Skąd pobrać potrzebne aplikacje?
Aplikacja dostępna tylko dla monitora M200-X
Aplikacja mobilna Vidos X dla systemu, Android
Aplikacja mobilna Vidos X dla systemu IOS
Jak długie mogę zastosować przewody?
UTP 2 x 0,5 mm: 50 m + 50 m. Razem 100 m max
OMY 2 x 0,75mm²: 100 m + 100 m Razem 200 m max
OMY 2 x 1,00mm²: 120 m + 120 m Razem 240 m max
Schemat Vidos 2IP - S201-1 - jedna stacja bramowa, jeden monitor
Schemat Vidos 2IP - S201-1 - jedna stacja bramowa, dwa monitory
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S201-1-D11P |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH LOKALI | 1 przyciski wywołania |
| KAMERA | Przetwornik kamery CMOS 2Mpx / Rozdzielczość 1920×1080 |
| KĄT WIDZENIA | kąt widzenia ok. 125° szerokość |
| KOMUNIKACJA | Dwukierunkowa DUPLEX |
| PODŚWIETLANIE KAMERY | Podświetlenie nocne IR (podczerwień) |
| RTSP | Strumieniowanie RTSP do odtwarzania i zapisu wideo |
| WYJŚCIA | Zasilanie elektrozaczepu niskoprądowego DC 12V do 300mA Możliwość otwierania elektrozaczepu oraz bramy automatycznej Jedno wyjście przekaźnikowe |
| PRZYCISK WYJŚCIA | Dedykowane gniazdo do podłączenia przycisku wyjścia |
| SZYLD | Podświetlany szyld / tabliczka informacyjna |
| CZYTNIK RFID | Standard RFID MIFARE 13.56MHz 60 tagów użytkowników maksymalnie |
| KARTY W ZESTAWIE | 5 kart zbliżeniowych z zawieszką |
| SZYFRATOR | brak |
| CZYTNIK KODÓW QR | Wbudowany czytnik kodów QR do otwierania furtki (działa z monitorem M200B-X) |
| TYP INSTALACJI | Dwuprzewodowe połączenie bez polaryzacji |
| MODUŁ WIFI | brak |
| WYJŚCIA ALARMOWE | brak |
| ZARZĄDZANIE | Własny interfejs WWW, przez komputer, przez telefon w aplikacji mobilnej VIDOS X |
| OBUDOWA | Wandaloodporna obudowa ze stopu aluminium |
| ZASILANIE | Zasilanie z zasilacza systemowego P112-32 lub P64-32 |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP54 |
| MONTAŻ | 219x133x52 mm |
| Wymiary stacji bramowej | Wymiary: 176 x 90 x 28 mm (z daszkiem 181x96x43 mm) |
| Wymiary puszki podtynkowej | 208x108x47 mm |
- # System (wszystkie urządzenia są kompatybilne w ramach jednego systemu):
- Vidos 2IP
- # Typ przewodów:
- Przewód dwużyłowy
Przewód telekomunikacyjny (wolne minimum 6 żył)
Skrętka komputerowa UTP - # Montaż stacji bramowej:
- Podtynkowo
- # Kamera w stacji bramowej:
- Szerokokątna 1080p / 2mpix
- # Zasilanie stacji bramowej:
- - Z dedykowanego zasilacza systemowego
- # Obsługiwane lokale:
- 1 lokal wewnątrz posesji
- # Sterowanie elektrozaczepem
- Tak - zasilanie ze stacji bramowej (12V, do 300mA maksymalnie)
- # Sterowanie bramą:
- Tak
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z:

