36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Skrzynka na listy z wideodomofonem S204-SKM
S204-SKM
Przy zamówieniach powyżej 400 zł

Zwrot w ciągu 14 dni
Obsługiwane przez Przelewy24
Doradzamy przed zakupem, pomagamy przy montażu
Stacja bramowa Vidos S204-SKM
Vidos S204-SKM to skrzynka na listy z wbudowaną stacją wideodomofonu VIDOS 2IP, przeznaczona do montażu w słupku ogrodzenia lub murze. Urządzenie łączy funkcję wideodomofonu, skrzynki na listy oraz kontroli dostępu, zapewniając wygodę oraz bezpieczeństwo wejścia na posesję.
Panel przedni o szerokości 285 mm i wysokości 350 mm posiada otwór wrzutowy zabezpieczony klapką. Otwór na korespondencję w formacie A4 posiada zagięcie utrudniające wyjęcie jej przez osoby niepowołane.
Panel tylny o szerokości 260 mm i wysokości 110 mm wyposażony jest w zamykane na klucz drzwiczki z okienkiem umożliwiającym sprawdzenie zawartości bez konieczności otwierania skrzynki.
Skrzynka S204-SKM ma budowę panelową. Konstrukcja składa się z trzech elementów: szuflady, panelu przedniego oraz panelu tylnego.
Szuflada o szerokości 250 mm jest skośna, dwuczęściowa i rozsuwana. Stanowi pojemnik na korespondencję montowany w murze lub słupku ogrodzenia. Standardowo wykonana jest z blachy cynkowanej ogniowo.
Dzięki rozsuwanej konstrukcji głębokość skrzynki może być regulowana w zakresie 260-410 mm, co umożliwia dopasowanie jej do różnych grubości murów i ogrodzeń.
Stacja zewnętrzna Vidos S204 wyposażona jest w kamerę Full HD 2 Mpx (1920×1080) o szerokim kącie widzenia 125°, co umożliwia wygodne monitorowanie wejścia na posesję.
Stacja oferuje kilka sposobów dostępu:
• otwieranie furtki kodem # KOD #
• otwieranie bramy kodem ## KOD #
• otwieranie furtki i bramy z aplikacji Vidos X
• otwieranie furtki i bramy z poziomu monitora
• otwieranie furtki kodem QR (przy współpracy z monitorami M200B-X lub M200W-X)
W trybie jednorodzinnym wywołanie następuje po naciśnięciu przycisku dzwonka.

W trybie wielolokatorskim wybieramy numer lokalu (np. 1,2,3) i potwierdzamy połączenie przyciskiem dzwonka.

Podświetlana klawiatura oraz oświetlenie nocne IR zapewniają wygodę użytkowania zarówno w dzień jak i w nocy.
Stacja posiada również dedykowane wejście na przycisk wyjścia, które umożliwia wygodne opuszczanie posesji.
Zasilanie realizowane jest z zasilacza systemowego Vidos P112-32 (brak w zestawie). Komunikacja w systemie VIDOS 2IP odbywa się przy użyciu dwóch żył bez polaryzacji.
W zestawie:
- Skrzynka na listy Vidos S204-SKM
- Instrukcja
- Dowód zakupu
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S204-SKM |
| ILOŚĆ LOKALI | 1 przycisk wywołania (możliwa praca w instalacji wielolokatorskiej) |
| KAMERA | Full HD 2 Mpx / 1920×1080 |
| KĄT WIDZENIA | około 125° |
| KOMUNIKACJA | Dwukierunkowa Duplex |
| PODŚWIETLENIE | Podświetlenie nocne IR |
| WYJŚCIA | Zasilanie elektrozaczepu 12V do 300mA Wyjście przekaźnikowe do sterowania bramą |
| PRZYCISK WYJŚCIA | Dedykowane wejście |
| SZYFRATOR | Wbudowana klawiatura kodowa |
| CZYTNIK KODÓW QR | Tak (z monitorami M200B-X / M200W-X) |
| INSTALACJA | Dwuprzewodowa BUS bez polaryzacji |
| OBUDOWA | Wandaloodporna obudowa aluminiowa |
| ZASILANIE | Zasilacz systemowy P112-32 (brak w zestawie) |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP54 |
| Wymiary panela przedniego | 285 × 350 mm |
| Wymiary panela tylnego | 260 × 110 mm |
| Szerokość szuflady | 250 mm |
| Regulacja głębokości skrzynki | 260–410 mm |
- # System (wszystkie urządzenia są kompatybilne w ramach jednego systemu):
- Vidos 2IP
- # Typ przewodów:
- Przewód dwużyłowy
Przewód telekomunikacyjny (wolne minimum 6 żył)
Skrętka komputerowa UTP - # Przekazywanie połączeń przez Internet na telefon
- TAK - chcę aplikację w telefonie
- # Montaż stacji bramowej:
- Skrzynka na listy do montażu w murze o grubości od 26 do 40cm (SKM)
- # Kamera w stacji bramowej:
- Szerokokątna 1080p / 2mpix
- # Zasilanie stacji bramowej:
- - Z dedykowanego zasilacza systemowego
- # Obsługiwane lokale:
- 1 lokal wewnątrz posesji
2 lokale wewnątrz posesji
3 lokale wewnątrz posesji
4 lokale wewnątrz posesji
5 lokali wewnątrz posesji
6 lokali wewnątrz posesji
8 lokali wewnątrz posesji
Urządzenie Wielolokatorskie - # Maksymalna ilość obsługiwanych przejść:
- Do czterech furtek maksymalnie
- # Maksymalna ilość monitorów w jednym lokalu:
- Do czterech monitorów
- # Sterowanie elektrozaczepem
- Tak - zasilanie ze stacji bramowej (12V, do 300mA maksymalnie)
- # Sterowanie bramą:
- Tak - drugi przekaźnik jest dostępny w monitorze
Tak - stacja posiada drugi przekaźnik - # Dodatkowe opcje otwieranie furtki:
- - Stacja bramowa z dodatkowym szyfratorem (otwieranie za pomocą kodu PIN)
- # Obsługa dodatkowego przycisku wyjścia
- Dedykowane wejście na przycisk z regulowanym czasem otwarcia
- Montaż skrzynki na listy
- SKM dla murów o szerokości od 26 cm do 41cm
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z: