36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe, nieużywane, z pełną 36 miesięczną gwarancją producenta.
Warto zwrócić uwagę, czy nie będą Państwu dodatkowo potrzebne:
Przycisk wyjścia jest niezbędny, jeżeli furtka nie posiada ruchomej klamki od wewnątrz.
Elektrozaczep: warto też rozważyć jego zakup.
Najczęściej wybieranym modelem jest:
Jedno abonamentowy panel Vidos S11-1, wyposażony w kamerę AHD 1080P, z obiektywem o kącie widzenia 130°. Wbudowany czytnik kart zbliżeniowych, zgodny z UNIQUE 125KHz. W zestawie cztery breloki i brelok master. Wytrzymała obudowa z aluminium, panel o klasie szczelności IP54. Panel do montażu podtynkowego.
Monitor Vidos M14W-X to nowoczesne urządzenie zaprojektowane z myślą o wygodnej obsłudze systemu wideodomofonowego. Posiada 10-calowy ekran LCD TFT o rozdzielczości 1024×600 px, obsługiwany za pomocą intuicyjnego menu dotykowego, co zapewnia prostą i wygodną nawigację po ekranie. Monitor umożliwia podłączenie do dwóch stacji bramowych oraz dwóch analogowych kamer CCTV (AHD, CVI, TVI) o rozdzielczości do 1080p/720P lub CVBS.
Do funkcji Vidos M14W-X należy detekcja ruchu, która pozwala na rejestrowanie zdjęć i filmów. Można także sterować elektrozaczepem oraz bramą automatyczną, a także zarejestrować obraz z każdej z kamer automatycznie lub ręcznie. Monitor pozwala na regulację parametrów obrazu oraz głośności rozmowy i dzwonka. Dodatkowo użytkownicy mogą zostawić wiadomość głosową dla gości, a także korzystać z adresowanego interkomu między monitorami.
Wbudowany w monitor Vidos M14W-X moduł Wi-Fi pozwala na przekierowanie rozmowy do aplikacji mobilnej Vidos-X (audio/wideo), co zwiększa wygodę użytkowania. Monitor oferuje także 16 melodii dzwonka, z możliwością ustawienia oddzielnej melodii dla każdego wejścia i interkomu. Zintegrowana pamięć flash oraz obsługa kart microSD do 128 GB pozwalają na przechowywanie zdjęć i filmów. Menu dostępne jest w kilku językach: polskim, angielskim, niemieckim i ukraińskim.
Vidos M14W-X cechuje się także nowoczesnym designem o wymiarach 260 mm (wys.) x 164 mm (szer.) x 20 mm (gł.) i łatwą instalacją, korzystając z systemu 4 + 2 zasilania. Do sterowania bramą wymagane są dodatkowe 2 żyły.
Zasilacz na szynę DIN (14,5V DC / 1A) dołączony jest do zestawu. Monitor Vidos M14W-X jest kompatybilny ze stacjami bramowymi z serii X i S20DA.
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S11-1-D11P |
| SYSTEM | Czterożyłowy Vidos-X |
| KAMERA | CMOS AHD 1080p - 2Mpix |
| KĄT WIDZENIA | Szeroki, kąt widzenia obiektywu 130° |
| PODŚWIETLANIE | IR (podczerwień) |
| DODATKOWE FUNKCJE | Podświetlany szyld / tabliczka informacyjna |
| FUNKCJE OBRAZU | Mechaniczny filtr podczerwieni |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH LOKALI | 1 przycisk wywołania |
| MAKSYMALNA ILOŚĆ URZĄDZEŃ WEWNĘTRZNYCH | 6 monitorów |
| WYJŚCIA PRZEKAŹNIKOWE | 1 wyjście przekaźnikowe |
| REGULACJE | Wbudowany potencjometr do regulacji głośności stacji bramowej |
| CZYTNIK RFID | Wbudowany czytnik zbliżeniowy w standardzie UNIQUE 125kHz. Brelok MASTER w zestawie |
| BRELOKI W ZESTAWIE | 1 brelok MASTER (niebieski), 4 breloki do drzwi (szare) |
| OBSŁUGIWANE URZĄDZENIA | Obsługuje elektrozaczepy standardowe, rewersyjne i zwory elektromagnetyczne |
| ZASILANIE | Zasilanie : 12-14,5V DC |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP54 |
| ZAKRES TEMPERATURY PRACY | -30 ~ 50°C |
| MATERIAŁ | Wandaloodporna obudowa ze stopu aluminium |
| WYMIARY | 176mm(wys) x 90mm(szer) x 27mm(gł) |
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | M14W-X |
| EKRAN | 10-calowy, ekran LCD TFT Rozdzielczość 1024 x 600 px |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH STACJI BRAMOWYCH | Możliwość podłączenia do monitora 2 stacji bramowych i 2 kamer CCTV (AHD, CVI, TVI, CVBS) |
| MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY | Do 6 monitorów maksymalnie |
| OBSŁUGA | Menu obsługiwane za pomocą ekranu dotykowego. |
| DETEKCJA RUCHU | Funkcja detekcji ruchu z możliwością rejestracji zdjęć i filmów |
| STEROWANIE URZĄDZENIAMI | Możliwość otwierania elektrozaczepu oraz bramy automatycznej |
| REJESTRACJA OBRAZU | Automatyczne lub ręczne rejestrowanie obrazu |
| REGULACJA | Regulacja głośności rozmowy i dzwonienia. Regulacja parametrów obrazu |
| INTERKOM | Interkom adresowany |
| ILOŚĆ MELODII | 16 melodii dzwonka / osobna melodia dla każdego wejścia i interkomu |
| POCZTA GŁOSOWA | Możliwość pozostawienia wiadomości głosowej przez gości |
| OBSŁUGA WIFI | Wbudowane WiFi umożliwia przekierowanie rozmowy na aplikację mobilną (audio/wideo) |
| PAMIĘĆ | Wewnętrzna pamięć flash oraz obsługa kart microSD do 128GB |
| WYMIARY | 260 mm(wys) x 164 mm(szer) x 20 mm(gł) |
| TYP INSTALACJI | 4 + 2 zasilanie + 2 do bramy |
| ZASILACZ | W komplecie zasilacz na szynę DIN – 14,5V DC / 1A |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory z serii X współpracują ze stacjami bramowymi z serii Vidos X i stacją S20DA |
Schemat Vidos X - S11-1 - jedna stacja bramowa, jeden monitor
Schemat Vidos X - S11-1 - jedna stacja bramowa, jeden monitor, dodatkowa kamera
Schemat Vidos X - S11-1 - jedna stacja bramowa, dwa monitory
Schemat Vidos X - S11-1 - dwie stacje bramowe, jeden monitor
Schemat Vidos X - S11-1 - dwie stacje bramowe, jeden monitor, dodatkowa kamera
Schemat Vidos X - S11-1 - dwie stacje bramowe, dwa monitory, dodatkowa kamera
Schemat Vidos X - S11-1 - dwie stacje bramowe, dwa monitory
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z: