36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
- -25%
Wideodomofon Vidos z czytnikiem breloków A2000-G/A2000-EM i dotykowym monitorem M2010W
A2000-G-A2000-EM-D2100-2-M2010W
- System Vidos ONE
- Stacja bramowa natynkowa z czytnikiem breloków
- Otwieranie furtki i bramy (z dodatkowym modułem B31)
- Wymiary stacji bramowej: 219x107x37mm
- Kamera 2mpix
- Monitor biały z dotykowym ekranem
- Ekran 7" 1024x600px
- Aplikacja na telefon Vidos-ONE
- Zasilanie stacji bramowej i monitora: ze switcha POE (brak w zestawie)
Wideodomofon Vidos ze stacją bramową z z czytnikiem breloków A2000-G/A2000-EM/D2100-2
i monitorem z dotykowym ekranem M2010W z obsługą Internetu
Stacja bramowa Vidos A2000-G/A2000-EM/D2100-2
Zastosowanie stacja bramowej Vidos A2000-G, szyfratora A2000-EM i ramki montażowej Vidos D2100-2 pozwoli zbudować stację bramową, który umożliwi komunikację z osobami przy wejściu do budynku oraz umożliwi kontrolę dostępu do budynku za pomocą specjalnych kart. Stacja bramowa A2000-G posiada kamerę o wysokiej rozdzielczości i podświetlenie LED IR, co pozwoli na dobre widzenie osób przy wejściu nawet w warunkach niedostatecznej widoczności. Dwukierunkowy system audio umożliwi rozmowę z osobą przy wejściu. Moduł szyfratora A2000-EM pozwoli umożliwi otwieranie wejścia za pomocą breloków zbliżeniowych. Ramka montażowa D2100-2 pozwoli na estetyczne zamontowanie tych modułów w budynku.
Moduł wywołania z kamerą A2000-G
Stacja bramowa VIDOS A2000-G - główna jednostka modułowego systemu wideo domofonowego Vidos ONE. Wyposażony w kamerę o rozdzielczości 1920×1080 (1080p) z obiektywem typu fisheye - kąt widzenia ok. 180° szerokość oraz 96° wysokość. Podświetlenie nocne LED IR pozwala na komfortowe korzystanie z urządzenia w warunkach niedostatecznej widoczności. Panel wyposażony jest w dwukierunkowy system audio z funkcją redukcji zakłóceń i eliminacji echa. Stacja bramowa posiada 4 wyjścia alarmowe, którymi można zarządzać z poziomu monitora oraz 2 przekaźniki do sterowania furtką i bramą automatyczną.
Urządzenie zasilane jest w technologii LAN PoE (IEEE 802.3af) możliwe jest również zasilanie prądem stałym 12V z zewnętrznego zasilacza. Wbudowany szyld na nazwisko z podświetlaniem LED (kolor podświetlenia – biały)
Moduł czytnika Vidos A2000-EM
Moduł czytnika zbliżeniowego Vidos A2000-EM, przeznaczony do pracy w systemie Vidos ONE . Czytnik pracujący w standardzie UNIQUE 125KHz pełni rolę terminala kontroli dostępu jak również realizuje funkcje otwierania wejścia zbliżeniowo z każdym tagiem zgodnym z obsługiwaną częstotliwością.
Wbudowane dyskretne podświetlenie LED umożliwia zlokalizowanie czytnika w warunkach niedostatecznej widoczności.
A2000-EM może pracować wyłącznie jako rozbudowa modułu głównego A2000 i musi zostać zasilony przez port RS485.
Ramka montażowa natynkowa Vidos D2100-2
Obudowa natynkowa przeznaczona do montażu dwóch modułów systemu VIDOS ONE.
Monitor VIDOS M2010W
Jednostka wewnętrzna systemu wideodomofonowego VIDOS ONE. Monitor VIDOS M2010W umożliwia komunikację ze stacją bramową, podgląd obrazu ze wszystkich kamer IP w systemie (do 16 kamer lub stacji bramowych maksymalnie) oraz zarządzanie czujnikami alarmowymi zintegrowanymi z wideodomofonem. Monitor multimedialny wyposażony jest w 7” ekran dotykowy o rozdzielczości TFT LCD 1024×600px. Wielojęzyczne, intuicyjne menu ekranowe pozwala zarządzać całym systemem z jednego miejsca. Wbudowane gniazdo kart microSD umożliwia zapisywanie obrazów wizyt gości i widoków z kamer, do których można uzyskać dostęp bez wezwania z bramofonu. Monitor M2010W posiada możliwość rozbudowy do 6 monitorów maksymalnie, na jeden lokal.
Łączność WI-FI pozwala na instalację i konfigurację urządzenia w pomieszczeniach, w których nie ma infrastruktury sieciowej.
Monitor współpracuje z oprogramowaniem komputerowym VIDOS ONE i jest w pełni konfigurowalny. Kompatybilny z aplikacją urządzenia mobilnego VIDOS ONE
Ponadczasowy, minimalistyczny design pasuje niemal do każdego gustu i doskonale komponuje się w nowoczesnych wnętrzach.
Monitor obsługuje karty SD do 32GB (brak w zestawie). Karta jest wymagana do zapisu filmów i zdjęć. Bez karty monitor zapamiętuje zdjęcia tylko do restartu urządzenia!
Kupując ten zestaw otrzymują Państwo:
1x Stacja bramowa Vidos A2000-G
1x Moduł czytnika zbliżeniowego Vidos A2000-EM
1x Ramka montażowa natynkowa Vidos D2100-2
5x Brelok zbliżeniowy UNIQUE
1x Komplet przewodów przyłączeniowych do modułów
1x Monitor z dotykowym ekranem o przekątnej 7" Vidos M2010W
1x Instrukcja
1x Dowód zakupu
Zalecane akcesoria do zestawu
- Zalecany switch do zasilania i przesyłania danych: Vidos PS42/65
- Dowolny elektrozaczep Vidos, najczęściej kupowanym jest Vidos R5
- Dowolny zasilacz do elektrozaczepu, najwygodniejszym do montażu jest Vidos P15/1116 na szynę DIN
- Dowolny przycisk wyjścia, prosty do zainstalowania jest przycisk natynkowy Vidos OP03
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe, nieużywane, z pełną 36 miesięczną gwarancją producenta.
---
Schemat Vidos One - A2000-G + A2000-D/EM - dwie stacje bramowe, dwa monitory
Schemat Vidos One - A2000-G + A2000-D/EM - dwie stacje bramowe, jeden monitor
Schemat Vidos One - A2000-G + A2000-D/EM - jedna stacja bramowa, dwa monitory, kamera
Schemat Vidos One - A2000-G + A2000-D/EM - jedna stacja bramowa, dwa monitory
Schemat Vidos One - A2000-G + A2000-D/EM - jedna stacja bramowa, jeden monitor, kamera
Schemat Vidos One - A2000-G + A2000-D/EM - jedna stacja bramowa, jeden monitor
Specyfikacja stacji bramowej
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | A2000-G |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH LOKALI | 1 przycisk wywołania |
| KAMERA | Przetwornik kamery CMOS 2Mpx / Rozdzielczość 1920×1080 |
| KĄT WIDZENIA | kąt widzenia ok. 180° szerokość oraz 96° wysokość |
| KOMPRESJA | H.264 |
| KOMUNIKACJA | Dwukierunkowa DUPLEX |
| PODŚWIETLANIE KAMERY | LED IR z czujnikiem zmierzchu |
| SZYLD | Wbudowany szyld na nazwisko z podświetlaniem LED (kolor podświetlenia – biały) |
| KOMUNIKATY GŁOSOWE | Komunikaty głosowe w języku polskim i angielskim. |
| FUNKCJE OBRAZU | BLC, DNR, WDR |
| WYJŚCIA | 2x NC/NO (30V, 1A) Możliwość otwierania elektrozaczepu oraz bramy automatycznej |
| CZYTNIK RFID | brak |
| INTERFEJS SIECIOWY | 1x RJ45 10/100m POE |
| MODUŁ WIFI | brak |
| WYJŚCIA ALARMOWE | 4 wyjścia alarmowe |
| PAMIĘĆ | Obsługa kart microSD do 128GB |
| ZARZĄDZANIE | Własny interfejs WWW, przez komputer i aplikację VIDOS ONE, przez telefon w aplikacji mobilnej VIDOS ONE |
| ZASILANIE | DC 12V (BRAK ZASILACZA W ZESTAWIE) / PoE 802.3af |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP65 |
| KLASA ODPORNOŚCI | IK07 |
| WYMIARY | 100x98x37mm ( z obiektywem 43,9mm) |
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | A2000-EM |
| TYP | Moduł rozszerzeń. Wymagany zakup modułu głównego A2000-G |
| STANDARD | Czytnik zbliżeniowy w standardzie UNIQUE 125KHZ |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP65 |
| KLASA ODPORNOŚCI | IK07 |
| MONTAŻ | Moduł może być zamontowany zarówno w obudowie podtynkowej jak i natynkowej. |
| WYMIARY | 100×98×34mm |
| ZASILANIE | Zasilanie z portu komunikacyjnego RS485 |
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | D2100-2 |
| SPOSÓB MONTAŻU | Natynkowy |
| SERIA | Vidos One |
| KOMPATYBILNOŚĆ | moduły Vidos ONE |
| MATERIAŁ | aluminium |
| KOLOR | Grafit (ciemny) |
| WYMIARY | 219x107x37mm |
Specyfikacja monitora
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | M2010W |
| EKRAN | 7″ dotykowy, pojemnościowy IPS 1024×600px |
| MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY | Do 6 monitorów maksymalnie na jeden lokal |
| OBSŁUGA | Obsługa za pomocą dotykowego ekranu |
| INTERKOM | Wewnętrzny |
| REJESTR | Chronologiczny rejestr zdarzeń |
| PODGLĄD | Możliwość podglądu z 16 stacji bramowych / 16 kamer CCTV |
| REDUKCJA ECHA | Wbudowana |
| DODATKOWE FUNKCJE | SOS / "Nie przeszkadzać" |
| MOŻLIWOŚĆ REGULACJI | Płynna regulacja parametrów monitora: jasności obrazu, głośności dzwonka i rozmowy |
| REJESTRACJA OBRAZU | Automatyczna rejestracja obrazu z kamery podczas połączenia |
| OBSŁUGIWANE PROTOKOŁY | TCP/IP, SIP, RTSP |
| OBSŁUGA WIFI | Wbudowane WiFi umożliwia przekierowanie rozmowy na aplikację mobilną ( audio/wideo) |
| PAMIĘĆ | Wbudowana pamięć 128MB, Obsługa kart microSD do 32GB (brak w zestawie) |
| INTERFEJS SIECIOWY | 1x RJ45 10/100 Base-T |
| ZARZĄDZANIE | Własny interfejs WWW, przez komputer i aplikację VIDOS ONE, przez telefon w aplikacji mobilnej VIDOS ONE |
| ALARM | Wejścia alarmowe 8 / Wyjścia alarmowe: 2 |
| ZASILANIE | DC 12V/830 mA ( max ) / PoE 802.3af |
| JĘZYK | polski, angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rumuński, serbski, węgierski, włoski |
| WYMIARY | 200x140x25mm |
| MATERIAŁ I WYKOŃCZENIE | tworzywo sztuczne / kolor srebrno-czarny |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory z serii VIDOS ONE współpracują ze stacjami bramowymi z serii VIDOS ONE |


- # System (wszystkie urządzenia są kompatybilne w ramach jednego systemu):
- Vidos ONE
- # Typ przewodów:
- Skrętka komputerowa UTP
- # Przekazywanie połączeń przez Internet na telefon
- TAK - chcę aplikację w telefonie
- # Montaż stacji bramowej:
- Natynkowo
- # Kamera w stacji bramowej:
- Ultra szerokokątna 1080p / 2mpix
- # Zasilanie stacji bramowej:
- - Z dodatkowego zasilacza (do kupienia oddzielnie)
- Z sieci LAN, korzystając z POE - # Zasilanie monitora:
- - Ze switcha POE
- Z zasilacza 12V (do kupienia oddzielnie) - # Kolor monitora:
- Biały
- # Obsługa monitora:
- Dotykowy ekran
- # Wymiary stacji bramowej:
- 219x107x37mm
- # Wymiary monitora:
- 200x140x25mm
- # Rozmiar i rozdzielczość ekranu:
- Przekątna 7" TFT LCD 1024×600
- # Obsługiwane lokale:
- 1 lokal wewnątrz posesji
- # Maksymalna ilość obsługiwanych przejść:
- Do szesnastu przejść maksymalnie
- # Maksymalna ilość monitorów w jednym lokalu:
- Do sześciu monitorów
- # Sterowanie elektrozaczepem
- Tak - zasilanie ze stacji bramowej (12V, do 300mA maksymalnie)
Tak - z wykorzystaniem dodatkowego zasilacza (NO/NC) - # Sterowanie bramą:
- Tak - drugi przekaźnik jest dostępny w monitorze
Tak - stacja posiada drugi przekaźnik - # Dodatkowe opcje otwieranie furtki:
- - Stacja bramowa z dodatkowym czytnikiem pastylek zbliżeniowych UNIQUE (otwieranie za pomocą breloków)
- # Obsługa dodatkowego przycisku wyjścia
- Dedykowane wejście na przycisk z regulowanym czasem otwarcia
- # Możliwość podłączenia dodatkowych kamer CCTV:
- Tak, kamery IP
- # Sposób połączenia wideodomofonu z Internetem
- - Chcę połączyć monitor z domową siecią WIFI
- Chcę połączyć monitor z routerem za pomocą przewodowej sieci LAN - # Możliwość wyciszenia monitora, tryb "nie przeszkadzać"
- Tak
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z:
