36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
- -25%
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S2201D-SKP
S2201D-SKP
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S2201D-SKP
z wbudowanym szyfratorem do otwierania furtki
Skrzynka Vidos S2201D-SKP przeznaczona jest do montażu w płytkich murkach ogrodzeniowych o głębokości już od 19 cm. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości jest odporna na działanie czynników atmosferycznych.
Panel przedni o szerokości 285 mm i wysokości 385 mm posiada otwór wrzutowy zabezpieczony klapką. Otwór posiada zagięcie utrudniające wyjęcie korespondencji przez osoby niepowołane. panel tylny wykonany jest w formie pełnych drzwiczek zamykanych na klucz. W drzwiczkach umieszczone zostało okienko, które umożliwia sprawdzenie zawartości bez konieczności otwierania skrzynki.
Szuflada o szerokości 265 mm jest dwuczęściowa i rozsuwana. Szuflada to pojemnik na korespondencję wbudowywany w słupek lub mur. W tym modelu została wykonana jest ze stali szlachetnej.
Dzięki rozsuwanej szufladzie, głębokość skrzynki może być regulowana w zakresie 190-255 mm w zależności od grubości muru.
Dla jednego mieszkania na posesji, wybieranie lokalu odbywa się za pomocą dedykowanego przycisku. Klawiatura służy wtedy jako szyfrator do otwierania furtki za pomocą kodu PIN.
Aby zadzwonić do mieszkania wybieramy:

Przy dwóch lub więcej lokali, wybieranie lokalu odbywa się poprzez naciśniecie właściwego numeru dla lokalu: 1, 2, 3, itd. i zatwierdzenie przyciskiem #.
Na przykład: dla domu z pięcioma mieszkaniami, aby zadzwonić do mieszkania numer 5, wybieramy:

Tylko lokal 1 posiada dedykowany przycisk, który można oczywiście zasłonić zaślepką.
Dla mieszkania nr 1, z kodem dostępu 1234, otwarcie furtki nastąpi po wpisaniu:
Dokładny opis wbudowanego wideodomofonu dostępny pod linkiem:
Stacja bramowa A2000-G Moduł szyfratora A2000-D
Kupując ten produkt, otrzymują Państwo:
- Skrzynka na listy S2201D-SKP
- Instrukcja
- Dowód zakupu
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S2201D-SKP
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S2201D-SKP
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S2201D-SKP
Skrzynka na listy z wideodomofonem Vidos S2201D-SKP
Częste pytania:
Skąd pobrać potrzebne aplikacje?
Aplikacja mobilna Vidos dla systemu, Android
Aplikacja mobilna Vidos dla systemu IOS
Dla komputerów PC z systemem Windows: Program Vidos One PC
Jak długie mogę zastosować przewody?
Maksymalna odległość pomiędzy: stacją bramową - switchem POE - monitorem, to po 100 m.
Rekomendowany przewód to skrętka Cat-5 Ethernet.
Mam problem z konfiguracją!
Poza instrukcją dostępną w zakładce "Instrukcje", zachęcamy do zapoznania się z materiałami wideo dostępnymi na Youtube.
Vidos One - Materiały Vidos
Instrukcje Vidos ONE
Najważniejsze poradniki dotyczące konfiguracji wideodomofonów Vidos ONE - od instalacji programów, przez uruchomienie systemu, aż po jego rozbudowę i dodatkowe ustawienia.
-
Część 1
[Vidos ONE] Część 1. Instalacja SADP i VIDOS ONE krok po kroku - aktywacja i konfiguracja urządzeńInstalacja dwóch najważniejszych programów do wyszukiwania, aktywacji i konfiguracji wideodomofonów z serii Vidos ONE. Pokazujemy też, jak sprawdzić adresację IP i dodać urządzenia do zarządzania w programie Vidos ONE.
-
Część 2
[Vidos ONE] Część 2. Uruchomienie wideodomofonu Vidos ONE - jedna stacja bramowa i jeden monitorSprawdź, jak uruchomić wideodomofon Vidos ONE w domu jednorodzinnym. Pokazujemy aktywację monitora, ustawienie adresów IP, powiązanie ze stacją bramową i test działania systemu.
-
Część 3
[Vidos ONE] Część 3. Jak dodać drugi monitor w systemie Vidos ONESprawdź, jak dodać drugi monitor w systemie Vidos ONE. Pokazujemy konfigurację dodatkowego monitora w tym samym lokalu oraz ustawienie monitora w drugim lokalu, np. w domu bliźniaku.
-
Część 4
[Vidos ONE] Część 4. Jak dodać drugą stację bramową do wideodomofonu Vidos ONESprawdź, jak dodać drugą stację bramową do systemu Vidos ONE. Pokazujemy dwa sposoby konfiguracji: prosty z poziomu monitora oraz zaawansowany z użyciem programu Vidos ONE.
-
Część 5
[Vidos ONE] Część 5. Ustawienia dodatkowe: kod dostępu, breloki, czas pracy elektrozaczepu, dodatkowa kameraSprawdź, jak ustawić dodatkowe parametry wideodomofonu Vidos ONE. Pokazujemy konfigurację czasu pracy elektrozaczepu, kodów dostępu, breloków, dodatkowego przekaźnika oraz kamer do podglądu.
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | A2000-G |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH LOKALI | 1 przycisk wywołania |
| KAMERA | Przetwornik kamery CMOS 2Mpx / Rozdzielczość 1920×1080 |
| KĄT WIDZENIA | kąt widzenia ok. 180° szerokość oraz 96° wysokość |
| KOMPRESJA | H.264 |
| KOMUNIKACJA | Dwukierunkowa DUPLEX |
| PODŚWIETLANIE KAMERY | LED IR z czujnikiem zmierzchu |
| SZYLD | Wbudowany szyld na nazwisko z podświetlaniem LED (kolor podświetlenia – biały) |
| KOMUNIKATY GŁOSOWE | Komunikaty głosowe w języku polskim i angielskim. |
| FUNKCJE OBRAZU | BLC, DNR, WDR |
| WYJŚCIA | 2x NC/NO (30V, 1A) Możliwość otwierania elektrozaczepu oraz bramy automatycznej |
| CZYTNIK RFID | brak |
| INTERFEJS SIECIOWY | 1x RJ45 10/100 m POE |
| MODUŁ WIFI | brak |
| WYJŚCIA ALARMOWE | 4 wyjścia alarmowe |
| PAMIĘĆ | Obsługa kart microSD do 128GB |
| ZARZĄDZANIE | Własny interfejs WWW, przez komputer i aplikację VIDOS ONE, przez telefon w aplikacji mobilnej VIDOS ONE |
| ZASILANIE | DC 12V (BRAK ZASILACZA W ZESTAWIE) / PoE 802.3af |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP65 |
| KLASA ODPORNOŚCI | IK07 |
| WYMIARY | 100x98x37 mm (z obiektywem 43,9 mm) |
| PRODUCENT | Vidos |
| MODEL | A2000-D |
| TYP | Moduł rozszerzeń. Wymagany zakup modułu głównego A2000-G |
| PRZYCISKI | Mechaniczne, podświetlane przyciski (kolor podświetlenia – biały) |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP65 |
| KLASA ODPORNOŚCI | IK07 |
| MONTAŻ | Moduł może być zamontowany zarówno w obudowie podtynkowej jak i natynkowej. |
| WYMIARY | 100×99×34 mm |
| ZASILANIE | Zasilanie z portu komunikacyjnego RS485 |
| PRODUCENT | Vidos |
| TYP SKRZYNKI | Przelotowa skrzynka na listy z wideodomofonem |
| LICZBA WRZUTÓW | 1 |
| MATERIAŁ PŁYTY CZOŁOWEJ I DRZWICZEK TYLNYCH | Stal nierdzewna szlifowana |
| MATERIAŁ SZUFLADY | Stal cynkowana ogniowo |
| LICZBA PRZYCISKÓW | 1 |
| ZASTOSOWANY MODUŁ | VIDOS ONE A2000-G + A2000-D |
| SZEROKOŚĆ SZUFLADY | 265 mm |
| REGULACJA GŁĘBOKOŚCI SKRZYNKI | 190 - 255 mm |
| WYMIARY PANELU PRZEDNIEGO | 285 x 385 mm |
| OTWÓR WRZUTOWY | 241 x 45 mm |
- # System (wszystkie urządzenia są kompatybilne w ramach jednego systemu):
- Vidos ONE
- # Typ przewodów:
- Skrętka komputerowa UTP
- # Przekazywanie połączeń przez Internet na telefon
- TAK - chcę aplikację w telefonie
- # Montaż stacji bramowej:
- Skrzynka na listy do montażu w murze o grubości od 19 do 25.5cm (SKP)
- # Kamera w stacji bramowej:
- Ultra szerokokątna 1080p / 2mpix
- # Zasilanie stacji bramowej:
- - Z dodatkowego zasilacza (do kupienia oddzielnie)
- Z sieci LAN, korzystając z POE - # Obsługiwane lokale:
- 1 lokal wewnątrz posesji
2 lokale wewnątrz posesji
3 lokale wewnątrz posesji
4 lokale wewnątrz posesji
5 lokali wewnątrz posesji
6 lokali wewnątrz posesji
8 lokali wewnątrz posesji - # Maksymalna ilość obsługiwanych przejść:
- Do szesnastu przejść maksymalnie
- # Maksymalna ilość monitorów w jednym lokalu:
- Do sześciu monitorów
- # Sterowanie elektrozaczepem
- Tak - z wykorzystaniem dodatkowego zasilacza (NO/NC)
- # Sterowanie bramą:
- Tak
- # Dodatkowe opcje otwieranie furtki:
- - Stacja bramowa z dodatkowym szyfratorem (otwieranie za pomocą kodu PIN)
- # Sposób połączenia wideodomofonu z Internetem
- - Chcę połączyć monitor z domową siecią WIFI
- Chcę połączyć monitor z routerem za pomocą przewodowej sieci LAN - Montaż skrzynki na listy
- SKP dla murów o szerokości od 19 cm do 25.5cm
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z:
