Vidos co to za firma?

Vidos - co to za firma?

  VIDOS to niezawodne, nowoczesne systemy wideodomofonowe o najwyższej jakości i nowoczesnym designie. Dostarczamy systemy dla domów jednorodzinnych oraz rozwiązania dla budynków wielorodzinnych. Naszymi klientami są wyspecjalizowane firmy z zakresu elektronicznej kontroli dostępu i systemów bezpieczeństwa.

  Osobiście uczestniczymy w procesie wprowadzania wszelkich innowacji i usprawnień, które ułatwią korzystanie z produktów VIDOS. Wraz z postępem technologicznym wprowadzamy zmiany i ulepszenia w naszych urządzeniach. Rosnące potrzeby użytkowników są dla nas motorem do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

  Podstawą naszej działalności są relacje z dystrybutorami i użytkownikami końcowymi. To z Waszych potrzeb, drodzy klienci, rodzi się pomysł, a wraz z nim produkt, nad którym wspólnie pracujemy i doskonalimy. Efekty naszych działań są owocem wspólnej pracy.

  • SERWIS

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat CE i RoHs, co dowodzi, że produkty Vidos są wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska.

Cały asortyment objęty jest 36 miesięczną gwarancją. Zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich urządzeń znajdujących się w naszej ofercie.

Nasz dział techniczny jest do Państwa dyspozycji i chętnie odpowie na wszelkie pytania.

  • WSPÓŁPRACA

Chcesz zostać naszym dystrybutorem? Jesteś instalatorem i chciałbyś używać urządzeń VIDOS w swoich projektach? A może jesteś klientem detalicznym i potrzebujesz porady?

Skontaktuj się z nami, a skomponujemy ofertę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb. Klienci detaliczni i instalatorzy zostaną skierowani do najbliższego dystrybutora, gdzie będą profesjonalnie serwisowani.Wideodomofon Vidos

Wideodomofony VIDOS otwierają drzwi do świata możliwości komunikacji, bezpieczeństwa i domowego komfortu. Nasza oferta obejmuje wszystko, od monitorów z niezbędnymi funkcjami po systemy wideodomofonowe IP integrujące funkcje sterowania automatyką domową.

  • WIDEODOMOFONY

Posiadamy szeroką gamę paneli audio i wideo: modułowe i uniwersalne, antywandalowe, a nawet panele z wysokiej jakości ekranami dotykowymi. Znajdź idealny panel zewnętrzny do swojego projektu

  • ZAMKI SZYFROWE

Klawiatura przeznaczona jest do otwierania elektrozaczepu w drzwiach, szlabanu wjazdowego, lub bramą na posesję

  • ELEKTROZACZEPY

Urządzenia montowane w ramie drzwi w celu uniemożliwienia ich otwarcia przez osoby nieuprawnione. 
VIDOS - wideodomofony, domofony, zamki szyfrowe

Kliknij tutaj aby skorzystać z     Konfigurator wideodomofonu Vidos

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz