36 miesięcy. Obowiązuje również przy samodzielnym montażu
Switch POE 24 Portowy VIDOS PS242/370
Vidos PS242-370 to switch przeznaczony do obsługi systemów wideodomofonowych oraz CCTV. PS242-370 wyposażony jest w 24 porty ethernet wspierających technologie PoE (Power Over Ethernet) służącą do zasilania urządzeń w standardzie IEEE 802.3af/at. Dodatkowe Vidos PS242-370 wyposażono w 2 porty Combo Uplink, które składają się z portu UPLINK oraz gniazda SFP. Do gniazda SFP istnieje możliwość podłączenia np. modułu SFP światłowodowego, który pozwala na łączenie między sobą switchy za pomocą kabla światłowodowego i zwiększenie zasięgu do 2km. W switchu PS242-370 zastosowano przełącznik, który przełącza na tryb CCTV i VLAN. CCTV umożliwia izolowanie portów przyspieszając przesył danych, zwiększając tym samym zasięg przesyłanego sygnały na porcie PoE do 250 m. VLAN pozwala na współpracę z sieciami wirtualnymi.
Model Vidos PS242-370 jest łatwy w instalacji i nie wymaga konfiguracji. Dzięki wyjątkowej wydajności i jakości jest idealnym urządzeniem do rozbudowy dużej sieci np. w firmie, hali targowej, szpitalu. Wszędzie tam, gdzie instalacja wymaga dużej ilości kamer lub wideodomofonów.
W zestawie
- Switch POE 24 Portowy VIDOS PS242/370
- Dowód zakupu
Switch Vidos PS242/370 - POE 24 Portowy
Switch Vidos PS242/370 - POE 24 Portowy
Switch Vidos PS242/370 - POE 24 Portowy
| PRODUCENT | Vidos |
|---|---|
| MODEL | PS242/370 |
| ILOŚĆ PORTÓW LAN | 24x POE (10/100Mbps) + 2x Combo Uplink (1000Mbps) |
| PORTY SFP | 2x SFP (1000Mbps) |
| ZALECANE OKABLOWANIE | kategoria 5 kabla UTP (≤100 m) |
| ADRESACJA MAC | 16K, Automatyczne uczenie się, Automatyczne krosowanie |
| ZASILANIE URZĄDZEŃ | PoE 48V DC |
| MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA URZĄDZEŃ | Tak |
| POJEMNOŚĆ | 8,8Gbps |
| CHŁODZENIE | Pasywne |
| WYDAJNOŚC POE | 370W (maks) |
| ZAKRES TEMPERATURY PRACY | 0°C ~ 40°C |
| WYMIARY | 440x207x44 mm |
| ZASILANIE | AC 100-240V 50/60Hz |
| ZASILANIE POE PRZEZ RJ45 | Tryb A 1/2(+), 3/6(-) |
| STANDARDY | IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x, IEEE802.3 af, IEEE802.3 at |
- System
- Monitoring CCTV IP
VIDOS IPX
VIDOS ONE
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
Szczegóły
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | VIDOS Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Sokołowska 44 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
| e-mail: | biuro@vidos.pl |
