36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe, nieużywane, z pełną 36 miesięczną gwarancją producenta.
Dodatkowe akcesoria:
Warto zwrócić uwagę, czy nie będą Państwu dodatkowo potrzebne:
Przycisk wyjścia jest niezbędny, jeżeli furtka nie posiada ruchomej klamki od wewnątrz.
Elektrozaczep: warto też rozważyć jego zakup.
Najczęściej wybieranym modelem jest:
Stacja bramowa Vidos S1411D z jednym przyciskiem wywołania, przeznaczona do montaż w domu jednorodzinnym. Mechaniczna klawiatura pełni funkcję szyfratora, umożlwiając otwieranie drzwi za pomocą własnego kodu. Dedykowany przycisk z umieszonym na nim rysunkiem głośnika, ułatwia nawiązywanie połączenia z lokalem. Panel przedni domofonu S1411D wykonany jest ze szczotkowanej stali nierdzewnej, oraz posiada podświetlaną metalową klawiaturę numeryczną. Klawiatura pełni funkcję terminala wejściowego oraz panelu do programowania urządzenia.
Stacja bramowa S1411D wyposażona jest w kamerę z szerokokątnym obiektywem, który umożliwia obserwację w zakresie 170° szerokości. Pozwala to na wygodne użytkowanie w miejscach, gdzie wysokość montażu jest bardzo ograniczona.
Panel ma możliwość sterowania dwoma przekaźnikami (drugi przekaźnik z modułem B5).
Maksymalna obsługiwana liczba urządzeń wewnętrznych - 13 (dowolne monitory/unifony). Adresowane połączenia wewnętrzne pomiędzy monitorami.
Model przeznaczony do montażu podtynkowego.
Monitor Vidos M1023B przeznaczony do pracy w dwużyłowym systemie VIDOS DUO. Dedykowany do systemów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Wyposażony w 7″ wyświetlacz oraz intuicyjne menu ekranowe łatwe w nawigowaniu.
Monitor wyposażony jest w funkcję obsługi do 4 stacji bramowych i oprócz bramy może sterować dodatkowym przekaźnikiem np. bramą automatyczną (po dodaniu modułu B5)
Rozbudowana funkcja interkomu adresowanego pozwala na swobodną komunikację z każdym innym odbiornikiem w systemie jednorodzinnym i wielorodzinnym:
Interkom wewnętrzny: połączenia adresowane w jednym lokalu
Interkom zewnętrzny: adresowane połączenie do innego lokalu w systemie wielolokalowym
Połączenie portierskie: Nawiązywanie bezpośredniej łączności z konsolą portierską.
Po podłączeniu modułu B5 system zyskuje nowe możliwości takie jak: sterowanie oświetleniem, bramą wjazdową, bramą garażową, itp.
Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Subtelny, ascetyczny design doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Do wyboru 12 melodii dzwonka
WSPÓŁPRACUJE ZE WSZYSTKIMI MONITORAMI I STACJAMI BRAMOWYMI VIDOS DUO
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S1411D |
| SYSTEM | Dwużyłowy Vidos DUO |
| KAMERA | Kamera 2.0Mpix |
| KĄT WIDZENIA | Szeroki, kąt widzenia obiektywu 170° |
| PODŚWIETLANIE | LED – światło białe |
| DODATKOWE FUNKCJE | Podświetlany szyld informacyjny. Regulowana jasność podświetlenia. |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH LOKALI | 1 dedykowany przycisk wywołania |
| MAKSYMALNA ILOŚĆ URZĄDZEŃ WEWNĘTRZNYCH | 13 urządzeń (monitory / unifony) |
| WYJŚCIA PRZEKAŹNIKOWE | 1 wyjście przekaźnikowe (drugi przekaźnik przez moduł B5) |
| DODATKOWE WYJŚCIA | Wyjście do podłączenia czujnika detekcji ruchu (PIR). |
| WSKAŹNIKI | Wskaźnik rozpoczęcia rozmowy, Otwarcia rygla |
| CZYTNIK RFID | brak |
| SZYFRATOR | Wbudowana klawiatura mechaniczna, pełniąca rolę zamka szyfrowego |
| OBSŁUGIWANE URZĄDZENIA | Elektrozaczepy i Zwory elektromagnetyczne |
| ZASILANIE ELEKTROZACZEPU | Umożliwia zasilenie niskoprądowego elektrozaczepu (maksymalnie 12V, 300mA / 6A) |
| INTERKOM | Obsługuje funkcję adresowanego interkomu |
| KONFIGURACJA | Konfiguracja i adresowanie przy użyciu klawiatury i kodów funkcyjnych |
| ZASILANIE | Z zasilacza systemowego |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP54 |
| MATERIAŁ | Wandaloodporna obudowa ze stali szlachetnej |
| WYMIARY | 220 x 120 x 50 mm / Wymiary puszki: 208 x 103 x 42 |
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | M1023B |
| SYSTEM | Dwużyłowy Vidos DUO |
| EKRAN | Dotykowy, panoramiczny ekran LCD TFT o przekątnej 7″ 800 x 480 pikseli |
| MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY | Możliwość rozbudowy do 4 monitorów na jeden lokal, lub do 13 monitorów (z użyciem modułu M-SM4B - tylko systemy 1 i 2 lokatorskie) |
| PODGLĄD | Możliwość obsługi do 4 stacji bramowych (stacje bramowe nr: 2, 3, 4 za pomocą modułu M-SM4B) |
| OBSŁUGA | Obsługa za pomocą dotykowych przycisków funkcyjnych |
| INTERKOM | Wewnętrzny, Zewnętrzny, Połączenie z portiernią |
| MELODIE | 12 melodii dzwonka |
| DODATKOWE FUNKCJE | Tryb „nie przeszkadzać” |
| MOŻLIWOŚĆ REGULACJI | Balans bieli, Jasność, Nasycenie, Głośność |
| OBSŁUGA WIFI | brak |
| PAMIĘĆ | brak |
| KONFIGURACJA | Prosta konfiguracja przy użyciu złącza DIP SWITCH |
| ZASILANIE | Z zasilacza systemowego |
| JĘZYK | Menu w 6 językach, w tym po Polsku |
| WYMIARY | 161 x 173,5 x 18 mm |
| MATERIAŁ I WYKOŃCZENIE | Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze białym |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory z serii VIDOS DUO współpracują ze stacjami bramowymi z serii VIDOS DUO |
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z: