36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe, nieużywane, z pełną 36 miesięczną gwarancją producenta.
Warto zwrócić uwagę, czy nie będą Państwu dodatkowo potrzebne:
Przycisk wyjścia jest niezbędny, jeżeli furtka nie posiada ruchomej klamki od wewnątrz.
Elektrozaczep: warto też rozważyć jego zakup.
Najczęściej wybieranym modelem jest:
Stacja bramowa Vidos S14D to wysokiej jakości urządzenie do zabezpieczenia wejścia na posesję. Posiada ona kamerę CMOS AHD 1080p z rozdzielczością 2Mpix, która zapewnia wyraźne obrazy i szeroki kąt widzenia (120°). Dzięki podświetleniu nocnemu IR i mechanicznemu filtrowi podczerwieni, stacja jest w stanie rejestrować obraz nawet w ciemności. Przedni wandaloodporny panel wykonany jest ze stali szlachetnej.
Stacja wyposażona jest w wbudowaną, podświetlaną klawiaturę do otwierania wejścia za pomocą kodu PIN oraz przycisk wywołania. Programowanie może być wykonane za pomocą kodu administratora z klawiatury. Dostępna jest również regulacja głośności stacji bramowej za pomocą potencjometru.
Stacja obsługuje elektrozaczepy standardowe, rewersyjne i zwory elektromagnetyczne i posiada wyjście do elektrozaczepu (przekaźnikowe, beznapięciowe NO | NC). Dostępny jest także mechaniczny przełącznik trybu pracy kamery (AHD / CVBS). Urządzenie jest odporne na zmiany temperatury i może pracować w zakresie od -40 do 50°C. Montaż podtynkowy. Zasilanie 12-15V DC umożliwiają łatwe i szybkie użytkowanie stacji. Kolor srebrny.
Najważniejsze funkcje
Monitor Vidos M11W to doskonałe rozwiązanie dla Twojego domu lub biura! Jego 7-calowy ekran LCD TFT z rozdzielczością 1024 x 600 px pozwala na wygodne oglądanie obrazu. Obsługa monitora odbywa się za pomocą dotykowych przycisków funkcyjnych. Podłącz do monitora 2 stacje bramowe i 2 kamery CCTV (obsługujące standardy AHD, CVI, TVI, CVBS), a także ciesz się funkcją detekcji ruchu i możliwością rejestracji zdjęć i filmów.
Otwieraj elektrozaczep i bramę automatyczną. Możliwość regulacji głośności rozmowy i dzwonienia. Zostaw wiadomość głosową dla gości. Wbudowany interkom adresowany.
Monitor posiada 16 melodii dzwonka, z których każda może być ustawiona dla innego wejścia lub interkomu.
Wewnętrzna pamięć flash i obsługa kart microSD do 128GB pozwolą na przechowywanie nagranych materiałów. Menu jest dostępne w języku polskim i angielskim
Wymiary monitora to 222 mm(wys) x 154 mm(szer) x 15 mm(gł). Monitor wymaga typu instalacji 4 + 2 zasilanie + 2 do bramy i jest dostarczany z zasilaczem na szynę DIN – 14,5V DC / 1A. Wszystkie monitory z serii X współpracują ze stacjami bramowymi z serii X i S20DA.
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S14D |
| SYSTEM | Czterożyłowy Vidos-X |
| KAMERA | CMOS AHD 1080p - 2Mpix |
| KĄT WIDZENIA | Szeroki, kąt widzenia obiektywu 120° |
| PODŚWIETLANIE | IR (podczerwień) |
| DODATKOWE FUNKCJE | Podświetlany przycisk wywołania |
| FUNKCJE OBRAZU | Mechaniczny filtr podczerwieni, Mechaniczny przełącznik trybu pracy kamery (AHD / CVBS) |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH LOKALI | 1 przycisk wywołania |
| MAKSYMALNA ILOŚĆ URZĄDZEŃ WEWNĘTRZNYCH | 6 monitorów |
| WYJŚCIA PRZEKAŹNIKOWE | 1 wyjście przekaźnikowe |
| REGULACJE | Wbudowany potencjometr do regulacji głośności stacji bramowej |
| SZYFRATOR | Wbudowana podświetlana klawiatura do otwierania wejścia za pomocą kodu PIN |
| PROGRAMOWANIE | Programowanie z klawiatury za pomocą kodu administratora |
| OBSŁUGIWANE URZĄDZENIA | Obsługuje elektrozaczepy standardowe, rewersyjne i zwory elektromagnetyczne |
| ZASILANIE | Zasilanie : 12-15V DC |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP66 |
| ZAKRES TEMPERATURY PRACY | -40 ~ 50°C |
| MATERIAŁ | Wandaloodporna obudowa ze stopu aluminium |
| WYMIARY | 220mm x 120mm x 47mm |
| WYMIARY PUSZKI MONTAŻOWEJ | 202mm x 102mm x 46mm |
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | M11W |
| EKRAN | 7-calowy ekran LCD TFT Rozdzielczość 1024 x 600 px |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH STACJI BRAMOWYCH | Możliwość podłączenia do monitora 2 stacji bramowych i 2 kamer CCTV (AHD, CVI, TVI, CVBS) |
| MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY | Do 6 monitorów maksymalnie |
| OBSŁUGA | Menu obsługiwane za pomocą dotykowych przycisków funkcyjnych. |
| DETEKCJA RUCHU | Funkcja detekcji ruchu z możliwością rejestracji zdjęć i filmów |
| STEROWANIE URZĄDZENIAMI | Możliwość otwierania elektrozaczepu oraz bramy automatycznej |
| REJESTRACJA OBRAZU | Automatyczne lub ręczne rejestrowanie obrazu |
| REGULACJA GŁOŚNOŚCI | Regulacja głośności rozmowy i dzwonienia |
| INTERKOM | Interkom adresowany |
| ILOŚĆ MELODII | 16 melodii dzwonka / osobna melodia dla każdego wejścia i interkomu |
| OBSŁUGA WIFI | brak |
| PAMIĘĆ | Wewnętrzna pamięć flash oraz obsługa kart microSD do 128GB |
| WYMIARY | 222 mm(wys) x 154 mm(szer) x 15 mm(gł) |
| TYP INSTALACJI | 4 + 2 zasilanie + 2 do bramy |
| ZASILACZ | W komplecie zasilacz na szynę DIN – 14,5V DC / 1A |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory z serii X współpracują ze stacjami bramowymi z serii X i S20DA |
Schemat Vidos X - S14D - jedna stacja bramowa, jeden monitor
Schemat Vidos X - S14D - jedna stacja bramowa, jeden monitor, dodatkowa kamera
Schemat Vidos X - S14D - jedna stacja bramowa, dwa monitory
Schemat Vidos X - S14D - jedna stacja bramowa, dwa monitory, dodatkowa kamera
Schemat Vidos X - S14D - dwie stacje bramowe, jeden monitor
Schemat Vidos X - S14D - dwie stacje bramowe, jeden monitor, dodatkowa kamera
Schemat Vidos X - S14D - dwie stacje bramowe, dwa monitory
Schemat Vidos X - S14D - dwie stacje bramowe, dwa monitory, dodatkowa kamera
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z: