36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
- -25%
Stacja bramowa Vidos A1510-G+D/D1510-2P
A1510-G/A1510-D/D1510-2P
Stacja bramowa Vidos A1510-G/A1510-D/D1510-2P
Stacja bramowa VIDOS A1510-G - główna jednostka modułowego systemu wideo domofonowego Vidos DUO MULTI. Wyposażony w kamerę o rozdzielczości 1920×1080 (1080p) z obiektywem typu fisheye - kąt widzenia ok. 170°. Moduł wyposażony w podświetlenie nocne LED (światło białe), pozwala na komfortowe korzystanie z urządzenia w warunkach słabej widoczności.
Zastosowanie połączenia wykorzystującego jedynie 2 żyły znacznie ułatwia montaż i pozwala na instalacje w miejsce starszych systemów, często z niewielką ilością przewodów połączeniowych. System DUO MULTI w podstawowej wersji obsługuje do 32 lokali, przy użyciu odpowiednich modułów można rozbudować go do obsługi ponad 4000 lokali.
Możliwość dowolnego łączenia modułów i stworzenia własnej stacji bramowej, wyposażonej od 2 do 6 modułów, tak aby uzyskać żądaną funkcjonalność. Moduł główny zawsze jako moduł podstawowy.
Z modułem A15010-D wybieranie lokalu odbywa się poprzez naciśniecie właściwego numeru dla lokalu: 1, 2, 3, itd. i zatwierdzenie przyciskiem #.
Na przykład: dla domu z pięcioma mieszkaniami, aby zadzwonić do mieszkania numer 5, wybieramy:

Aby wejść na posesję, z ustawionym kodem dostępu 5555, otwarcie furtki nastąpi po wpisaniu:
#5555#
Moduł klawiatury Vidos A1510-D
Mechaniczna klawiatura numeryczna Vidos A1510-D do współpracy z modułowym systemu DUO MULTI. Do pracy wymaga podłączenia do modułu głównego A1510-G.
Główne funkcje klawiatury: wybieranie lokalu, kod wejścia, programowanie.
Do montażu przewidziane dedykowane dla serii S1510 ramki podtynkowe lub obudowy natynkowe.
Podłączenie z innymi modułami przez dedykowany port komunikacyjny. Front i przyciski zostały wykonane ze szczotkowanej stali szlachetnej. Podświetlenie klawiatury jest w kolorze białym. Możliwość ustawienia 40 kodów. wejścia.
Możliwość dowolnego łączenia modułów i stworzenia własnej stacji bramowej, wyposażonej od 2 do 6 modułów, tak aby uzyskać żądaną funkcjonalność. Moduł główny zawsze jako moduł podstawowy.
W zestawie
Kupując ten zestaw otrzymują Państwo:
- Moduł główny z kamerą Vidos A1510-G
- Moduł klawiatury Vidos A1510-D
- Obudowa podtynkowa Vidos D1510-2P
- Instrukcja
- Dowód zakupu
Zalecane akcesoria do zestawu
- Zalecany zasilacz systemowy Vidos DUO Vidos P28/36. Obsługuje do 4 monitorów. W ofercie posiadamy również zasilacz do 20 monitorów - Vidos M-SEP/HDR-60-24
- Moduł umożliwiający sterowanie bramą w systemie DUO Moduł B5
- Dowolny elektrozaczep Vidos, najczęściej kupowanym jest Vidos R5
- Przycisk wyjścia - przypadku furtek bez ruchomej klamki od wewnątrz, zalecamy zakup przycisku. Wygodny do zainstalowania jest przycisk natynkowy Vidos OP03 lub podtynkowy Vidos OP05 z podświetleniem LED
- Moduł rozdzielający sygnał na dodatkowe stacje bramowe lub monitory: Moduł M-SM4 lub moduł rozdzielający sygnał z ochroną przed zwarciem Moduł M-SM4B
Częste pytania:
Czy do zarządzania stacją bramową jest dedykowany program?
Tak, dostępny dla administratorów. Nie jest wymagany do podstawowej konfiguracji
Jak długie mogę zastosować przewody?
Maksymalna odległość w tym przypadku od stacji bramowej do zasilacza to 80 m.
Maksymalna odległość od zasilacza do monitora to 120 m.
Czy system umożliwia przekazywanie połączeń na telefon?
Obecnie niestety nie ma modułu umożliwiającego taką funkcjonalność.
Mam problem z konfiguracją!
Zapraszamy do kontaktu, pomożemy w każdej sprawie!
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | A1510-G |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH LOKALI | 1 przycisk wywołania |
| KAMERA | Przetwornik kamery CMOS 2Mpx |
| KĄT WIDZENIA | kąt widzenia ok. 170° |
| KOMUNIKACJA | Dwukierunkowa DUPLEX |
| PODŚWIETLANIE KAMERY | LED (światło białe) |
| PODŚWIETLANIE PANELU | Podświetlany panel statusu z funkcją programowania |
| KOMUNIKATY GŁOSOWE | Dostępne komunikaty głosowe w języku polskim lub dźwięki systemowe |
| GNIAZDO KART PAMIĘCI | lista lokatorów / Backup |
| OBSŁUGIWANE LOKALE | 24 w konfiguracji podstawowej |
| MOŻLIWOŚĆ ROZDUDOWY | Z użyciem modułów M-LAN system można rozbudować do 4776 lokali |
| WYJŚCIA | 1x elektrozaczep |
| OBSŁUGA BRAMY | Z modułem B5 |
| WYJŚCIA ALARMOWE | 4 wyjścia alarmowe |
| ZARZĄDZANIE | Wbudowany terminal DIP SWITCH do zmiany ustawień |
| ZASILANIE | 2 żyłowe z zasilacza systemowego |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP54 |
| WYMIARY | 100x98x37 mm (z obiektywem 43,9 mm) |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Współpracuje ze wszystkimi monitorami i unifonami z serii DUO |
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | A1510-D |
| FUNKCJE KLAWIATURY | wybieranie lokalu, kod wejścia, programowanie |
| MONTAŻ | w ramce podtynkowej lub obudowie natynkowej dedykowanej dla serii S1510 |
| POŁĄCZENIE | przez dedykowany port komunikacyjny z innymi modułami |
| OBUDOWA | Front i przyciski wykonane ze szczotkowanej stali szlachetnej |
| PODŚWIETLANIE KLAWIATURY | kolor biały |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP54 |
| MAKSYMALNA ILOŚĆ KODÓW | do 40 |
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | D1510-2P |
| SPOSÓB MONTAŻU | Podtynkowy |
| SERIA | Vidos Duo Multi |
| KOMPATYBILNOŚĆ | moduły Vidos Duo Multi |
| MATERIAŁ | metal + szczotkowana stal szlachetna |
| WYMIARY PUSZKI | 196 mm x 108 mm 46 mm |
| WYMIARY RAMKI | 232 mm x 133 mm x 2 mm |
- # System (wszystkie urządzenia są kompatybilne w ramach jednego systemu):
- Vidos DUO
- # Typ przewodów:
- Przewód dwużyłowy
- # Przekazywanie połączeń przez Internet na telefon
- NIE - nie jest mi to potrzebne
- # Montaż stacji bramowej:
- Podtynkowo
- # Kamera w stacji bramowej:
- Ultra szerokokątna 1080p / 2mpix
- # Zasilanie stacji bramowej:
- - Z dedykowanego zasilacza systemowego
- # Wymiary stacji bramowej:
- 232x133x2mm (Puszka podtynkowa: 196x108x46mm)
- # Obsługiwane lokale:
- 1 lokal wewnątrz posesji
2 lokale wewnątrz posesji
3 lokale wewnątrz posesji
4 lokale wewnątrz posesji
5 lokali wewnątrz posesji
6 lokali wewnątrz posesji
8 lokali wewnątrz posesji
Urządzenie Wielolokatorskie - # Maksymalna ilość obsługiwanych przejść:
- Do czterech furtek maksymalnie
- # Maksymalna ilość monitorów w jednym lokalu:
- Do czterech monitorów
- # Sterowanie elektrozaczepem
- Tak - zasilanie ze stacji bramowej (12V, do 300mA maksymalnie)
Tak - z wykorzystaniem dodatkowego zasilacza (NO/NC) - # Sterowanie bramą:
- Tak - z dodatkowym modułem B5
- # Dodatkowe opcje otwieranie furtki:
- - Stacja bramowa z dodatkowym szyfratorem (otwieranie za pomocą kodu PIN)
- # Obsługa dodatkowego przycisku wyjścia
- Dedykowane wejście na przycisk z regulowanym czasem otwarcia
- # Możliwość podłączenia dodatkowych kamer CCTV:
- Nie
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z:
