36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Monitor VIDOS M690W
Monitor Vidos M690W to nowoczesny monitor głośnomówiący z kolorowy, panoramicznym ekranem TFT LCD o przekątnej 7 cali. Dzięki wysokiej rozdzielczości 1280×600, obraz jest wyraźny i szczegółowy, zapewniając użytkownikowi doskonałą jakość wizualną. Dotykowy podświetlany panel zapewnia łatwą i intuicyjną obsługę. Kolor podświetlenia klawiszy to stylowy niebieski.
Vidos M690W umożliwia obsługę dwóch stacji bramowych, alternatywnie, można podłączyć jedną stację bramową i jedną kamerę CCTV.
Dodatkowym atutem monitora M690Wjest możliwość rozbudowy o trzy dodatkowe monitory, co pozwala na rozszerzenie systemu wideodomofonowego w zależności od potrzeb użytkownika (z wyjątkiem monitorów z serii 900).
Funkcja interkomu umożliwia wygodną komunikację głosową pomiędzy urządzeniami wewnętrznymi.
Monitor umożliwia podgląd z możliwością włączenia dźwięku i otwarcia furtki, oraz posiada funkcję otwierania bramy automatycznej.
Możliwość regulacji parametrów monitora, takich jak głośność dzwonka, głośność rozmowy, jasność i kolor, pozwala dostosować go do indywidualnych preferencji.
Zasilanie monitora Vidos M690W to DC14,5V, a zasilacz na listwę DIN jest w komplecie. Instalacja wymaga 4 kabli plus 2 do rygla oraz 2 do bramy. Wymiary monitora wynoszą 208x150x22 mm, co czyni go kompaktowym i łatwym do zamontowania w różnych miejscach.
W zestawie
- Monitor Vidos M690W
- Zasilacz na szynę DIN – 14,5V DC / 1A
- Instrukcja
- Dowód zakupu
Częste pytania:
Jaki przewód najlepiej zastosować do montażu wideodomofonu?
Najlepszym rozwiązaniem będzie przewód YTDY o przekroju 0,8mm
Dla systemów analogowych i sygnału wideo maksymalne odległości to 80-100m w zależności od rodzaju wybranego zestawu
Czy do sterowania bramą jest potrzebny dodatkowy przewód?
Sterowanie bramą wymaga oddzielnego przewodu dwużyłowego z monitora do napędu przy bramie
Czy system umożliwia przekazywanie połączeń na telefon?
Przekazywanie połączeń na telefon jest możliwe tylko w systemach Vidos One lub Vidos-X
Czy mogę mieć podgląd na monitorze z kamery CCTV?
Do monitora można podłączyć jedną kamerę analogową
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | M690W |
| EKRAN | Ekran kolorowy 7″ panoramiczny TFT LCD 1280×600 |
| ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH STACJI BRAMOWYCH | Możliwość podłączenia do monitora 2 stacji bramowych lub 1 stacja + 1 kamera CCTV |
| MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY | Do 4 monitorów maksymalnie |
| OBSŁUGA | Dotykowy, podświetlany panel sterowania (kolor podświetlenia – niebieski) |
| DETEKCJA RUCHU | brak |
| STEROWANIE URZĄDZENIAMI | Możliwość otwierania elektrozaczepu oraz bramy automatycznej |
| REJESTRACJA OBRAZU | brak |
| REGULACJA | Regulacja głośność dzwonka, głośność rozmowy, jasność ekranu i kolor |
| INTERKOM | Interkom adresowany |
| OBSŁUGA WIFI | brak |
| PAMIĘĆ | brak |
| WYMIARY | 208x150x22mm |
| TYP INSTALACJI | 4 żyły + 2 zasilanie + 2 do bramy |
| ZASILACZ | W komplecie zasilacz na szynę DIN – 14,5V DC / 1A |
| KOMPATYBILNOŚĆ | Wszystkie monitory z serii analogowej Vidos współpracują ze sobą |

- # System (wszystkie urządzenia są kompatybilne w ramach jednego systemu):
- Wideodomofon analogowy
- # Obsługa monitora:
- Dotykowe przyciski
- # Maksymalna ilość obsługiwanych przejść:
- Do dwóch furtek maksymalnie
- # Sterowanie bramą:
- Tak
- # Możliwość podłączenia dodatkowych kamer CCTV:
- Tak, jedna kamera analogowa
- Wbudowana pamięć:
- Nie
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z:
