36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe, nieużywane, z pełną 36 miesięczną gwarancją producenta.
Zalecane akcesoria:
Warto zwrócić uwagę, czy nie będą Państwu dodatkowo potrzebne:
Przycisk wyjścia jest niezbędny, jeżeli furtka nie posiada ruchomej klamki od wewnątrz.
Elektrozaczep: warto też rozważyć jego zakup.
Najczęściej wybieranym modelem jest:
Stacja bramowa Vidos X S10 natynkowa z przyciskiem wywołania
Jednoabonentowy panel dla systemów wideodomofonowych Vidos X. Stacja bramowa VIDOS-X S10 to solidne i niezawodne rozwiązanie do monitorowania wejść na posesję. Została wyposażona w kamerę CMOS AHD 1080p o rozdzielczości 2Mpix, co gwarantuje wysokiej jakości obraz. Kamera posiada kąt widzenia obiektywu 126°, co umożliwia monitorowanie szerokiego obszaru. Dzięki podświetleniu IR i mechanicznemu filtrowi podczerwieni, stacja jest w stanie rejestrować obraz nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.
Obudowa stacji wykonana jest ze stopu aluminium, co zapewnia jej wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Frontowy panel stacji jest wykonany ze szczotkowanej stali szlachetnej, co dodaje jej elegancji i stylowego wyglądu. W zestawie znajduje się kątowy uchwyt montażowy, co umożliwia szybką i łatwą instalację. Stacja posiada także podświetlany przycisk wywołania i wbudowany potencjometr do regulacji głośności.
Można ją łatwo dostosować do własnych potrzeb, wybierając tryb pracy kamery (AHD / CVBS) za pomocą mechanicznego przełącznika. Stacja obsługuje elektrozaczepy standardowe, rewersyjne i zwory elektromagnetyczne i posiada klasę szczelności IP65. Może pracować w szerokim zakresie temperatur od -30 do 50°C. Wymiary stacji to 133mm (wysokość) x 48mm (szerokość) x 19,5mm (głębokość), a montaż jest natynkowy. Zasilanie stacji odbywa się z monitora (12V DC). Wyjście do elektrozaczepu jest przekaźnikowe i beznapięciowe.
Najważniejsze funkcje
Monitor Vidos M13-XT Wifi TUYA VIDOS X – nowoczesne rozwiązanie zapewniające kompleksową ochronę Twojego domu lub biura.
Monitor M13-XT jest wyposażony w 7-calowy ekran LCD TFT o rozdzielczości 1024 x 600 px zapewnia wyraźny i szczegółowy obraz, umożliwiając łatwe monitorowanie otoczenia. Obsługa menu za pomocą dotykowych przycisków funkcyjnych sprawia, że korzystanie z monitora jest intuicyjne i wygodne, a wszystkie funkcje jest łatwo dostępne.
Monitor Vidos M13-XT ma możliwości podłączenia do 2 stacji bramowych i dodatkowo 2 kamer CCTV (AHD, TVI, CVI o rozdzielczości 1080p/720P/CVBS), dzięki czemu można dodatkowo obserwować na przykład: podjazd przy bramie.
Wbudowany moduł WiFi umożliwia przekierowanie rozmów na aplikację mobilną Tuya Smart, dając Ci elastyczność w monitorowaniu swojego otoczenia, nawet gdy jesteś poza domem.
Monitor umożliwia sterowanie elektrozaczepem oraz bramą automatyczną.
Adresowany interkom pomiędzy monitorami umożliwia płynną komunikację między różnymi punktami w domu lub biurze, zapewniając szybką wymianę informacji.
Funkcja automatycznego lub ręcznego rejestrowania obrazu każdej z kamer pozwala zapisać istotne wydarzenia dla późniejszego przejrzenia i analizy. Dzięki funkcji detekcji ruchu z możliwością rejestracji zdjęć i filmów, możesz być pewien, że żadne istotne zdarzenie nie umknie Twojej uwadze.
Tryb nocny pozwala na wyciszenie monitora w określonym przedziale czasowym, co zapewnia spokojny sen i eliminuje niepożądane dźwięki w nocy. 16 melodii dzwonka oraz osobna melodia dla każdego wejścia i interkomu zapewniają różnorodność i personalizację dźwięków powiadomień.
Menu dostępne w języku polskim, angielskim, niemieckim i ukraińskim ułatwia obsługę monitora przez użytkowników z różnych krajów.
X Wszystkie monitory z serii X współpracują ze stacjami bramowymi z serii X i S20DA.
T - Monitor umożliwia integrację z aplikacją TUYA Smart. Ta międzynarodowa platforma łączy tysiące produktów, tworzonych przez marki z całego świata. Teraz także z wideodomofonami firmy Vidos.
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S10 |
| SYSTEM | Czterożyłowy Vidos-X |
| KAMERA | CMOS AHD 1080p - 2Mpix |
| KĄT WIDZENIA | Szeroki, kąt widzenia obiektywu 126° |
| PODŚWIETLANIE | IR (podczerwień) |
| REGULACJA | |
| DODATKOWE FUNKCJE | Podświetlany przycisk wywołania |
| FUNKCJE OBRAZU | Mechaniczny filtr podczerwieni, Mechaniczny przełącznik trybu pracy kamery (AHD / CVBS) |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH LOKALI | 1 przycisk wywołania |
| MAKSYMALNA ILOŚĆ URZĄDZEŃ WEWNĘTRZNYCH | 6 monitorów |
| WYJŚCIA PRZEKAŹNIKOWE | 1 wyjście przekaźnikowe |
| REGULACJE | Wbudowany potencjometr do regulacji głośności stacji bramowej |
| OBSŁUGIWANE URZĄDZENIA | Obsługuje elektrozaczepy standardowe, rewersyjne i zwory elektromagnetyczne |
| ZASILANIE | z monitora ( 12V DC ) |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP66 |
| ZAKRES TEMPERATURY PRACY | -40 ~ 50°C |
| MATERIAŁ | Frontowy panel wykonany ze szczotkowanej stali szlachetnej. Wandaloodporna obudowa ze stopu aluminium |
| WYMIARY | 133mm(wys) x 48mm(szer) x 19,5mm(gł) |
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | M13-XT |
| EKRAN | 7-calowy, szklany ekran dotykowy LCD TFT Rozdzielczość 1024 x 600 px |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH STACJI BRAMOWYCH | Możliwość podłączenia do monitora 2 stacji bramowych i 2 kamer CCTV (AHD, CVI, TVI, CVBS) |
| MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY | Do 6 monitorów maksymalnie |
| OBSŁUGA | Menu obsługiwane za pomocą dotykowych przycisków funkcyjnych |
| JĘZYK | Menu dostępne w języku polskim, angielskim, niemieckim i ukraińskim |
| DETEKCJA RUCHU | Funkcja detekcji ruchu z możliwością rejestracji zdjęć i filmów |
| STEROWANIE URZĄDZENIAMI | Możliwość otwierania elektrozaczepu oraz bramy automatycznej |
| REJESTRACJA OBRAZU | Automatyczne lub ręczne rejestrowanie obrazu |
| REGULACJA GŁOŚNOŚCI | Regulacja głośności rozmowy i dzwonka |
| INTERKOM | Interkom adresowany |
| ILOŚĆ MELODII | 16 melodii dzwonka / osobna melodia dla każdego wejścia i interkomu |
| OBSŁUGA WIFI | Wbudowane WiFi umożliwia przekierowanie rozmowy na aplikację mobilną (audio/wideo) za pomocą aplikacji TUYA Smart |
| PAMIĘĆ | Wewnętrzna pamięć flash oraz obsługa kart microSD do 128GB |
| WYMIARY | Wymiary: 174 x 150 x 15 mm (głębokość bez ramki) |
| TYP INSTALACJI | 4 + 2 zasilanie + 2 do bramy |
| ZASILACZ | W komplecie zasilacz na szynę DIN – 14,5V DC / 1A |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory z serii X współpracują ze stacjami bramowymi z serii X i S20DA |
Schemat Vidos X - S10 - jedna stacja bramowa, jeden monitor
Schemat Vidos X - S10 - jedna stacja bramowa, jeden monitor, dodatkowa kamera
Schemat Vidos X - S10 - jedna stacja bramowa, dwa monitory
Schemat Vidos X - S10 - jedna stacja bramowa, dwa monitory, dodatkowa kamera
Schemat Vidos X - S10 - dwie stacje bramowe, jeden monitor
Schemat Vidos X - S10 - dwie stacje bramowe, jeden monitor, dodatkowa kamera
Schemat Vidos X - S10 - dwie stacje bramowe, dwa monitory
Schemat Vidos X - S10 - dwie stacje bramowe, dwa monitory, dodatkowa kamera
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z: