36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe, nieużywane, z pełną 36 miesięczną gwarancją producenta.
Zalecane akcesoria:
Warto zwrócić uwagę, czy nie będą Państwu dodatkowo potrzebne:
Przycisk wyjścia jest niezbędny, jeżeli furtka nie posiada ruchomej klamki od wewnątrz.
Elektrozaczep: warto też rozważyć jego zakup.
Najczęściej wybieranym modelem jest:
Jednoabonentowa stacja bramowa dla systemów wideodomofonowych Vidos S6B w kolorze czarnym
Estetyczna czarna obudowa wykonana została z utwardzanego stopu aluminium, dzięki czemu kamera jest odporna na niepożądane działania osób trzecich.
Cechą charakterystyczną i niewątpliwą zaletą tego modelu są jego niewielkie wymiary, co czyni model S6B niezwykle uniwersalnym i umożliwia instalację w miejscach gdzie do dyspozycji jest mała przestrzeń montażowa (np. wąski słupek).
Design nowej stacji bramowej Vidos S6B odpowiada najnowszym trendom w elektronice, a zastosowane rozwiązania technologiczne zwiększają odporność na warunki zewnętrzne.
Stacja bramowa S6B wyposażona jest w kolorową kamerę doświetlaną diodami LED IR umieszczonymi wokół obiektywu
WSPÓŁPRACUJE ZE WSZYSTKIMI MONITORAMI ANALOGOWYMI VIDOS
Monitor Vidos M670WS2 to bezsłuchawkowy monitor wideodomofonu, który wyróżnia się wyjątkowym designem i funkcjonalnością. Jest to najpopularniejszy model firmy Vidos, który został zaprojektowany i wykonany z wielką precyzją i dbałością o detale. Monitor posiada 7-calowy kolorowy ekran panoramiczny TFT LCD, który zapewnia wysoką jakość obrazu.
Przedni panel wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa "nano glass", co pozwala na nowoczesny wygląd i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Monitor M670WS2 wyposażony jest w dotykowe klawisze sterujące oraz obsługuje 2 stacje bramowe (2 stacje lub 1 stacja + kamera CCTV). Możliwy jest podgląd z kamery oraz funkcja interkomu i przekazywania rozmowy. System można rozbudować o 3 dodatkowe, dowolnie wybrane monitory.
Monitor umożliwia sterowanie elektrozaczepem i bramą automatyczną.
Kolor obudowy to elegancka czerń, która pasuje do wielu stylów aranżacyjnych. Dodatkowo monitor M670W jest kompatybilny ze wszystkimi analogowymi stacjami bramowymi firmy Vidos.
Monitor posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak regulacja parametrów monitora (głośność dzwonka, głośność rozmowy, jasność i kolor) oraz podgląd z możliwością włączenia dźwięku i otwarcia furtki.
Pamięć monitora umożliwia zapis do 100 zdjęć. W przypadku zapełnienia się pamięci najstarsze zdjęcia zostaną automatycznie kasowane, a na ich miejscu będą zapisywane nowe. Po naciśnięciu przycisku wywołania przez gościa, urządzenie zapisuje automatycznie jedno zdjęcie obrazu z kamery po 3s. od naciśnięcia przycisku. Przełączenie monitora w tryb podglądu spowoduje również automatyczne zapisanie 1 zdjęcia.
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S6B |
| KAMERA | Rozdzielczość: 940 linii, przetwornik 1/3" |
| OBIEKTYW | 3,6 mm |
| KĄT WIDZENIA OBIEKTYWU | Kąt widzenia obiektywu: ok. 87° |
| PODŚWIETLANIE | 4 diody LED IR |
| OBUDOWA | Utwardzony stop aluminium |
| KOLOR | Obudowa w kolorze czarnym |
| WYMIARY | 58x135x39 mm |
| TYP INSTALACJI | 4 + 2 zasilanie + 2 do bramy |
| ZASILANIE | Z monitora |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory i stacje bramowe z serii analogowej Vidos współpracują ze sobą |
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | M670WS2 |
| EKRAN | Ekran kolorowy 7″ panoramiczny TFT LCD 800×600. |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH STACJI BRAMOWYCH | Możliwość podłączenia do monitora 2 stacji bramowych lub 1 stacja + 1 kamera CCTV |
| MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY | Do 4 monitorów maksymalnie |
| OBSŁUGA | Dotykowy, podświetlany panel sterowania (BRAK PODŚWIETLANIA KLAWISZY STERUJĄCYCH) |
| DETEKCJA RUCHU | brak |
| STEROWANIE URZĄDZENIAMI | Możliwość otwierania elektrozaczepu oraz bramy automatycznej |
| REJESTRACJA OBRAZU | brak |
| REGULACJA GŁOŚNOŚCI | Regulacja głośności rozmowy i dzwonienia |
| INTERKOM | Interkom adresowany |
| OBSŁUGA WIFI | brak |
| PAMIĘĆ | wbudowana pamięć dla 100 zdjęć |
| WYMIARY | 241x161x23 mm |
| TYP INSTALACJI | 4 + 2 zasilanie + 2 do bramy |
| ZASILACZ | W komplecie zasilacz na szynę DIN – 14,5V DC / 1A |
| OBSŁUGIWANY JĘZYK | Polski,Angielski,Niemiecki,Francuski,Hiszpański,Włoski,Chiński,Rosyjski |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory z serii analogowej Vidos współpracują ze sobą |
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z: