36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe, nieużywane, z pełną 36 miesięczną gwarancją producenta.
Warto zwrócić uwagę, czy nie będą Państwu dodatkowo potrzebne:
Przycisk wyjścia jest niezbędny, jeżeli furtka nie posiada ruchomej klamki od wewnątrz.
Elektrozaczep: warto też rozważyć jego zakup.
Najczęściej wybieranym modelem jest:
Jednoabonentowa stacja bramowa VIDOS S20DA z wbudowanym dotykowym zamkiem szyfrowym (szyfratorem) i czytnikiem zbliżeniowym RFID. Wyjątkowo estetyczna obudowa wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, a zintegrowane dwa terminale wejściowe podnoszą walory użytkowe urządzenia.
Panel posiada podświetlanie nocne dla kamery LED IR.
Stacja bramowa wyposażona jest w podświetlaną klawiaturę i przycisk dzwonka.
Otwieranie wejścia w modelu VIDOS S20DA może odbywać się przy użyciu jednego lub obu terminali. Użytkownik sam może wybrać czy będzie otwierał wejście za pomocą kodu PIN wpisanego na klawiaturze, czy poprzez zbliżenie tagu RFID (breloka/karty zbliżeniowej) do czytnika czy też obu tych czynności. Panel posiada funkcję zabezpieczającą przed nieautoryzowanym użyciem. 10 krotne użycie niewłaściwego kodu lub zbliżanie niewłaściwej karty przez 5 minut wprowadza stację w tryb bezpieczny i blokuje możliwość korzystania z terminala. System automatycznie włączy wewnętrzny alarm akustyczny uruchomi podgląd na monitorze i rozpocznie nagrywanie lub zarejestruje zdjęcie jeżeli monitor posada taką funkcję.
Zakres temperatur pracy : -25°C ~ +50°C, klasa szczelności urządzenia – IP65 i wymiary zewnętrzne to: 84x150x36 mm
Stacja bramowa obsługuje rygle rewersyjne i zwory elektromagnetyczne
WSPÓŁPRACUJE ZE WSZYSTKIMI MONITORAMI ANALOGOWYMI VIDOS LUB MONITORAMI Z SERII VIDOS-X
Monitor VIDOS M15B-X to nowoczesny, 7-calowy monitor do systemu wideodomofonowego, który łączy wygodną obsługę dotykową z rozbudowanymi funkcjami podglądu i rejestracji. Szklany ekran dotykowy LCD TFT 7" o rozdzielczości 1024x600 px zapewnia czytelny obraz, a menu obsługiwane z ekranu ułatwia szybkie sterowanie funkcjami. Monitor obsługuje 2 stacje bramowe oraz umożliwia podłączenie 2 analogowych kamer CCTV, dzięki czemu możesz kontrolować więcej niż jedno wejście lub dodatkowe punkty na posesji.
Model M15B-X oferuje detekcję ruchu z możliwością rejestracji, automatyczne lub ręczne nagrywanie, a także sterowanie elektrozaczepem i bramą automatyczną. Wbudowany moduł Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz pozwala na współpracę z aplikacją mobilną i wygodną obsługę połączeń (audio/wideo) z poziomu telefonu. Dodatkowo monitor wspiera interkom adresowany, zostawianie wiadomości głosowych oraz przekierowanie rozmowy na inny odbiornik.
Najważniejsze funkcje
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S20DA |
| KAMERA | Rozdzielczość: 940 linii, przetwornik 1/3" |
| OBIEKTYW | Obiektyw 1,8 mm |
| KĄT WIDZENIA OBIEKTYWU | Kąt widzenia 110° |
| PODŚWIETLANIE | LED IR |
| OBUDOWA | Szczotkowane aluminium / ABS |
| KOLOR | Obudowa w kolorze srebrnym |
| SZYFRATOR | Wbudowany zamek szyfrowy do otwierania wejścia – max 200 kodów |
| CZYTNIK ZBLIŻENIOWY | Wbudowany czytnik zbliżeniowy w standardzie UNIQUE 125kHz – max 200 tagów |
| WYMIARY | 84x150x36 |
| ZAKRES TEMPERATURY PRACY | -25°C ~ +50°C |
| POBÓR MOCY | 0,40W / praca – 0,95W |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP65 |
| TYP INSTALACJI | 4 + 2 zasilanie + 2 do bramy |
| ZASILANIE | DC12-15V |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory i stacje bramowe z serii analogowej Vidos współpracują ze sobą. Dodatkowo stacja współpracuje z monitorami z serii Vidos-X |
| PRODUCENT | VIDOS |
|---|---|
| MODEL | M15B-X |
| WYŚWIETLACZ | Dotykowy LCD TFT 7" |
| ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU | 1024x600 px |
| OBSŁUGA | Menu obsługiwane za pomocą ekranu dotykowego |
| OBSŁUGIWANE TYPY SYGNAŁU WIDEO | 1080P / 720P / CVBS / AHD / TVI / CVI |
| STACJE BRAMOWE | Obsługuje 2 stacje bramowe |
| DODATKOWE KAMERY | Obsługuje 2 analogowe kamery CCTV |
| MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY | Obsługuje do 5 dodatkowych monitorów |
| DETEKCJA RUCHU | Detekcja ruchu z możliwością rejestracji |
| REJESTRACJA OBRAZU | Automatyczne lub ręczne rejestrowanie obrazu |
| STEROWANIE URZĄDZENIAMI | Otwieranie elektrozaczepu oraz bramy automatycznej |
| REGULACJE | Regulacja jasności, barw i kontrastu oraz głośności rozmowy i dzwonienia |
| WIADOMOŚCI GŁOSOWE | Możliwość zostawiania wiadomości głosowych dla gości |
| INTERKOM | Interkom adresowany |
| PRZEKIEROWANIE ROZMOWY | Funkcja przekierowania rozmowy na inny odbiornik |
| WI-FI | Wbudowane Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz - współpraca z aplikacją mobilną |
| MELODIE | 16 melodii dzwonienia / osobna melodia dla każdego wejścia i interkomu |
| PAMIĘĆ | Wewnętrzna pamięć flash oraz obsługa kart microSD (8-128GB) Pamięć na obrazy: 10MB / pamięć na wideo: 40MB |
| JĘZYKI MENU | Polski, angielski, niemiecki, ukraiński |
| ZASILANIE | 14,5V DC |
| TYP INSTALACJI | 4 + 2 |
| WYMIARY | 179 x 110 x 18 mm (głębokość bez ramki) |
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z: