36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe, nieużywane, z pełną 36 miesięczną gwarancją producenta.
Zalecane akcesoria:
Warto zwrócić uwagę, czy nie będą Państwu dodatkowo potrzebne:
Przycisk wyjścia jest niezbędny, jeżeli furtka nie posiada ruchomej klamki od wewnątrz.
Elektrozaczep: warto też rozważyć jego zakup.
Najczęściej wybieranym modelem jest:
Stacja bramowa Vidos S101-1 to wszechstronne rozwiązanie, zapewniające zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oraz wygodę użytkowania głównie w domach jednorodzinnych.
Za pomocą kamery CMOS Full HD oraz szerokiego kąta widzenia obiektywu o szerokości 125°, zapewnia czytelny obraz. Dodatkowo, podświetlenie nocne LED (światło białe) zapewnia widoczność nawet w warunkach niskiego oświetlenia.
Solidna, wandaloodporna obudowa ze stopu aluminium oraz klasa szczelności IP54 gwarantują trwałość i niezawodność urządzenia nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.
Wbudowany czytnik RFID umożliwiający otwieranie dwóch wejść kartą zbliżeniową, zapewniają szybki i bezpieczny dostęp. Obsługiwane karty są w technologii MIFARE.
Stacja ma możłiwość sterowania elektrozaczepami standardowymi, rewersyjnymii zworami elektromagnetycznymi
Podświetlany szyld/tabliczka informacyjna ułatwiająca zlokalizowanie stacji oraz pojemność czytnika RFID na 40 tagów użytkowników zapewniają dodatkową funkcjonalność i elastyczność w zarządzaniu dostępem.
Dzięki możliwości montażu natynkowego lub podtynkowego (za pomocą puszki D11P - opcja) oraz kompaktowym wymiarom (176 x 90 x 28 mm, z daszkiem 181x96x43 mm), stacja Vidos S101-1 jest łatwa w instalacji i doskonale pasuje do różnych rodzajów architektury.
Zasilanie przez PoE 802.3af lub DC 12V sprawia, że jest również ekonomiczna w użytkowaniu.
Monitor Vidos M100-X to zaawansowane urządzenie, które zapewnia wszechstronną kontrolę i wygodę użytkowania w monitorowaniu oraz zarządzaniu dostępem. Z 7-calowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 1024 x 600 px.
Monitor posiada moduł WIFI i umożliwia sparowanie z aplikacją w telefonie Vidos X
Monitor po połączeniu z domowym routerem (zasięg anteny to około 5-7 metrów) przez WIFI umożliwia przekazywanie połączeń, gdy nikt nie odbiera w domu na aplikację w telefonie. Z aplikacji możemy z dowolnego miejsca na świecie rozmawiać, otwierać furtkę i bramę
Dzięki systemowi operacyjnemu Linux oraz obsłudze 8 wejść alarmowych i 1 wyjścia alarmowego, użytkownik ma możliwość elastycznego dostosowania funkcji alarmowych do swoich potrzeb. Sterowanie alarmem przez aplikację mobilną oraz sterowanie dwoma wejściami (np. furtką i bramą automatyczną) zapewniają dodatkową wygodę i kontrolę.
Wewnętrzna pamięć flash (100 zdjęć) oraz obsługa karty pamięci microSD do 128GB umożliwiają przechowywanie danych, a funkcje automatycznego lub ręcznego rejestrowania obrazu pozwalają na utrwalanie istotnych momentów.
Interkom wewnętrzny i zewnętrzny, wraz z obsługą kamery IP i kamery WiFi z protokołem ONVIF o maksymalnej rozdzielczości 1080p, umożliwiają kompleksową komunikację i monitorowanie zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
Kompatybilność z urządzeniami SIP 2.0 oraz 10 różnymi melodiami dzwonka, z osobnymi ustawieniami dla każdego wejścia i interkomu, dają użytkownikowi pełną kontrolę nad systemem.
Regulacja głośności rozmowy i dzwonka, menu dostępne w języku polskim i angielskim oraz funkcja „Nie przeszkadzać” zapewniają dodatkowy komfort użytkowania.
Zasilanie przez PoE 802.3af lub DC 12V sprawia, że monitor Vidos M100-X jest łatwy w instalacji i ekonomiczny w użytkowaniu, a kompaktowe wymiary (210 x 142 x 17 mm) pozwalają na elastyczny montaż w różnych środowiskach.
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S101-1 |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH LOKALI | 1 przycisk wywołania, |
| KAMERA | Przetwornik kamery CMOS 2Mpx / Rozdzielczość 1920×1080 |
| KĄT WIDZENIA | kąt widzenia ok. 125° szerokość |
| KOMUNIKACJA | Dwukierunkowa DUPLEX |
| PODŚWIETLANIE KAMERY | Podświetlenie nocne LED (światło białe) |
| SZYLD | Podświetlany szyld / tabliczka informacyjna |
| KOMUNIKATY GŁOSOWE | Komunikaty głosowe w języku polskim. |
| WYJŚCIA | 2x NC/NO Możliwość otwierania elektrozaczepu oraz bramy automatycznej |
| PRZYCISK WYJŚCIA | Dedykowane gniazdo do podłączenia przycisku wyjścia |
| CZYTNIK RFID | Standard RFID – MIFARE 13.56MHz. Pojemność czytnika: 40 tagów |
| KARTY W ZESTAWIE | 5 kart zbliżeniowych z zawieszką |
| INTERFEJS SIECIOWY | 1x RJ45 10/100 m POE |
| MODUŁ WIFI | brak |
| WYJŚCIA ALARMOWE | 4 wyjścia alarmowe |
| ZARZĄDZANIE | Własny interfejs WWW, przez komputer i aplikację VIDOS IPX, przez telefon w aplikacji mobilnej VIDOS X |
| ZASILANIE | DC 12V (BRAK ZASILACZA W ZESTAWIE) / PoE 802.3af |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP54 |
| WYMIARY | 176 x 90 x 28 mm |
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | M100-X |
| EKRAN | 7-calowy, ekran dotykowy LCD TFT Rozdzielczość 1024 x 600 px |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH STACJI BRAMOWYCH | Możliwość podłączenia do monitora 19 stacji bramowych |
| MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY | Do 6 monitorów maksymalnie |
| OBSŁUGA | Menu obsługiwane za pomocą dotykowego ekranu |
| JĘZYK | Menu dostępne w języku polskim, angielskim, niemieckim i ukraińskim |
| DETEKCJA RUCHU | Funkcja detekcji ruchu z możliwością rejestracji zdjęć i filmów |
| STEROWANIE URZĄDZENIAMI | Możliwość otwierania elektrozaczepu oraz bramy automatycznej |
| REJESTRACJA OBRAZU | Automatyczne lub ręczne rejestrowanie obrazu |
| REGULACJA GŁOŚNOŚCI | Regulacja głośności rozmowy i dzwonka |
| INTERKOM | Interkom wewnętrzny i zewnętrzny |
| ILOŚĆ MELODII | 10 melodii dzwonka, osobno dla każdego wejścia i interkomu |
| OBSŁUGA WIFI | Wbudowane WiFi umożliwia przekierowanie rozmowy na aplikację mobilną (audio/wideo) za pomocą aplikacji Vidos-X |
| PAMIĘĆ | Wewnętrzna pamięć flash oraz obsługa kart microSD do 128GB |
| WYMIARY | 210 x 142 x 17 mm (głębokość bez ramki) |
| TYP INSTALACJI | LAN |
| ZASILACZ | Brak |
| ZASILANIE | PoE 802.3af lub DC 12V |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory z serii IPX współpracują ze stacjami bramowymi z serii IPX |
Schemat Vidos IPX - S101 - jedna stacja bramowa, jeden monitor
Schemat Vidos IPX - S101 - jedna stacja bramowa, dwa monitory
Schemat Vidos IPX - S101 - jedna stacja bramowa, dwa monitory, dodatkowa kamera
Schemat Vidos IPX - S101 - dwie stacje bramowe, jeden monitor, dodatkowa kamera
Schemat Vidos IPX - S101 - dwie stacje bramowe, jeden monitor
Schemat Vidos IPX - S101 - dwie stacje bramowe, dwa monitory
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z: