36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
- -25%
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos ONE S2201-SKM z przyciskiem wywołania
S2201-SKM
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S2201-SKM
Skrzynka Vidos S2201-SKM przeznaczona jest do montażu w słupku ogrodzenia lub murze. Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości jest odporna na działanie czynników atmosferycznych.
Panel przedni o szerokości 285 mm i wysokości 295 mm posiada otwór wrzutowy zabezpieczony klapką. Otwór mieszczący korespondencję w formacie A4 posiada zagięcie utrudniające wyjęcie jej przez osoby niepowołane. Panel tylny o szerokości 260 mm i wysokości 110 mm wyposażony jest w zamykane na klucz drzwiczki z okienkiem umożliwiającym sprawdzenie zawartości bez konieczności otwierania skrzynki.
Skrzynka S2201-SKM ma budowę panelową. Na jej konstrukcję składają się trzy elementy: szuflada, panel przedni oraz panel tylny.
Szuflada o szerokości 250 mm jest skośna, dwuczęściowa i rozsuwana. Szuflada stanowi pojemnik na korespondencję wbudowywany w słupek lub mur. Standardowo wykonana jest z blachy cynkowanej ogniowo.
Dzięki rozsuwanej szufladzie głębokość skrzynki może być regulowana w zakresie 260-410 mm.
Dokładny opis wbudowanego wideodomofonu dostępny pod linkiem:
Moduł główny A2000-G Moduł szyfratora A2000-D
Skład zestawu
- Skrzynka na listy Vidos S2201-SKM
- Instrukcja
- Dowód zakupu
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S2201-SKM
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S2201-SKM
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S2201-SKM
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S2201-SKM
Częste pytania:
Skąd pobrać potrzebne aplikacje?
Aplikacja mobilna Vidos dla Android
Aplikacja mobilna Vidos dla iOS
Program Vidos ONE PC
Jak długie mogę zastosować przewody?
Maksymalna odległość pomiędzy: stacją bramową - switchem PoE - monitorem wynosi do 100 m.
Rekomendowany przewód: skrętka Cat-5 Ethernet.
Mam problem z konfiguracją!
Poza instrukcją dostępną w zakładce "Instrukcje", zachęcamy do zapoznania się z materiałami wideo dostępnymi na YouTube:
Vidos ONE - materiały wideo
Instrukcje Vidos ONE
Najważniejsze poradniki dotyczące konfiguracji wideodomofonów Vidos ONE - od instalacji programów, przez uruchomienie systemu, aż po jego rozbudowę i dodatkowe ustawienia.
-
Część 1
[Vidos ONE] Część 1. Instalacja SADP i VIDOS ONE krok po kroku - aktywacja i konfiguracja urządzeńInstalacja dwóch najważniejszych programów do wyszukiwania, aktywacji i konfiguracji wideodomofonów z serii Vidos ONE. Pokazujemy też, jak sprawdzić adresację IP i dodać urządzenia do zarządzania w programie Vidos ONE.
-
Część 2
[Vidos ONE] Część 2. Uruchomienie wideodomofonu Vidos ONE - jedna stacja bramowa i jeden monitorSprawdź, jak uruchomić wideodomofon Vidos ONE w domu jednorodzinnym. Pokazujemy aktywację monitora, ustawienie adresów IP, powiązanie ze stacją bramową i test działania systemu.
-
Część 3
[Vidos ONE] Część 3. Jak dodać drugi monitor w systemie Vidos ONESprawdź, jak dodać drugi monitor w systemie Vidos ONE. Pokazujemy konfigurację dodatkowego monitora w tym samym lokalu oraz ustawienie monitora w drugim lokalu, np. w domu bliźniaku.
-
Część 4
[Vidos ONE] Część 4. Jak dodać drugą stację bramową do wideodomofonu Vidos ONESprawdź, jak dodać drugą stację bramową do systemu Vidos ONE. Pokazujemy dwa sposoby konfiguracji: prosty z poziomu monitora oraz zaawansowany z użyciem programu Vidos ONE.
-
Część 5
[Vidos ONE] Część 5. Ustawienia dodatkowe: kod dostępu, breloki, czas pracy elektrozaczepu, dodatkowa kameraSprawdź, jak ustawić dodatkowe parametry wideodomofonu Vidos ONE. Pokazujemy konfigurację czasu pracy elektrozaczepu, kodów dostępu, breloków, dodatkowego przekaźnika oraz kamer do podglądu.
| Typ skrzynki | Przelotowa z wideodomofonem |
|---|---|
| Liczba wrzutów | 1 |
| Materiał płyty czołowej i drzwiczek tylnych | Stal nierdzewna szlifowana |
| Materiał szuflady | Stal cynkowana ogniowo |
| Liczba przycisków wywołania | 1 |
| Typ zastosowanego modułu | A2000-G – system VIDOS ONE |
| Szerokość szuflady | 250 mm |
| Regulacja głębokości skrzynki | 260-410 mm |
| Wymiary panela przedniego | 285 x 295 mm |
| Wymiary panela tylnego | 260 x 110 mm |
| Dane techniczne modułu głównego A2000-G | |
| Kamera | Full HD 2 Mpx |
| Obiektyw | Fisheye – kąt widzenia ok. 180° / 96° |
| Rozdzielczość | 1920 × 1080 (1080p) |
| Podświetlenie nocne | Diody LED IR z czujnikiem zmierzchu |
| Szyld na nazwisko | Podświetlany LED – kolor biały |
| Komunikaty głosowe | Język polski |
| Wyjścia przekaźnikowe | 2x NC/NO (30V, 1A) |
| Wejścia alarmowe | 4 |
| Funkcje obrazu | BLC, DNR, WDR |
| Programowanie podstawowe | Z monitora |
| Programowanie zaawansowane | Program VIDOS ONE PC |
| Aplikacja mobilna | VIDOS ONE |
| Integracja | Systemy CCTV i SSWiN |
| Zasilanie | DC 12V / PoE 802.3af |
| Pobór mocy | ≤ 10 W |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Klasa odporności | IK07 |
- System
- VIDOS ONE
- Typ przewodów
- Skrętka komputerowa UTP
- Aplikacja na telefon
- Tak
- Montaż stacji bramowej
- Skrzynka SKM od 26 do 40 cm
- Kamera w stacji bramowej
- Ultraszerokątna 1080p 2 Mpx
- Zasilanie stacji bramowej
- PoE z sieci LAN
Z dodatkowego zasilacza - Liczba obsługiwanych lokali
- 1 lokal
- Liczba obsługiwanych przejść
- do 16 przejść
- Liczba monitorów w lokalu
- Do sześciu monitorów
- Sterowanie elektrozaczepem
- Z dodatkowego zasilacza - styki NO/NC
- Sterowanie bramą
- Tak
- Sposób połączenia z Internetem
- LAN przewodowo
WiFi - Typ skrzynki na listy
- SKM - mur od 26 do 41 cm
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z:
