36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
- -50%
Tubowa kamera analogowa Vidos AH-1524
Symbol:
Dostępny
AH-1524
166,05 zł brutto
332,10 zł
-50%
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 166,05 zł
Brutto
Stan produktu:
Nowy
Kamera analogowa Do wideodomofonów analogowych i systemów CCTV analogowych
Kamera Full HD 2 Mpx 1920 × 1080 px (1080p)
Obiektyw 2,8 mm Szeroki kąt widzenia ok. 106°
Standard sygnału CVI / TVI / AHD / CVBS, przełączany
Zasilanie DC 12V
Kompatybilność Z rejestratorami analogowymi, wideodomofonami analogowymi oraz wideodomofonami VIDOS X
Tubowa kamera analogowa Vidos AH-1524
Vidos AH-1524 to tubowa kamera analogowa HD do monitoringu. Urządzenie przeznaczone jest do obsługi nowoczesnych systemów wizyjnych opartych o jedną z czterech technologii TVI, AHD, CVI i CVBS.
Kamerę można wykorzystać jako dodatkową kamerę do podglądu w monitorach z serii analogowej, oraz w monitorach VIDOS-X
W zestawie
- Kamera Vidos AH-1524
- Instrukcja
- Dowód zakupu
Kamera analogowa Vidos AH-1524 - Tubowa
Kamera analogowa Vidos AH-1524 - Tubowa
Kamera analogowa Vidos AH-1524 - Tubowa
Zalecane akcesoria:
Zasilanie: wymaga zakupu dodatkowego zasilacza.
Do podłączenia wygodnie jest użyć adapteru ze złączna BNC na 2 żyły: "Przejście BNC-W/S zaciskane na kabel 2 żyły" (niedostępny w naszej ofercie)
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | AH-1524 |
| OBIEKTYW | Obiektyw: 2,8 mm | 2Mpx CMOS |
| ROZDZIELCZOŚĆ | Rozdzielczość: PAL: 1080p@25kl/s, NTSC: 1080p@30kl/s. |
| SYSTEM | PAL / NTSC |
| STANDARD | Obsługiwane standardy: CVI / TVI / AHD / CVBS ustawiane przełącznikiem |
| CZUŁOŚĆ | Czułość: 0.01 Lux@(F1.2, AGC Wł.), 0 Lux z IR |
| MIGAWKA | Migawka: 1/25 (1/30) s. do 1/50,000 s. |
| PODCZERWIEŃ | Inteligentny promiennik podczerwieni: zasięg do 40 m |
| TRYBY PRACY | Tryb dzień / Noc: Automatyczny filtr podczerwieni ICR |
| KĄT WIDZENIA | Kąt widzenia obiektywu: poziomo: 106,4°, pionowo 57,9°, przekątna 124,6° |
| REGULACJA | 0 – 360°, pion: 0 – 180°, rotacja: 0 – 360° |
| USTAWIENIA | Funkcje dodatkowe w menu: Jasność, Ostrość, DNR, Odbicie lustrzane, Smart IR |
| MATERIAŁ | Metal i Plastik |
| WYMIARY | 78.9 mm × 75.4 mm × 216.6 mm |
| WAGA | 320g |
| ZAKRES TEMPERATURY PRACY | -40° C ~ 60° C / Wilgotność 90% lub mniej (bez kondensacji) |
| POBÓR MOCY | Maks. 3.9W |
| ZASILANIE | 12VDC |
- System
- Monitoring CCTV analogowy
VIDOS Analog
VIDOS X - Rozdzielczość kamery
- 2 Mpx - Full HD
- Kąt widzenia kamery
- Stała ogniskowa 2,8 mm
- Typ kamery
- kamera tubowa
- Typ okablowania
- Przewód zasilający i koncentryczny
Skrętka UTP
Nowy
EAN13
5907281208550
MPN
AH-1524
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z:
2 innych produktów w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
