36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Vidos PS82/60 to switch przeznaczony do obsługi systemów wideodomofonowych oraz CCTV. Przełącznik wyposażony został w 8 portów ethernet wspierające technologie PoE ( Power Over Ethernet ) służącą do zasilania urządzeń w standardzie IEEE 802.3af/at. Switch PS82/60 wyposażono dodatkowo w 2 porty UPLINK służą do połączenia z siecią LAN lub rozszerzenia systemu o dodatkowe switche. W urządzeniu zamontowano również przełącznik CCTV umożliwia izolowanie portów przyspieszając przesył danych, zwiększając tym samym zasięg przesyłanego sygnały na porcie PoE do 250 m. Switch PS82/60 to model łatwy w instalacji i nie wymagający konfiguracji. Dzięki wyjątkowej wydajności i jakości jest idealnym urządzeniem do rozbudowy małej sieci domowej lub biurowej.
W zestawie
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | PS82/60 |
| ILOŚĆ PORTÓW LAN | 8x POE (10/100Mbps) + 2x Uplink (10/100Mbps) |
| PORTY SFP | brak |
| ZALECANE OKABLOWANIE | kategoria 5 kabla UTP (≤100m) |
| ADRESACJA MAC | 8K, Automatyczne uczenie się, Automatyczne krosowanie |
| ZASILANIE URZĄDZEŃ | PoE 48V DC |
| MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA URZĄDZEŃ | Tak |
| POJEMNOŚĆ | 2Gbps |
| CHŁODZENIE | Pasywne |
| WYDAJNOŚC POE | 60W ( maks ) |
| ZAKRES TEMPERATURY PRACY | 0°C ~ 40°C |
| WYMIARY | 168x94x32mm |
| ZASILANIE | AC 100-240V 50/60Hz |
| ZASILANIE POE PRZEZ RJ45 | Tryb A 1/2(+), 3/6(-) |
| STANDARDY | IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3af, IEEE802.3at |

| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |