Koszyk
36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Mały zasilacz Vidos M-SEP/HDR-30-24 jest przeznaczony do pracy w dwużyłowym systemie cyfrowym VIDOS DUO. Łączy funkcje zasilacza oraz separatora napięcia i sygnału. Może obsłużyć jednocześnie tylko jeden monitor i jedną stację bramową.
Cechy zasilacza:
W zestawie
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | P24/18 |
| POŁĄCZENIE | Dwużyłowe DUO |
| ZASILANIE | 100V-240V / 50Hz-60 Hz |
| NAPIĘCIE WYJŚCIOWE | DC 24V+2V |
| REGULACJA NAPIĘCIA | brak |
| PRĄD ZNAMIONOWY | 1.5A |
| MOC ZNAMIONOWA | 0,75A |
| TEMPERATURA PRACY | – 10°C ~ 50°C |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYMIARY | 89 x 70 x 45 mm |
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z: