36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
[ARCHIWALNY] Stacja bramowa Vidos S35
S35
Stacja bramowa Vidos S35
Jednoabonentowa stacja bramowa dla systemów wideodomofonowych.
Estetyczna, wandaloodporna obudowa, wykonana w rozmiarze umożliwiającym montaż nawet na wąskich słupkach.
Panel posiada podświetlany szyld na nazwisko abonenta oraz przycisk wywołania.
Kamera w stacji Vidos S35 doświetlana jest diodami LED IR umieszczonymi po obu stronach obiektywu. Montaż natynkowy
WSPÓŁPRACUJE ZE WSZYSTKIMI MONITORAMI ANALOGOWYMI DOMOFONÓW VIDOS
Jak wyjść z posesji, w przypadku furtki bez ruchomej klamki?
Jeżeli nie chcą Państwo korzystać z klucza przy wychodzeniu z posesji, rozwiązaniem jest montaż przycisku wyjścia.
Wariant I: przycisk montowany po wewnętrznej stronie ogrodzenia.
Stosowany gdy nie ma możliwości dosięgnięcia go z zewnątrz, na przykład: mur lub ogrodzenie pełne panelowe.
Przycisk wyjścia Vidos OP03 - furtka pozostaje otwarta tylko przez czas w którym trzymamy wciśnięty przycisk
Wariant II: przycisk montowany w pewnej odległości od furtki
Jeżeli mamy ogrodzenie z siatki, lub chcielibyśmy zamontować przycisk na domu - będzie potrzebny czas na dojście do furtki
Przycisk bezdotykowy Vidos OP09 - przycisk posiada regulowany czas podtrzymania otwarcia elektrozaczepu, w zależności od odległości do furtki w zakresie 0,3 - 30 sekund.
Kupując ten zestaw otrzymują Państwo:
- Stacja bramowa VIDOS S35
- Instrukcja
- Dowód zakupu
Zalecane akcesoria do zestawu
- Zasilacz - STACJA ZASILA SIĘ SAMODZIELNIE PO PODŁĄCZENIU DO MONITORA
- Dowolny elektrozaczep Vidos, najczęściej kupowanym jest Vidos R5
- Przycisk wyjścia - przypadku furtek bez ruchomej klamki od wewnątrz, zalecamy zakup przycisku. Wygodny do zainstalowania jest przycisk natynkowy Vidos OP03 lub podtynkowy Vidos OP05 z podświetleniem LED
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe, nieużywane, z pełną 36 miesięczną gwarancją producenta.
Częste pytania:
Jaki przewód najlepiej zastosować do montażu wideodomofonu?
Najlepszym rozwiązaniem będzie przewód YTDY o przekroju 0,8 mm
Dla systemów analogowych i sygnału wideo maksymalne odległości to 80-100 m w zależności od rodzaju wybranego zestawu
Czy do sterowania bramą jest potrzebny dodatkowy przewód?
Sterowanie bramą wymaga oddzielnego przewodu dwużyłowego z monitora do napędu przy bramie
Czy system umożliwia przekazywanie połączeń na telefon?
Przekazywanie połączeń na telefon jest możliwe tylko w systemach Vidos One lub Vidos-X
Czy mogę mieć podgląd na monitorze z dodatkowej kamery CCTV?
Do monitora można podłączyć jedną kamerę analogową
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | S35 |
| KAMERA | Rozdzielczość: 940 linii, przetwornik 1/3" |
| OBIEKTYW | 3,6 mm |
| KĄT WIDZENIA OBIEKTYWU | Kąt widzenia obiektywu: ok. 87° |
| PODŚWIETLANIE | 6 diod LED IR |
| OBUDOWA | Utwardzony stop aluminium |
| KOLOR | Obudowa w kolorze srebrnym |
| WYMIARY | 97x130x43 mm |
| TYP INSTALACJI | 4 + 2 zasilanie + 2 do bramy |
| ZASILANIE | Z monitora |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory i stacje bramowe z serii analogowej Vidos współpracują ze sobą |
- System
- VIDOS Analog
- Typ przewodów
- Przewód 4 żyły i dodatkowe 2 żyły zasilanie
Skrętka komputerowa UTP - Aplikacja na telefon
- Nie
- Montaż stacji bramowej
- Natynkowo
- Kamera w stacji bramowej
- Standardowa 1080p 2 Mpx
- Zasilanie stacji bramowej
- Z monitora
- Wymiary stacji bramowej
- 130 x 97 x 43 mm
- Liczba obsługiwanych lokali
- 1 lokal
- Liczba obsługiwanych przejść
- do 2 przejść
- Liczba monitorów w lokalu
- Do czterech monitorów
- Sterowanie elektrozaczepem
- Z dodatkowego zasilacza - styki NO/NC
- Sterowanie bramą
- Tak - przekaźnik w monitorze
- Obsługa dodatkowych kamer
- Nie
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z:
