36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
- %
Skrzynka na listy z wideodomofonem S204-SKP
S204-SKP
Stacja bramowa Vidos S204-SKP
Skrzynka Vidos S204-SKP przeznaczona jest do montażu w płytkich murkach ogrodzeniowych o głębokości już od 19 cm. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Panel przedni o szerokości 285 mm i wysokości 385 mm posiada otwór wrzutowy zabezpieczony klapką. Otwór (o wymiarach 241 x 45 mm) posiada zagięcie utrudniające wyjęcie korespondencji przez osoby niepowołane. Panel tylni wykonany jest w formie pełnych drzwiczek zamykanych na klucz . W drzwiczkach umieszczone zostało okienko, które umożliwia sprawdzenie zawartości bez konieczności otwierania skrzynki. Szuflada o szerokości 265 mm jest dwuczęściowa i rozsuwana. Szuflada to pojemnik na korespondencję wbudowywany w słupek lub mur. W tym modelu została wykonana jest ze stali szlachetnej. Dzięki rozsuwanej szufladzie głębokość skrzynki może być regulowana w zakresie 190-255 mm.
Stacja zewnętrzna Vidos S204 to niezawodne urządzenie, które zapewnia wszechstronną ochronę oraz wygodę zarówno w trybie jednolokatorskim, jak i wielolokatorskim. Dzięki kamerze CMOS Full HD 1920x1080 oraz szerokiemu kątowi widzenia obiektywu o szerokości 125°, oferuje klarowne i obszerne obrazy, umożliwiając kompleksowe monitorowanie otoczenia.
Bezpieczeństwo użytkowników jest priorytetem, dlatego stacja Vidos S204 zapewnia wiele opcji dostępu:
-otwieranie furtki za pomocą kodu: # KOD #
- otwieranie bramy za pomocą kodu: ## KOD #
- otwieranie furtki i bramy z aplikacji Vidos-X
- otwieranie furtki i bramy z poziomu monitora
- otwieranie furtki za pomocą kodu QR (tylko przy współpracy z monitorem M200B-X i M200W-X)
Gdy stacja jest ustawiona w tryb JEDNOLOKATORSKI (np.: dla domku jednorodzinnego), aby zadzwonić do lokalu pierwszego wystarczy nacisnąć przycisk dzwonka .

Jeżeli zaś, stacja zostanie ustawiona w trybie WIELOLOKATORSKIM (np.: dla domu z trzema mieszkaniami), wybieranie lokalu odbywa się poprzez naciśniecie właściwego numeru dla lokalu: 1, 2, 3, itd. i zatwierdzenie przyciskiem dzwonka.
Na przykład, aby zadzwonić do lokalu 3, wybieramy:

Funkcje takie jak podświetlana klawiatura oraz podświetlenie nocne IR (podczerwień) gwarantują wygodę użytkowania zarówno w dzień, jak i w nocy.
Dedykowane wejście na przycisk wyjścia umożliwia wygodne opuszczanie posesji w przypadku furtek bez ruchomej klamki.
Stacja wyposażona w regulację głośności rozmowy, zapewniają dodatkową wygodę użytkowania.
Zasilanie z zasilacza systemowego Vidos P112-32 (brak w zestawie)
Połączenie w ramach sieci 2IP jest realizowane za pomocą 2 żył bez polaryzacji.
W zestawie
- Skrzynka na listy Vidos S204-SKP
- Dowód zakupu
Częste pytania:
Skąd pobrać potrzebne aplikacje?
Aplikacja dostępna tylko dla monitora M200-X
Aplikacja mobilna Vidos X dla systemu, Android
Aplikacja mobilna Vidos X dla systemu IOS
Jak długie mogę zastosować przewody?
UTP 2 x 0,5mm: 50m + 50m. Razem 100m max
OMY 2 x 0,75mm²: 100m + 100m Razem 200m max
OMY 2 x 1,00mm²: 120m + 120m Razem 240m max
Możliwość instalacji w domu jednorodzinnym lub wielorodzinnym. Do nawiązania połączenia dla domów jednorodzinnych wystarczy nacisnąć przycisk dzwonka. W budynku wielorodzinnym naciskamy numer lokalu i potwierdzamy przyciskiem dzwonka
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S204-SKP |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH LOKALI | 1 przycisk wywołania, możliwość instalacji w budynku wielorodzinnym |
| KAMERA | Przetwornik kamery CMOS 2Mpx / Rozdzielczość 1920×1080 |
| KĄT WIDZENIA | kąt widzenia ok. 125° szerokość |
| KOMUNIKACJA | Dwukierunkowa DUPLEX |
| PODŚWIETLANIE KAMERY | Podświetlenie nocne IR (podczerwień) |
| KOMUNIKATY GŁOSOWE | Komunikaty głosowe w języku polskim. |
| WYJŚCIA | Zasilanie elektrozaczepu niskoprądowego DC 12V do 300mA Możliwość otwierania elektrozaczepu oraz bramy automatycznej Jedno wyjście przekaźnikowe |
| PRZYCISK WYJŚCIA | Dedytkowane gniazdo do podłączenia przycisku wyjścia |
| CZYTNIK RFID | brak |
| SZYFRATOR | Wbudowana klawiatura do otwierania furtki i bramy! |
| CZYTNIK KODÓW QR | Wbudowany czytnik kodów QR do otwierania furtki (działa z monitorem M200B-X) |
| TYP INSTALACJI | Dwuprzewodowe połączenie bez polaryzacji |
| MODUŁ WIFI | brak |
| WYJŚCIA ALARMOWE | brak |
| ZARZĄDZANIE | Własny interfejs WWW, przez komputer, przez telefon w aplikacji mobilnej VIDOS X |
| OBUDOWA | Wandaloodporna obudowa ze stopu aluminium |
| ZASILANIE | Zasilanie z zasilacza systemowego P112-32 (brak w zestawie) |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP54 |
| MONTAŻ | Podynkowy |
| WYMIARY | Wymiary: 220 x 120 x 47 mm (puszka 202x102x45) |
| TYP SKRZYNKI | przelotowa z wideodomofonem |
| LICZBA WRZUTÓW | jeden |
| MATERIAŁ | stal nierdzewna frezowana |
| LICZBA PRZYCISKÓW DOMOFONU LUB WIDEODOMOFONU | 1 |
| TYP ZASTOSOWANEJ KAMERY | S204 |
| SZEROKOŚĆ SZUFLADY | 265 mm |
| REGULACJA GŁĘBOKOŚCI SKRZYNKI | 190 - 255 mm |
| WYMIARY PANELA PRZEDNIEGO | 285 x 385 mm |
| OTWÓR WRZUTOWY | 241 x 45 mm |
- System
- VIDOS 2IP
- Typ przewodów
- Przewód 2 żyły
Przewód 4 żyły i dodatkowe 2 żyły zasilanie
Skrętka komputerowa UTP - Aplikacja na telefon
- Tak
- Montaż stacji bramowej
- Skrzynka SKP od 19 do 25,5 cm
- Kamera w stacji bramowej
- Szerokokątna 1080p 2 Mpx
- Zasilanie stacji bramowej
- Z zasilacza systemowego
- Liczba obsługiwanych lokali
- 1 lokal
- Liczba obsługiwanych przejść
- do 4 przejść
- Liczba monitorów w lokalu
- Do czterech monitorów
- Sterowanie elektrozaczepem
- Ze stacji bramowej - 12V do 300 mA
- Sterowanie bramą
- Tak - przekaźnik w monitorze
Tak - przekaźnik w stacji bramowej - Dodatkowe sposoby otwierania furtki
- Szyfrator - otwieranie kodem PIN
- Podłączenie dodatkowego przycisk wyjścia
- Dedykowane wejście w stacji bramowej
- Typ skrzynki na listy
- SKP - mur od 19 do 25,5 cm
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z:

