Koszyk
36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Przy zamówieniach powyżej 400 zł

Zwrot w ciągu 14 dni
Obsługiwane przez Przelewy24
Doradzamy przed zakupem, pomagamy przy montażu
Średni zasilacz systemowy Vidos P64-32 przeznaczony do pracy w dwużyłowym systemie cyfrowym Vidos 2IP.
Łączy funkcje zasilacza oraz separatora napięcia i sygnału. Jego cechy to:
W zestawie
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | P64-32 |
| SPOSÓB MONTAŻU | Szyna DIN |
| SERIA | Vidos 2IP |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie produkty z serii 2IP |
| ZASTOSOWANIE | Zasilacz wewnętrzny |
| WEJŚCIE | AC 100V~240V, 0.4A, 50Hz/60H |
| WYJŚCIE | DC 32V / 2A |
| TEMPERATURA PRACY | -10° ~ +40° |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE | 68 x 106 x 60 mm |
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z: