36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
- -25%
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S2401-SKM
S2401-SKM
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S2401-SKM
z wbudowanym czytnikiem breloków do otwierania furtki
Skrzynka Vidos S2401-SKM przeznaczona jest do montażu w słupku ogrodzenia lub murze. Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości jest odporna na działanie czynników atmosferycznych.
Panel przedni o szerokości 285 mm i wysokości 350 mm posiada otwór wrzutowy zabezpieczony klapką. Otwór mieszczący korespondencję w formacie A4 posiada zagięcie utrudniające wyjęcie jej przez osoby niepowołane. Panel tylny o szerokości 260 mm i wysokości 110 mm wyposażony jest w zamykane na klucz drzwiczki z okienkiem umożliwiającym sprawdzenie zawartości bez konieczności otwierania skrzynki.
Skrzynka S2401-SKM ma budowę panelową. Na jej konstrukcję składają się trzy elementy: szuflada, panel przedni oraz panel tylny.
Szuflada o szerokości 250 mm jest skośna, dwuczęściowa i rozsuwana. Szuflada stanowi pojemnik na korespondencję wbudowywany w słupek lub mur i wykonana jest z blachy cynkowanej ogniowo.
Dzięki rozsuwanej szufladzie głębokość skrzynki może być regulowana w zakresie 260–410 mm.
Dokładny opis wbudowanej stacji bramowej dostępny pod linkiem:
Skład zestawu
- Skrzynka na listy Vidos S2401-SKM
- 5 breloków zbliżeniowych
- Instrukcja
- Dowód zakupu
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S2401-SKM
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S2401-SKM
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S2401-SKM
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S2401-SKM
Częste pytania:
Skąd pobrać potrzebne aplikacje?
Aplikacja mobilna VIDOS ONE – Android
Aplikacja mobilna VIDOS ONE – iOS
Dla komputerów PC z systemem Windows: Program VIDOS ONE PC
Jak długie mogą być przewody?
Maksymalna odległość pomiędzy stacją bramową – switchem PoE – monitorem wynosi 100 m. Rekomendowany przewód to skrętka Ethernet Cat-5.
Mam problem z konfiguracją
Poza instrukcją dostępną w zakładce „Instrukcje” zachęcamy do zapoznania się z materiałami wideo:
Instrukcje Vidos ONE
Najważniejsze poradniki dotyczące konfiguracji wideodomofonów Vidos ONE - od instalacji programów, przez uruchomienie systemu, aż po jego rozbudowę i dodatkowe ustawienia.
-
Część 1
[Vidos ONE] Część 1. Instalacja SADP i VIDOS ONE krok po kroku - aktywacja i konfiguracja urządzeńInstalacja dwóch najważniejszych programów do wyszukiwania, aktywacji i konfiguracji wideodomofonów z serii Vidos ONE. Pokazujemy też, jak sprawdzić adresację IP i dodać urządzenia do zarządzania w programie Vidos ONE.
-
Część 2
[Vidos ONE] Część 2. Uruchomienie wideodomofonu Vidos ONE - jedna stacja bramowa i jeden monitorSprawdź, jak uruchomić wideodomofon Vidos ONE w domu jednorodzinnym. Pokazujemy aktywację monitora, ustawienie adresów IP, powiązanie ze stacją bramową i test działania systemu.
-
Część 3
[Vidos ONE] Część 3. Jak dodać drugi monitor w systemie Vidos ONESprawdź, jak dodać drugi monitor w systemie Vidos ONE. Pokazujemy konfigurację dodatkowego monitora w tym samym lokalu oraz ustawienie monitora w drugim lokalu, np. w domu bliźniaku.
-
Część 4
[Vidos ONE] Część 4. Jak dodać drugą stację bramową do wideodomofonu Vidos ONESprawdź, jak dodać drugą stację bramową do systemu Vidos ONE. Pokazujemy dwa sposoby konfiguracji: prosty z poziomu monitora oraz zaawansowany z użyciem programu Vidos ONE.
-
Część 5
[Vidos ONE] Część 5. Ustawienia dodatkowe: kod dostępu, breloki, czas pracy elektrozaczepu, dodatkowa kameraSprawdź, jak ustawić dodatkowe parametry wideodomofonu Vidos ONE. Pokazujemy konfigurację czasu pracy elektrozaczepu, kodów dostępu, breloków, dodatkowego przekaźnika oraz kamer do podglądu.
Schemat VIDOS ONE - S2401 - dwie stacje bramowe, dwa monitory
Schemat VIDOS ONE - S2401 - dwie stacje bramowe, jeden monitor
Schemat VIDOS ONE - S2401 - jedna stacja bramowa, jeden monitor
| Producent | Vidos |
|---|---|
| Model | S2401-SKM |
| Ilość obsługiwanych lokali | 1 przycisk wywołania |
| Kamera | Kamera Full HD 2 Mpx (1920×1080) |
| Kąt widzenia | 129° |
| Kompresja | H.264 |
| Podświetlanie | IR - zasięg do 3 m |
| Wyjścia | 2 niezależne wyjścia przekaźnikowe NC/NO |
| Czytnik RFID | MIFARE 13.56 MHz |
| Interfejs sieciowy | 1× RJ45 10/100 Mb |
| WiFi | 2.4 GHz |
| Wyjścia alarmowe | 4 wyjścia alarmowe |
| Zasilanie | DC 12V / PoE 802.3af |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Klasa odporności | IK08 |
| Materiał | Aluminium / tworzywo sztuczne |
| Temperatura pracy | -40°C do 53°C |
| Szerokość szuflady | 250 mm |
| Regulacja głębokości skrzynki | 260–410 mm |
| Wymiary panela przedniego | 285 × 385 mm |
| Wymiary panela tylnego | 260 × 110 mm |
- # System (wszystkie urządzenia są kompatybilne w ramach jednego systemu):
- Vidos ONE
- # Typ przewodów:
- Skrętka komputerowa UTP
- # Przekazywanie połączeń przez Internet na telefon
- TAK - chcę aplikację w telefonie
- # Montaż stacji bramowej:
- Skrzynka na listy do montażu w murze o grubości od 26 do 40cm (SKM)
- # Kamera w stacji bramowej:
- Szerokokątna 1080p / 2mpix
- # Zasilanie stacji bramowej:
- - Z dodatkowego zasilacza (do kupienia oddzielnie)
- Z sieci LAN, korzystając z POE - # Obsługiwane lokale:
- 1 lokal wewnątrz posesji
- # Maksymalna ilość obsługiwanych przejść:
- Do szesnastu przejść maksymalnie
- # Maksymalna ilość monitorów w jednym lokalu:
- Do sześciu monitorów
- # Sterowanie elektrozaczepem
- Tak - z wykorzystaniem dodatkowego zasilacza (NO/NC)
- # Sterowanie bramą:
- Tak
- # Dodatkowe opcje otwieranie furtki:
- - Stacja bramowa z dodatkowym czytnikiem pastylek zbliżeniowych MIFARE (otwieranie za pomocą breloków)
- # Sposób połączenia wideodomofonu z Internetem
- - Chcę połączyć monitor z domową siecią WIFI
- Chcę połączyć monitor z routerem za pomocą przewodowej sieci LAN - Montaż skrzynki na listy
- SKM dla murów o szerokości od 26 cm do 41cm
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z:
