36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe, nieużywane, z pełną 36 miesięczną gwarancją producenta.
Warto zwrócić uwagę, czy nie będą Państwu dodatkowo potrzebne:
Przycisk wyjścia jest niezbędny, jeżeli furtka nie posiada ruchomej klamki od wewnątrz.
Elektrozaczep: warto też rozważyć jego zakup.
Najczęściej wybieranym modelem jest:
Jedno abonamentowy panel Vidos S11-1, wyposażony w kamerę AHD 1080P, z obiektywem o kącie widzenia 130°. Wbudowany czytnik kart zbliżeniowych, zgodny z UNIQUE 125KHz. W zestawie cztery breloki i brelok master. Wytrzymała obudowa z aluminium, panel o klasie szczelności IP54. Panel do montażu podtynkowego.
Ciesz się pełnym bezpieczeństwem i wygodą w swoim domu dzięki monitorowi wideodomofonu Vidos M12W!
Ten 7-calowy ekran LCD o rozdzielczości 800 x 480 px pozwala na jasne i wyraźne widzenie i komunikację z gośćmi.
Monitor M12W wspiera wszystkie najważniejsze standardy wideo, takie jak AHD, CVI, TVI i CVBS, dzięki czemu możesz łatwo podłączyć do niego 2 kamery analogowe. Adresowany interkom pomiędzy monitorami umożliwia wygodną komunikację, a możliwość otwierania elektrozaczepu i bramy automatycznej zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo. Regulacja głośności rozmowy i dzwonienia oraz parametrów obrazu pozwala dostosować monitor do własnych potrzeb. 6 różnych melodii dzwonienia i intuicyjne menu ekranowe sterowane dotykowymi kursorami dodatkowo ułatwiają korzystanie z urządzenia. M12W jest łatwy w instalacji i kompatybilny ze stacjami bramowymi z serii X i S20DA. Zasilacz na szynę DIN 14,5V DC / 1A jest w komplecie.
Nie czekaj dłużej, daj swojemu domowi pełne bezpieczeństwo z monitorem M12W!
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S11-1-D11P |
| SYSTEM | Czterożyłowy Vidos-X |
| KAMERA | CMOS AHD 1080p - 2Mpix |
| KĄT WIDZENIA | Szeroki, kąt widzenia obiektywu 130° |
| PODŚWIETLANIE | IR (podczerwień) |
| DODATKOWE FUNKCJE | Podświetlany szyld / tabliczka informacyjna |
| FUNKCJE OBRAZU | Mechaniczny filtr podczerwieni |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH LOKALI | 1 przycisk wywołania |
| MAKSYMALNA ILOŚĆ URZĄDZEŃ WEWNĘTRZNYCH | 6 monitorów |
| WYJŚCIA PRZEKAŹNIKOWE | 1 wyjście przekaźnikowe |
| REGULACJE | Wbudowany potencjometr do regulacji głośności stacji bramowej |
| CZYTNIK RFID | Wbudowany czytnik zbliżeniowy w standardzie UNIQUE 125kHz. Brelok MASTER w zestawie |
| BRELOKI W ZESTAWIE | 1 brelok MASTER (niebieski), 4 breloki do drzwi (szare) |
| OBSŁUGIWANE URZĄDZENIA | Obsługuje elektrozaczepy standardowe, rewersyjne i zwory elektromagnetyczne |
| ZASILANIE | Zasilanie : 12-14,5V DC |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP54 |
| ZAKRES TEMPERATURY PRACY | -30 ~ 50°C |
| MATERIAŁ | Wandaloodporna obudowa ze stopu aluminium |
| WYMIARY | 176mm(wys) x 90mm(szer) x 27mm(gł) |
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | M12W |
| EKRAN | 7-calowy ekran LCD TFT Rozdzielczość 800 x 480 px |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH STACJI BRAMOWYCH | Możliwość podłączenia do monitora 2 stacji bramowych i 2 kamery analogowe CCTV |
| MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY | Do 6 monitorów maksymalnie |
| OBSŁUGA | Intuicyjne menu ekranowe sterowane dotykowymi kursorami |
| DETEKCJA RUCHU | brak |
| STEROWANIE URZĄDZENIAMI | Możliwość otwierania elektrozaczepu oraz bramy automatycznej |
| REJESTRACJA OBRAZU | brak |
| REGULACJA GŁOŚNOŚCI | Regulacja głośności rozmowy i dzwonienia |
| INTERKOM | Interkom adresowany |
| ILOŚĆ MELODII | 6 melodii dzwonienia / osobna melodia dla każdego wejścia i interkomu |
| OBSŁUGA WIFI | brak |
| PAMIĘĆ | brak |
| WYMIARY | 205 mm(wys) x 128 mm(szer) x 18 mm(gł) |
| TYP INSTALACJI | 4 + 2 zasilanie + 2 do bramy |
| ZASILACZ | W komplecie zasilacz na szynę DIN – 14,5V DC / 1A |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory z serii X współpracują ze stacjami bramowymi z serii X i S20DA |
Schemat Vidos X - S11-1 - jedna stacja bramowa, jeden monitor
Schemat Vidos X - S11-1 - jedna stacja bramowa, jeden monitor, dodatkowa kamera
Schemat Vidos X - S11-1 - jedna stacja bramowa, dwa monitory
Schemat Vidos X - S11-1 - dwie stacje bramowe, jeden monitor
Schemat Vidos X - S11-1 - dwie stacje bramowe, jeden monitor, dodatkowa kamera
Schemat Vidos X - S11-1 - dwie stacje bramowe, dwa monitory, dodatkowa kamera
Schemat Vidos X - S11-1 - dwie stacje bramowe, dwa monitory
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z: