36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
[ARCHIWALNY] Switch POE 4 Portowy Vidos PS42/60
PS42-60
- Dedykowany do systemów wideodomofonowych oraz CCTV.
- Porty POE 4x (10/100)
- Porty Uplink 2x (10/100)
- Wydajność PoE: Na port do 30W, wszystkie porty razem 60W (maks)
- Wymiary 168x93x32mm
Switch POE 4 Portowy VIDOS PS42/60
Switch PS42/60 przeznaczony jest do obsługi systemów wideodomofonowych oraz CCTV. Przełącznik wyposażony jest w 4 porty ethernet wspierające technologie PoE ( Power Over Ethernet ) służącą do zasilania urządzeń w standardzie IEEE 802.3af/at. Dodatkowe Vidos PS42/60 wyposażono w 2 porty UPLINK służą do połączenia z siecią LAN lub rozszerzenia systemu o dodatkowe switche. Przełącznik CCTV umożliwia izolowanie portów przyspieszając przesył danych, zwiększając tym samym zasięg przesyłanego sygnały na porcie PoE do 250 m. Switch PS42/60 jest łatwy w instalacji i nie wymaga konfiguracji. Dzięki wyjątkowej wydajności i jakości jest idealnym urządzeniem do rozbudowy małej sieci domowej lub biurowej.
W zestawie
- Switch POE 4 Portowy VIDOS PS42/60
- Dowód zakupu
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | PS42/60 |
| ILOŚĆ PORTÓW LAN | 4x POE (10/100Mbps) + 2x Uplink (10/100Mbps) |
| PORTY SFP | brak |
| ZALECANE OKABLOWANIE | kategoria 5 kabla UTP (≤100m) |
| ADRESACJA MAC | 2K, Automatyczne uczenie się, Automatyczne krosowanie |
| ZASILANIE URZĄDZEŃ | PoE 48V DC |
| MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA URZĄDZEŃ | Tak |
| CHŁODZENIE | Pasywne |
| WYDAJNOŚC POE | PoE: 60W ( maks |
| ZAKRES TEMPERATURY PRACY | 0°C ~ 40°C |
| WYMIARY | 168x93x32mm |
| POBÓR MOCY | <8W |
| STANDARDY | IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3 af, IEEE802.3 at |

Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
Współpracuje z:
