36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe, nieużywane, z pełną 36 miesięczną gwarancją producenta.
Warto zwrócić uwagę, czy nie będą Państwu dodatkowo potrzebne:
Przycisk wyjścia jest niezbędny, jeżeli furtka nie posiada ruchomej klamki od wewnątrz.
Elektrozaczep: warto też rozważyć jego zakup.
Najczęściej wybieranym modelem jest:
Jednoabonentowa stacja bramowa Vidos S50D jest jednym z najbardziej popularnych modeli stacji zewnętrznych przeznaczonych do systemów wideodomofonowych. Wyróżnia ją niezwykła trwałość, solidna obudowa wykonana z utwardzanego stopu aluminium oraz wbudowany zamek szyfrowy, umożliwiający otwieranie wejścia za pomocą kodu PIN.
Stacja Vidos S50D oferuje wiele funkcji, które sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem do monitorowania i kontroli dostępu. Możliwe jest zaprogramowanie aż 30 unikalnych kodów wejściowych, a czas otwarcia elektrozaczepu można płynnie regulować. Dodatkowo, panel stacji umożliwia podłączenie dodatkowego przycisku wyjściowego.
Obudowa wykonana z utwardzanego stopu aluminium, gwarantująca wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Stacja posiada podświetlaną klawiaturę i przycisk dzwonka, w kolorze niebieskim.
Wbudowana kamera stacji S50D posiada regulację w poziomie i pionie, co pozwala dostosować jej ustawienie w zakresie kilkunastu stopni. Przetwornik obrazu o rozmiarze 1/3" zapewnia wysoką jakość obrazu o rozdzielczości 940 linii. Kąt widzenia obiektywu wynosi około 87°, co umożliwia szerokie pokrycie obszaru monitorowanego.
Sterowanie elektrozaczepem z regulacją czasu otwarcia od 1 do 99 sekund. Możliwość pracy w trybie bistabilnym (wpisanie kodu zwalnia elektrozaczep, ponowne wpisanie kodu zamyka go)
Klasa szczelności IP65. Wymiary 78x185x60 umożliwiają montaż panelu na wąskim słupku.
WSPÓŁPRACUJE ZE WSZYSTKIMI MONITORAMI I STACJAMI ANALOGOWYMI DOMOFONÓW VIDOS
Monitor Vidos M670W to bezsłuchawkowy monitor wideodomofonu, który wyróżnia się wyjątkowym designem i funkcjonalnością. Jest to najpopularniejszy model firmy Vidos, który został zaprojektowany i wykonany z wielką precyzją i dbałością o detale. Monitor posiada 7-calowy kolorowy ekran panoramiczny TFT LCD, który zapewnia wysoką jakość obrazu.
Przedni panel wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa "nano glass", co pozwala na nowoczesny wygląd i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Monitor M670W wyposażony jest w dotykowe klawisze sterujące oraz obsługuje 2 stacje bramowe (2 stacje lub 1 stacja + kamera CCTV). Możliwy jest podgląd z kamery oraz funkcja interkomu i przekazywania rozmowy. System można rozbudować o 3 dodatkowe, dowolnie wybrane monitory.
Monitor umożliwia sterowanie elektrozaczepem i bramą automatyczną.
Kolor obudowy to elegancka czerń, która pasuje do wielu stylów aranżacyjnych. Dodatkowo monitor M670W jest kompatybilny ze wszystkimi analogowymi stacjami bramowymi firmy Vidos.
Monitor posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak regulacja parametrów monitora (głośność dzwonka, głośność rozmowy, jasność i kolor) oraz podgląd z możliwością włączenia dźwięku i otwarcia furtki.
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S50D |
| KAMERA | Rozdzielczość: 940 linii, przetwornik 1/3" |
| OBIEKTYW | Obiektyw 3,6 mm |
| KĄT WIDZENIA OBIEKTYWU | Kąt widzenia 87° |
| REGULACJA OBIEKTYWU | Regulacja obiektywu: w pionie i poziomie +/- 10 stopni |
| PODŚWIETLANIE KAMERY | 6 diod LED IR |
| OBUDOWA | Utwardzony stop aluminium |
| KOLOR | Obudowa w kolorze srebrnym |
| PODŚWIETLANIE PRZYCISKÓW | Podświetlana klawiatura i przycisk dzwonka (kolor podświetlenia – niebieski) |
| SZYFRATOR | Wbudowany zamek szyfrowy do otwierania wejścia – max 30 kodów |
| CZYTNIK ZBLIŻENIOWY | brak |
| WYMIARY | 78x185x60 mm |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP65 |
| SPOSÓB MONTAŻU | Montaż natynkowy |
| TYP INSTALACJI | 4 + 2 zasilanie + 2 do bramy |
| ZASILANIE | DC12-15V |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory i stacje bramowe z serii analogowej Vidos współpracują ze sobą |
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | M670W |
| EKRAN | Ekran kolorowy 7″ panoramiczny TFT LCD 800×600. |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH STACJI BRAMOWYCH | Możliwość podłączenia do monitora 2 stacji bramowych lub 1 stacja + 1 kamera CCTV |
| MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY | Do 4 monitorów maksymalnie |
| OBSŁUGA | Dotykowy, podświetlany panel sterowania (BRAK PODŚWIETLANIA KLAWISZY STERUJĄCYCH) |
| DETEKCJA RUCHU | brak |
| STEROWANIE URZĄDZENIAMI | Możliwość otwierania elektrozaczepu oraz bramy automatycznej |
| REJESTRACJA OBRAZU | brak |
| REGULACJA GŁOŚNOŚCI | Regulacja głośności rozmowy i dzwonienia |
| INTERKOM | Interkom adresowany |
| OBSŁUGA WIFI | brak |
| PAMIĘĆ | brak |
| WYMIARY | 241x161x23 mm |
| TYP INSTALACJI | 4 + 2 zasilanie + 2 do bramy |
| ZASILACZ | W komplecie zasilacz na szynę DIN – 14,5V DC / 1A |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory z serii analogowej Vidos współpracują ze sobą |
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z: