36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe, nieużywane, z pełną 36 miesięczną gwarancją producenta.
Warto zwrócić uwagę, czy nie będą Państwu dodatkowo potrzebne:
Przycisk wyjścia jest niezbędny, jeżeli furtka nie posiada ruchomej klamki od wewnątrz.
Elektrozaczep: warto też rozważyć jego zakup.
Najczęściej wybieranym modelem jest:
Jednoabonentowa stacja bramowa VIDOS S20DA z wbudowanym dotykowym zamkiem szyfrowym (szyfratorem) i czytnikiem zbliżeniowym RFID. Wyjątkowo estetyczna obudowa wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, a zintegrowane dwa terminale wejściowe podnoszą walory użytkowe urządzenia.
Panel posiada podświetlanie nocne dla kamery LED IR.
Stacja bramowa wyposażona jest w podświetlaną klawiaturę i przycisk dzwonka.
Otwieranie wejścia w modelu VIDOS S20DA może odbywać się przy użyciu jednego lub obu terminali. Użytkownik sam może wybrać czy będzie otwierał wejście za pomocą kodu PIN wpisanego na klawiaturze, czy poprzez zbliżenie tagu RFID (breloka/karty zbliżeniowej) do czytnika czy też obu tych czynności. Panel posiada funkcję zabezpieczającą przed nieautoryzowanym użyciem. 10 krotne użycie niewłaściwego kodu lub zbliżanie niewłaściwej karty przez 5 minut wprowadza stację w tryb bezpieczny i blokuje możliwość korzystania z terminala. System automatycznie włączy wewnętrzny alarm akustyczny uruchomi podgląd na monitorze i rozpocznie nagrywanie lub zarejestruje zdjęcie jeżeli monitor posada taką funkcję.
Zakres temperatur pracy : -25°C ~ +50°C, klasa szczelności urządzenia – IP65 i wymiary zewnętrzne to: 84x150x36 mm
Stacja bramowa obsługuje rygle rewersyjne i zwory elektromagnetyczne
WSPÓŁPRACUJE ZE WSZYSTKIMI MONITORAMI ANALOGOWYMI VIDOS LUB MONITORAMI Z SERII VIDOS-X
Monitor Vidos M10B-X w kolorze czarnym, to nowoczesny monitor przeznaczony do zastosowań w systemach zabezpieczeń. Jego 7-calowy, dotykowy ekran LCD TFT zapewnia wysoką jakość obrazu dzięki rozdzielczości 1024 x 600 px. Obsługa menu jest łatwa i intuicyjna dzięki dotykowemu ekranowi. Monitor M10B-X pozwala na podłączenie 2 stacji bramowych i 2 kamer CCTV, co umożliwia pełne monitorowanie terenu. Funkcja detekcji ruchu pozwala na rejestrowanie zdjęć i filmów, a dzięki możliwości otwierania elektrozaczepu i bramy automatycznej, jest idealnym rozwiązaniem dla zabezpieczenia posesji i budynków.
Monitor M10B-X posiada regulację parametrów obrazu, głośności rozmowy i dzwonienia, a także pozwala na zostawianie wiadomości głosowych dla gości. Interkom adresowany umożliwia łatwą komunikację wewnątrz lokalu.
Wbudowane Wifi pozwala na przekierowanie rozmowy na urządzenie mobilne (audio/wideo) za pomocą aplikacji VIDOS X.
Monitor wyposażony jest w 16 melodii dzwonka oraz osobną melodię dla każdego wejścia i interkomu. Wewnętrzna pamięć flash oraz obsługa kart microSD do 128GB pozwalają na zapisanie ważnych informacji. Menu dostępne jest w języku polskim i angielskim.
Instalacja monitora jest łatwa i prosta - wymagane jest 4 przewody + 2 zasilanie + 2 do bramy. W komplecie z monitor znajduje się zasilacz na szynę DIN - 14,5V DC / 1A. Wszystkie monitory z serii X współpracują ze stacjami bramowymi z serii X i S20DA.
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S20DA |
| KAMERA | Rozdzielczość: 940 linii, przetwornik 1/3" |
| OBIEKTYW | Obiektyw 1,8 mm |
| KĄT WIDZENIA OBIEKTYWU | Kąt widzenia 110° |
| PODŚWIETLANIE | LED IR |
| OBUDOWA | Szczotkowane aluminium / ABS |
| KOLOR | Obudowa w kolorze srebrnym |
| SZYFRATOR | Wbudowany zamek szyfrowy do otwierania wejścia – max 200 kodów |
| CZYTNIK ZBLIŻENIOWY | Wbudowany czytnik zbliżeniowy w standardzie UNIQUE 125kHz – max 200 tagów |
| WYMIARY | 84x150x36 |
| ZAKRES TEMPERATURY PRACY | -25°C ~ +50°C |
| POBÓR MOCY | 0,40W / praca – 0,95W |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP65 |
| TYP INSTALACJI | 4 + 2 zasilanie + 2 do bramy |
| ZASILANIE | DC12-15V |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory i stacje bramowe z serii analogowej Vidos współpracują ze sobą. Dodatkowo stacja współpracuje z monitorami z serii Vidos-X |
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | M10B-X |
| EKRAN | 7-calowy, szklany ekran dotykowy LCD TFT Rozdzielczość 1024 x 600 px |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH STACJI BRAMOWYCH | Możliwość podłączenia do monitora 2 stacji bramowych i 2 kamer CCTV (AHD, CVI, TVI, CVBS) |
| MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY | Do 6 monitorów maksymalnie |
| OBSŁUGA | Menu obsługiwane za pomocą ekranu dotykowego. |
| DETEKCJA RUCHU | Funkcja detekcji ruchu z możliwością rejestracji zdjęć i filmów |
| STEROWANIE URZĄDZENIAMI | Możliwość otwierania elektrozaczepu oraz bramy automatycznej |
| REJESTRACJA OBRAZU | Automatyczne lub ręczne rejestrowanie obrazu |
| REGULACJA GŁOŚNOŚCI | Regulacja głośności rozmowy i dzwonienia |
| INTERKOM | Interkom adresowany |
| ILOŚĆ MELODII | 16 melodii dzwonka / osobna melodia dla każdego wejścia i interkomu |
| OBSŁUGA WIFI | Wbudowane WiFi umożliwia przekierowanie rozmowy na aplikację mobilną (audio/wideo) |
| PAMIĘĆ | Wewnętrzna pamięć flash oraz obsługa kart microSD do 128GB |
| WYMIARY | 222 mm(wys) x 154 mm(szer) x 15 mm(gł) |
| KOLOR | Czarny |
| TYP INSTALACJI | 4 + 2 zasilanie + 2 do bramy |
| ZASILACZ | W komplecie zasilacz na szynę DIN – 14,5V DC / 1A |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory z serii X współpracują ze stacjami bramowymi z serii X i S20DA |
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z: