36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe, nieużywane, z pełną 36 miesięczną gwarancją producenta.
Dodatkowe akcesoria:
Warto zwrócić uwagę, czy nie będą Państwu dodatkowo potrzebne:
Przycisk wyjścia jest niezbędny, jeżeli furtka nie posiada ruchomej klamki od wewnątrz.
Elektrozaczep: warto też rozważyć jego zakup.
Najczęściej wybieranym modelem jest:
Stacja bramowa Vidos S1001 z jednym przyciskiem wywołania, przeznaczona do montaż natynkowego w domu jednorodzinnym. Panel przedni domofonu S1001 wykonany jest z aluminium. Jego główną zaletą są niewielkie rozmiary umożlwiające montaż na wąskim słupku. Stacja bramowa S1001 wyposażona jest w kamerę o rozdzielczości 600 TVL i kącie widzenia 105°.
Panel wyposażony jest w podświetlanie nocne LED, oraz diody informujące o statusie połączenia.
Panel ma możliwość sterowania dwoma przekaźnikami (drugi przekaźnik z modułem B5).
Maksymalna obsługiwana liczba urządzeń wewnętrznych - 13 (dowolne monitory/unifony). Adresowane połączenia wewnętrzne pomiędzy monitorami.
Model przeznaczony do montażu natynkowego.
Monitor Vidos M1023W przeznaczony do pracy w dwużyłowym systemie VIDOS DUO. Dedykowany do systemów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Wyposażony w 7″ wyświetlacz oraz intuicyjne menu ekranowe łatwe w nawigowaniu.
Monitor wyposażony jest w funkcję obsługi do 4 stacji bramowych i oprócz bramy może sterować dodatkowym przekaźnikiem np. bramą automatyczną (po dodaniu modułu B5)
Rozbudowana funkcja interkomu adresowanego pozwala na swobodną komunikację z każdym innym odbiornikiem w systemie jednorodzinnym i wielorodzinnym:
Interkom wewnętrzny: połączenia adresowane w jednym lokalu
Interkom zewnętrzny: adresowane połączenie do innego lokalu w systemie wielolokalowym
Połączenie portierskie: Nawiązywanie bezpośredniej łączności z konsolą portierską.
Po podłączeniu modułu B5 system zyskuje nowe możliwości takie jak: sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, itp.
Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze białym. Subtelny, ascetyczny design doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Do wyboru 12 melodii dzwonka
WSPÓŁPRACUJE ZE WSZYSTKIMI MONITORAMI I STACJAMI BRAMOWYMI VIDOS DUO
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S1001 |
| SYSTEM | Dwużyłowy Vidos DUO |
| KAMERA | Kamera 600 TVL |
| KĄT WIDZENIA | Szeroki kąt widzenia obiektywu 105° |
| PODŚWIETLANIE | LED – światło białe |
| DODATKOWE FUNKCJE | Diody sygnalizujące status połączenia |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH LOKALI | 1 dedykowany przycisk wywołania |
| MAKSYMALNA ILOŚĆ URZĄDZEŃ WEWNĘTRZNYCH | 13 urządzeń (monitory / unifony) |
| WYJŚCIA PRZEKAŹNIKOWE | 1 wyjście przekaźnikowe (drugi przekaźnik przez moduł B5) |
| DODATKOWE WYJŚCIA | Wyjście do podłączenia czujnika detekcji ruchu (PIR). |
| WSKAŹNIKI | Diody sygnalizujące status połączenia |
| CZYTNIK RFID | brak |
| SZYFRATOR | brak |
| OBSŁUGIWANE URZĄDZENIA | Elektrozaczepy i Zwory elektromagnetyczne |
| ZASILANIE ELEKTROZACZEPU | Umożliwia zasilenie niskoprądowego elektrozaczepu (maksymalnie 12V, 300mA / 1A) |
| INTERKOM | Obsługuje funkcję adresowanego interkomu |
| KONFIGURACJA | Konfiguracja i adresowanie przy użyciu DIP SWITCH |
| ZASILANIE | Z zasilacza systemowego |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP54 |
| MATERIAŁ | Wandaloodporna obudowa ze stopu aluminium |
| WYMIARY | 160 x 60 x 31,5 mm |
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | M1023W |
| SYSTEM | Dwużyłowy Vidos DUO |
| EKRAN | Dotykowy, panoramiczny ekran LCD TFT o przekątnej 7″ 800 x 480 pikseli |
| MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY | Możliwość rozbudowy do 4 monitorów na jeden lokal, lub do 13 monitorów (z użyciem modułu M-SM4B - tylko systemy 1 i 2 lokatorskie) |
| PODGLĄD | Możliwość obsługi do 4 stacji bramowych (stacje bramowe nr: 2, 3, 4 za pomocą modułu M-SM4B) |
| OBSŁUGA | Obsługa za pomocą dotykowych przycisków funkcyjnych |
| INTERKOM | Wewnętrzny, Zewnętrzny, Połączenie z portiernią |
| MELODIE | 12 melodii dzwonka |
| DODATKOWE FUNKCJE | Tryb „nie przeszkadzać” |
| MOŻLIWOŚĆ REGULACJI | Balans bieli, Jasność, Nasycenie, Głośność |
| OBSŁUGA WIFI | brak |
| PAMIĘĆ | brak |
| KONFIGURACJA | Prosta konfiguracja przy użyciu złącza DIP SWITCH |
| ZASILANIE | Z zasilacza systemowego |
| JĘZYK | Menu w 6 językach, w tym po Polsku |
| WYMIARY | 226 x 132 x 18 mm |
| MATERIAŁ I WYKOŃCZENIE | Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze białym |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory z serii VIDOS DUO współpracują ze stacjami bramowymi z serii VIDOS DUO |
Schemat Vidos DUO - jedna stacja bramowa, jeden monitor
Schemat Vidos DUO - jedna stacja bramowa, jeden monitor, moduł B5
Schemat Vidos DUO - jedna stacja bramowa, dwa-cztery monitory
Schemat Vidos DUO - wielolokatorski, jedna stacja bramowa
Schemat Vidos DUO - wielolokatorski, jedna stacja bramowa z modułem B5
Schemat Vidos DUO - wielolokatorski, dwie stacje bramowe z modułem B5
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z: