36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe, nieużywane, z pełną 36 miesięczną gwarancją producenta.
Warto zwrócić uwagę, czy nie będą Państwu dodatkowo potrzebne:
Przycisk wyjścia jest niezbędny, jeżeli furtka nie posiada ruchomej klamki od wewnątrz.
Elektrozaczep: warto też rozważyć jego zakup.
Najczęściej wybieranym modelem jest:
Jednoabonentowa stacja bramowa VIDOS S20DA z wbudowanym dotykowym zamkiem szyfrowym (szyfratorem) i czytnikiem zbliżeniowym RFID. Wyjątkowo estetyczna obudowa wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, a zintegrowane dwa terminale wejściowe podnoszą walory użytkowe urządzenia.
Panel posiada podświetlanie nocne dla kamery LED IR.
Stacja bramowa wyposażona jest w podświetlaną klawiaturę i przycisk dzwonka.
Otwieranie wejścia w modelu VIDOS S20DA może odbywać się przy użyciu jednego lub obu terminali. Użytkownik sam może wybrać czy będzie otwierał wejście za pomocą kodu PIN wpisanego na klawiaturze, czy poprzez zbliżenie tagu RFID (breloka/karty zbliżeniowej) do czytnika czy też obu tych czynności. Panel posiada funkcję zabezpieczającą przed nieautoryzowanym użyciem. 10 krotne użycie niewłaściwego kodu lub zbliżanie niewłaściwej karty przez 5 minut wprowadza stację w tryb bezpieczny i blokuje możliwość korzystania z terminala. System automatycznie włączy wewnętrzny alarm akustyczny uruchomi podgląd na monitorze i rozpocznie nagrywanie lub zarejestruje zdjęcie jeżeli monitor posada taką funkcję.
Zakres temperatur pracy : -25°C ~ +50°C, klasa szczelności urządzenia – IP65 i wymiary zewnętrzne to: 84x150x36 mm
Stacja bramowa obsługuje rygle rewersyjne i zwory elektromagnetyczne
WSPÓŁPRACUJE ZE WSZYSTKIMI MONITORAMI ANALOGOWYMI VIDOS LUB MONITORAMI Z SERII VIDOS-X
Monitor Vidos M670W to bezsłuchawkowy monitor wideodomofonu, który wyróżnia się wyjątkowym designem i funkcjonalnością. Jest to najpopularniejszy model firmy Vidos, który został zaprojektowany i wykonany z wielką precyzją i dbałością o detale. Monitor posiada 7-calowy kolorowy ekran panoramiczny TFT LCD, który zapewnia wysoką jakość obrazu.
Przedni panel wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa "nano glass", co pozwala na nowoczesny wygląd i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Monitor M670W wyposażony jest w dotykowe klawisze sterujące oraz obsługuje 2 stacje bramowe (2 stacje lub 1 stacja + kamera CCTV). Możliwy jest podgląd z kamery oraz funkcja interkomu i przekazywania rozmowy. System można rozbudować o 3 dodatkowe, dowolnie wybrane monitory.
Monitor umożliwia sterowanie elektrozaczepem i bramą automatyczną.
Kolor obudowy to elegancka czerń, która pasuje do wielu stylów aranżacyjnych. Dodatkowo monitor M670W jest kompatybilny ze wszystkimi analogowymi stacjami bramowymi firmy Vidos.
Monitor posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak regulacja parametrów monitora (głośność dzwonka, głośność rozmowy, jasność i kolor) oraz podgląd z możliwością włączenia dźwięku i otwarcia furtki.
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S20DA |
| KAMERA | Rozdzielczość: 940 linii, przetwornik 1/3" |
| OBIEKTYW | Obiektyw 1,8 mm |
| KĄT WIDZENIA OBIEKTYWU | Kąt widzenia 110° |
| PODŚWIETLANIE | LED IR |
| OBUDOWA | Szczotkowane aluminium / ABS |
| KOLOR | Obudowa w kolorze srebrnym |
| SZYFRATOR | Wbudowany zamek szyfrowy do otwierania wejścia – max 200 kodów |
| CZYTNIK ZBLIŻENIOWY | Wbudowany czytnik zbliżeniowy w standardzie UNIQUE 125kHz – max 200 tagów |
| WYMIARY | 84x150x36 |
| ZAKRES TEMPERATURY PRACY | -25°C ~ +50°C |
| POBÓR MOCY | 0,40W / praca – 0,95W |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP65 |
| TYP INSTALACJI | 4 + 2 zasilanie + 2 do bramy |
| ZASILANIE | DC12-15V |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory i stacje bramowe z serii analogowej Vidos współpracują ze sobą. Dodatkowo stacja współpracuje z monitorami z serii Vidos-X |
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | M670W |
| EKRAN | Ekran kolorowy 7″ panoramiczny TFT LCD 800×600. |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH STACJI BRAMOWYCH | Możliwość podłączenia do monitora 2 stacji bramowych lub 1 stacja + 1 kamera CCTV |
| MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY | Do 4 monitorów maksymalnie |
| OBSŁUGA | Dotykowy, podświetlany panel sterowania (BRAK PODŚWIETLANIA KLAWISZY STERUJĄCYCH) |
| DETEKCJA RUCHU | brak |
| STEROWANIE URZĄDZENIAMI | Możliwość otwierania elektrozaczepu oraz bramy automatycznej |
| REJESTRACJA OBRAZU | brak |
| REGULACJA GŁOŚNOŚCI | Regulacja głośności rozmowy i dzwonienia |
| INTERKOM | Interkom adresowany |
| OBSŁUGA WIFI | brak |
| PAMIĘĆ | brak |
| WYMIARY | 241x161x23 mm |
| TYP INSTALACJI | 4 + 2 zasilanie + 2 do bramy |
| ZASILACZ | W komplecie zasilacz na szynę DIN – 14,5V DC / 1A |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory z serii analogowej Vidos współpracują ze sobą |
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z: